כיצד לשנות את חשבון ברירת המחדל שלך ב- Google באנדרואיד

אם אתה משתמש בטלפון או טאבלט אנדרואיד, אתה יודע שחשבון Google שלך ​​משולב היטב בחוויה. חשבון ברירת המחדל יקבע כיצד אתה מחובר לאפליקציות רבות, במיוחד לאפליקציות Google. אנו נראה לך כיצד לשנות זאת.

אמנם קל להוסיף מספר חשבונות Google למכשיר ה- Android שלך, אך הגדרת חשבון לחשבון "ברירת המחדל" היא מסורבלת. חשבון ברירת המחדל הוא החשבון שנכנסתם אליו כשהגדרתם את המכשיר לראשונה. כלומר, כדי לשנות את זה, יהיה עליך לצאת מחשבונות.

נניח שאתה מחובר לשני חשבונות Google במכשיר ה- Android שלך. ראשית, יהיה עליך לצאת מחשבון ברירת המחדל הנוכחי. זה יקדם את החשבון השני למקום ברירת המחדל ואז תוכל להיכנס חזרה לחשבון הראשון. בוא נעשה את זה.

כדי להתחיל, החלק כלפי מטה מהחלק העליון של מסך הטלפון החכם או טאבלט Android שלך (פעם או פעמיים תלוי ביצרן) ואז הקש על סמל גלגל השיניים כדי לפתוח את תפריט "הגדרות".

גלול מטה ברשימת ההגדרות ובחר "גוגל".

חשבון Google המוגדר כברירת מחדל שלך יופיע בחלק העליון של המסך. בחר בסמל החץ הנפתח מתחת לשמך כדי להעלות את רשימת החשבונות.

לאחר מכן, הקש על "נהל חשבונות במכשיר זה".

כעת תראה רשימה של כל החשבונות שאתה מחובר אליהם במכשיר שלך. מצא את חשבון Google המוגדר כברירת מחדל ובחר בו.

הקש על "הסר חשבון".

חשוב לזכור כי הסרת החשבון תמחק את כל ההודעות, אנשי הקשר ונתונים משויכים אחרים שנמצאו בטלפון או בטאבלט Android שלך. למרבה המזל, חלק מהנתונים האלה מגובים לחשבונך והוא ישוחזר כאשר תיכנס שוב.

הקש על "הסר חשבון" בהודעת הקופץ לאישור אם אתה בסדר עם זה.

החשבון יוסר מהרשימה ומהמכשיר שלך. הקש על החץ האחורי בפינה השמאלית העליונה כדי לחזור להגדרות Google.

בחר שוב בסמל החץ הנפתח לצד שמך כדי לפתוח את רשימת החשבונות. הפעם, הקש על "הוסף חשבון נוסף".

לאחר שתאשר שאתה זה באמצעות טביעת האצבע או הסיסמה שלך, יופיע דף הכניסה של Google. בצע את השלבים שעל המסך והזן את אישורי החשבון שברצונך להוסיף.

ייתכן שיחלפו מספר דקות עד לייבוא ​​חשבונך. לאחר סיום, אתה מוכן עם חשבון Google ברירת מחדל חדש בטלפון החכם או בטאבלט Android שלך!