כיצד לנגן קבצי וידאו ומוסיקה ב- Xbox One שלך

ל- Xbox One תכונות טלוויזיה משולבות ותמיכה באפליקציות מדיה זורמות כמו Netflix ו- Hulu, אך לא שם זה נגמר. אתה יכול לנגן קבצי וידאו ומוסיקה שאותם קרעת או הורדת על ידי חיבור כונן USB או הזרמתם לרשת המקומית שלך.

הדבר מתאפשר על ידי אפליקציית Xbox Media Player, אותה פרסמה מיקרוסופט כתשעה חודשים לאחר שחרור ה- Xbox One. סוני הוסיפה גם אפליקציית PS4 Media Player דומה לקונסולה שלה, כך שגם ה- Xbox One וגם ה- PlayStation 4 מציעים תכונה זו.

סוגי קבצים נתמכים

אפליקציית נגן המדיה של Xbox One תומכת במגוון רחב של רכיבי codec של אודיו ווידאו, פורמטים של מיכל וסוגי קבצי תמונה. זה אפילו תומך בתמונות אמנות אלבום המאוחסנות בתיקיות מוסיקה. הנה רשימה של התמיכה באפליקציה, ישירות ממיקרוסופט:

  • פורמטים של מוסיקה, וידאו ומכולות : שמע 3GP, וידאו 3GP, 3GP2, AAC, ADTS, .asf, AVI DivX, DV AVI, AVI לא דחוס, AVI Xvid, H.264 AVCHD, M-JPEG, .mkv, .mov, MP3, MPEG-PS, MPEG-2, MPEG-2 HD, MPEG-2 TS, H.264 / MPEG-4 AVC, MPEG-4 SP, WAV, WMA, WMA Lossless, WMA Pro, WMA Voice, WMV, WMV HD
  • פורמטים של תמונות : GIF מונפש, BMP, JPEG, GIF, PNG, TIFF

בפועל, כמעט כל דבר שתרצו לשחק או להציג צריך לעבוד בסדר. תראה הודעת שגיאה אם ​​תנסה להשמיע משהו שאינו נתמך.

התקן את אפליקציית נגן המדיה של Xbox

אפליקציה זו אינה מותקנת כברירת מחדל, לכן יהיה עליך להתקין אותה בעצמך מחנות Xbox. כדי להפעיל את חנות Xbox, עבור אל המשחקים והאפליקציות שלי> יישומים> מצא עוד בחנות Xbox. חפש "נגן מדיה" והתקן את אפליקציית Media Player.

כיצד לנגן קטעי וידאו ומוסיקה מכונן USB

קשורים: מה ההבדל בין FAT32, exFAT ו- NTFS?

אם יש לך כונן הבזק מסוג USB או כונן חיצוני, אתה יכול להשתמש בו להפעלת קטעי וידאו ב- Xbox One. ה- Xbox One תומך בכונני USB 1, USB 2 ו- USB 3. יש לעצב את הכונן ב- FAT16, FAT32, exFAT או NTFS. אם יש לך מחשב Windows, כונן ה- USB שלך יעבוד ב- Xbox One שלך ​​כל עוד מחשב Windows שלך יכול לקרוא אותו. אם יש לך Mac, הקפד לעצב את הכונן כ exFAT ולא עם מערכת קבצים בלבד של Mac כמו HFS +.

חבר את הכונן למחשב והעתק אליו את קבצי הווידאו, המוסיקה או התמונה. הוצא אותו מהמחשב וחבר אותו לאחת מיציאות ה- USB ב- Xbox One שלך. שם ל- Xbox One יש שלוש יציאות USB בהן אתה יכול להשתמש: שתיים בגב הקונסולה ואחת בצד.

פתח את אפליקציית Media Player ותראה את הכונן המחובר שלך כאופציה. בחר בכונן ותוכל לדפדף בכל קבצי המדיה בו ולנגן אותם, תוך שליטה בהפעלה באמצעות בקר ה- Xbox שלך.

כיצד להזרים קבצי מדיה מהמחשב שלך

קשורים: כיצד להפוך את המחשב לשרת מדיה DLNA

לחלופין, אתה יכול לדלג על כונן ה- USB לחלוטין ולהזרים וידאו מהמחשב שלך ל- Xbox One באמצעות DLNA. אתה יכול גם להשתמש בהתקן אחסון מחובר לרשת (NAS) כשרת מדיה DLNA אם יש לך כזה.

לשם כך יהיה עליך להגדיר שרת DLNA במחשב האישי שלך או ב- Mac. מיקרוסופט ממליצה - ותומכת רשמית - ב- Windows Media Player כשרת DLNA. תכונה זו הוצגה ב- Windows 7 והיא עדיין פועלת ב- Windows 8, 8.1 ו- 10. אם אתה משתמש ב- Mac, תצטרך למצוא שרת DLNA של צד שלישי כמו Plex.

להפעלת שרת ה- DLNA הכלול ב- Windows, פתח את לוח הבקרה, חפש "מדיה" ולחץ על הקישור "אפשרויות הזרמת מדיה" תחת מרכז הרשת והשיתוף. לחץ כאן על כפתור "הפעל הזרמת מדיה". זה הופך את הקבצים לזמינים בספריות המוסיקה, התמונות והסרטונים שלך לזמינים לסטרימינג. (אז אם קובץ הווידאו שלך כבר לא נמצא בתיקיית הווידאו שלך, אתה רוצה לשים אותו שם עכשיו.)

ברגע שהגדרת שרת DLNA, הוא יופיע באפליקציית Media Player של Xbox One שלך ​​כאופציה לצד כל כונני USB מחוברים, מה שמאפשר לך לגלוש ולזרום קבצי מדיה המאוחסנים בספריות המדיה שלך.

כיצד להזרים קבצי מדיה באמצעות "Play To" או "Cast to Device"

אתה יכול גם להשתמש בתכונה "הפעל אל" כדי להשמיע מוסיקה מהמחשב שלך ל- Xbox One שלך. תכונה זו נקראת כעת "Cast to Device" ב- Windows 10, אך היא עדיין נקראת "Play To" ב- Xbox One. זה מסתמך גם על DLNA ברקע. עם זאת, אינך צריך להקים שרת DLNA. אתה פשוט גולש לקבצי המדיה במחשב שלך ואומר ל- Windows להשמיע אותם ב- Xbox One שלך.

תכונה זו הוצגה ב- Windows 7 והיא עדיין פועלת ב- Windows 8, 8.1 ו- 10.

לשם כך, ודא שהאפשרות המתאימה מופעלת ב- Xbox One שלך. עבור אל הגדרות> כל ההגדרות> העדפות> משחק DVR וסטרימינג וודא שהאפשרות "אפשר הפעלה לסטרימינג" מופעלת.

כדי להשמיע קבצי מוסיקה או וידאו ב- Xbox One שלך, פשוט לחץ עליהם באמצעות לחצן העכבר הימני בסייר הקבצים או בסייר Windows והשתמש בתפריט "Cast to Device" או "Play To" כדי לבחור ב- Xbox One שלך.

יופיע חלון נגן מדיה קטן של Windows, ותוכל לנהל את רשימת ההשמעה שלך ולשלוט בהפעלה מהמחשב שלך. אתה יכול גם לשלוט בהפעלה בקונסולה עצמה באמצעות בקר ה- Xbox One שלך.

אם עדיין לא התקנת את אפליקציית הסרטים והטלוויזיה ב- Xbox One שלך, תתבקש לעשות זאת. הדף של האפליקציה בחנות Xbox ייפתח - פשוט בחר "התקן" כדי להתקין אותו. יהיה עליך להתקין את האפליקציה לפני שההזרמה "Play To" או "Cast to Device" תפעל.