האם אתה יכול לראות מי צפה בפרופיל הטוויטר שלך?

זה אינסטינקט טבעי לתהות מי צופה בפרופיל הטוויטר שלך ובציוצים שלך, אך בעוד ששירותים רבים טוענים כי הם מציעים תכונה זו, זה ממש לא אפשרי.

הרחבות ושירותי הדפדפן מזויפים

כמו בפייסבוק, קל למצוא סיומות דפדפן שטוענות להודיע ​​לך מי צפה בפרופיל הטוויטר שלך. אנו ממליצים להקפיד להתקין סיומות דפדפן מחברות שאינך סומך עליהן, ורוב התוספים המציעים תכונות אלה אינם מגיעים מחברות גדולות ומכובדות. בנוסף, גם הרחבות שאינן הונאות מוחלטות רק מנסה לגנוב את הנתונים שלך לא יעבדו כמו שאתה מקווה. במקום זאת, הם מודיעים לך רק כאשר מישהו אחר שגם מותקן בו התוסף מבקר בפרופיל הטוויטר שלך.

קשורים: האם יש דרך לראות מי צפה בפרופיל הפייסבוק שלך?

אמנם זה נשמע כאילו זה יכול להיות מעניין, אבל המשמעות היא שההרחבה עוקבת אחר כל אתר שאתה מבקר במקרה שאתה מבקר בפרופיל של מישהו שהתקנתו גם את התוסף. אני לא בטוח לגביך, אבל אני בהחלט לא חושב שמספק הרחבה עם כל נתוני הגלישה שלי הוא עניין טוב כדי לקבל הודעה אם מישהו אחר שבמקרה משתמש באותה סיומת יראה את הפרופיל שלי.

ישנם גם כמה שירותי צד שלישי שאינם סיומות דפדפן שם בחוץ, אך הם עדיין מוכרים יתר על המידה את מה שהם יכולים לעשות. שירותים אלה כולם מתחברים ל- API של טוויטר ואכן יכולים לעשות דברים כמו להודיע ​​לך כאשר אתה מרוויח או מאבד חסיד, או כשמישהו מזכיר אותך. אבל זה כמעט לא אותו דבר כמו להגיד לך מי צופה בפרופיל שלך או ציוץ ספציפי. שירותי מעקב מעורבות טובים יותר כמו Crowdfire אינם מוכרים יתר על המידה את מה שהם יכולים לעשות.

ניתוח טוויטר יכול לתת לך מידע, אך שום דבר ספציפי

שלא כמו בפייסבוק, יש למעשה דרך לקבל מידע על כמה אנשים צופים בפרופיל שלך או בציוצים שלך. עבור לדף הניתוח של טוויטר והיכנס באמצעות חשבון הטוויטר שלך. תראה משהו כזה.

אתה יכול לראות שב 28 הימים האחרונים צייצתי 52 פעמים. בסך הכל, הציוצים שלי נצפו על ידי 28,100 אנשים. 758 אנשים ביקרו בפרופיל שלי והוזכרתי 60 פעמים. הציוץ המוביל שלי החודש נצפה על ידי 910 אנשים.

לחץ לדף "ציוצים" ותקבל פירוט יומי, ציוץ אחר ציוץ, של כמה אנשים ראו ועסקו בציוצים שלך.

באופן דומה, העמוד "קהלים" מציג דמוגרפיה רחבה על האנשים שעוקבים אחריך או רואים את הציוצים שלך. אתה יכול לראות דברים כמו מאיפה הם, המין עליו דיווחו לטוויטר והשפה שלהם.

אמנם כל הדברים האלה מעניינים - ושימושי במקצת אם אתה מנסה לבנות מותג או לקבל סקירה רחבה על הפעילות, אך אין בכך כמעט שום תועלת אם אתה מנסה להבין אם הקראש שלך או הבוס שלך בודקים את חשבון טוויטר.