כיצד להשבית חיפוש ב - Windows

אם אתה באמת לא משתמש בחיפוש Windows הרבה, אתה יכול להשבית את האינדקס לחלוטין על ידי כיבוי שירות החיפוש של Windows. עדיין תוכל לחפש - זה ייקח יותר זמן ללא אינדקס.

קשורים: כיצד לבחור אילו קבצים Windows מחפש אינדקסים במחשב שלך

אם אתה חושב להשבית את החיפוש כי זה מאט את העניינים, אנו ממליצים לקצץ את הקבצים והתיקיות שמוסיפים לאינדקס ולראות אם זה עובד קודם כל עבורך. ואם אתה חווה קריסות או חיפושים לא מדויקים, נסה לבנות מחדש את אינדקס החיפוש שלך. כמו כן, עליך לשים לב שאפליקציות אחרות - בעיקר Microsoft Outlook - משתמשות בחיפוש Windows כדי לאפשר חיפוש בתוך יישומים אלה, כך שתצטרך להסתדר גם ללא חיפוש מהיר באלה.

עם זאת, אם אתה מתכנן להשתמש באפליקציית חיפוש אחרת או שאתה פשוט לא מחפש לעתים קרובות ומעדיף שהשירות לא יפעל, קל להשבית את חיפוש Windows. לחץ על התחל, הקלד "שירותים" ואז לחץ על התוצאה.

בצד ימין של חלון "שירותים", מצא את הערך "חיפוש Windows" ולחץ עליו פעמיים.

בתפריט הנפתח "סוג הפעלה", בחר באפשרות "מושבת". זה ימנע מחיפוש Windows לטעון בפעם הבאה שתפעיל את המחשב. לחץ על כפתור "עצור" כדי להמשיך ולהפסיק את שירות החיפוש של Windows כעת. כאשר השירות הופסק, לחץ על "אישור".

וזה הכל. כעת חיפוש Windows מושבת, עובדה ש- Windows שמחה להזכיר לך על (ולהציע לתקן) כאשר אתה מבצע חיפושים.

אם ברצונך להפעיל מחדש את חיפוש Windows, כל שעליך לעשות הוא לחזור אליו בחלון השירותים, לשנות את האפשרות "סוג הפעלה" חזרה ל"אוטומטית ", ואז ללחוץ על התחל כדי להפעיל את השירות לגיבוי.