כיצד להפוך את סמלי שולחן העבודה של Windows לגדולים במיוחד או קטנים במיוחד

Windows מאפשר לך לבחור סמלי שולחן עבודה גדולים, בינוניים או קטנים. אבל האם ידעת שיש הרבה אפשרויות גודל אחרות? אתה יכול לכוונן את גודל סמלי שולחן העבודה שלך באמצעות קיצור דרך מהיר הכולל את גלגל העכבר.

הגדלים הסטנדרטיים של סמל שולחן העבודה זמינים בתפריט ההקשר של שולחן העבודה - לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שולחן העבודה, הצבע לתצוגה ובחר "סמלים גדולים", "סמלים בינוניים" או "סמלים קטנים".

לקבלת אפשרויות גודל נוספות, מקם את סמן העכבר מעל שולחן העבודה, לחץ לחיצה ממושכת על מקש Ctrl במקלדת וגלול את גלגל העכבר למעלה או למטה. הפסק את הגלילה ושחרר את מקש Ctrl לאחר שתמצא את הגודל המועדף עליך.

קיצור דרך זה מאפשר לך לבחור מגוון רחב יותר של גדלי אייקונים לשולחן העבודה מאשר בתפריט ההקשר השולחני האופייני לשולחן העבודה - ספרנו טווח של 28 גדלים, מקטנטנים במיוחד ועד ענקיים באופן מפתיע. קיצור הדרך של גלגל העכבר ייתן לך שליטה נוספת על שינוי גודל הסמלים שלך, כיווץ או הגדלה שלהם הרבה יותר ממה שאתה יכול.

הטריק הזה עובד גם בסייר הקבצים או בסייר Windows. באפשרותך לשנות את גודל הקבצים והתיקיות במהירות על ידי החזקת Ctrl וסיבוב גלגל הגלילה של העכבר.