כיצד לכבות או להפעיל מחדש את Samsung Galaxy S20

שלא כמו מכשירי אנדרואיד רבים אחרים, כיבוי או הפעלה מחדש של Samsung Galaxy S20 שלך לא קל כמו להחזיק את לחצן הצד. במקום זאת, יהיה עליך למפות מחדש את הלחצן או לנסות אפשרות אחרת. להלן ארבע דרכים לכבות או להפעיל מחדש את הטלפון שלך.

פתח את תפריט ההפעלה באמצעות מקשי הצד והעוצמה

הדרך הקלה ביותר לגשת לתפריט ההפעלה בסמסונג גלקסי S20 שלך היא על ידי לחיצה ממושכת על לחצני הצד והגברת עוצמת הקול בו זמנית למשך מספר שניות.

ברגע שמופיע תפריט ההפעלה, הקש על כפתור "כיבוי" או "הפעל מחדש".

אם בחרת לכבות את ה- Galaxy S20 שלך, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור Side למשך מספר שניות עד שתראה את הלוגו של Samsung מופיע על המסך. המכשיר שלך יאתחל לחלוטין תוך דקה.

תיכנת מחדש את התנהגות הלחיצות הארוכות של לחצן הצד

כאמור לעיל, מחוץ לקופסה, לחיצה ממושכת על לחצן הצד של גלקסי S20 מפעילה את Bixby ולא את תפריט ההפעלה. ניתן לתכנת מחדש את התנהגות מפתח הצד על ידי מעבר אל הגדרות> תכונה מתקדמת> מפתח צד.

לאחר כניסה לתפריט Key Side, בחר באפשרות "תפריט כיבוי".

כעת, כאשר תלחץ לחיצה ארוכה על כפתור הצד, תהיה לך אפשרות "לכבות" או "להפעיל מחדש" את המכשיר.

קשורים: Samsung Galaxy S20: שנה את כפתור הצד לכפתור הפעלה

גש לתפריט ההפעלה דרך הלוח המהיר

סמסונג מציעה גם קיצור דרך לתפריט ההפעלה מהלוח המהיר של הטלפון החכם. כדי לגשת לקיצור הדרך, החלק למטה מהחלק העליון של צג ה- Galaxy S20 כדי להוריד את גוון ההודעות. משם בחר בסמל ההפעלה בפינה השמאלית העליונה.

קשורים: Samsung Galaxy S20: הדרך המהירה ביותר לגשת להתראות

תפריט הכוח של סמסונג יופיע כעת. הקש על כפתור "כיבוי" או "הפעל מחדש" כדי לבצע את הפעולה המתאימה.

אם בחרת לכבות את ה- Galaxy S20 שלך, לחץ והחזק את כפתור Side עד שתראה את הלוגו של Samsung. שחרר את המפתח והמתן 30 עד 60 שניות עד שהטלפון יאתחל.

קשורים: כיצד להפעיל את תצוגת 120 הרץ של סמסונג גלקסי S20

השתמש ב- Bixby כדי לכבות או להפעיל מחדש את הטלפון שלך

ייתכן שלא תמצא את העוזרת הקולית המובנית של סמסונג, Bixby, שימושית, אך תוכל להשתמש בה כדי לכבות ולהפעיל מחדש את ה- Galaxy S20 שלך.

התחל בהשקת Bixby. אם עדיין לא מינית את פעולת הלחיצה הארוכה של כפתור Side, תוכל להחזיק את המקש למשך שנייה עד שתראה את סמל ה- Bixby מופיע בחלקו העליון של המסך. לחלופין, אתה יכול להחליק מעלה ממסך הבית כדי לפתוח את מגירת האפליקציות ואז לבחור באפליקציית "Bixby" כדי להפעיל אותה.

כשהעוזר הקולי מקשיב לך כעת (ייתכן שתצטרך להקיש על סמל ה- Bixby בפינה השמאלית התחתונה אם הפעלת את האפליקציה), כעת תוכל לבקש ממנו לכבות או להפעיל מחדש את המכשיר באמירה "כבה את הטלפון שלי" או "הפעל מחדש את המכשיר שלי."

Bixby יאשר שברצונך לכבות או להפעיל מחדש את ה- Galaxy S20 שלך. או הקש על הכפתור המתאים או לחץ שוב על כפתור Bixby כדי להשמיע את תשובתך.

הטלפון החכם שלך יכבה או יופעל מחדש. לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הצד עד שלוגו סמסונג יופיע כדי להפעיל אותו מחדש.

קשורים: המקרים הטובים ביותר עבור Samsung Galaxy S20, S20 + ו- S20 Ultra 5G