כיצד לשלב מצגות PowerPoint

קשה לשניים או יותר לעבוד על מצגת PowerPoint בו זמנית, מכיוון של- Office אין אותן תכונות שיתוף פעולה המוצעות על ידי Google Slides. דרך אחת לעקוף בעיה זו היא לשלב מצגות PowerPoint לקובץ יחיד.

מיזוג שני PowerPoints יכול להתבצע על ידי ייבוא ​​השקופיות באמצעות האפשרות "שימוש חוזר בשקופיות" או על ידי שימוש בשיטת העתקה והדבקה במקום זאת. הוראות אלה נועדו לעבוד עבור הגרסאות העדכניות ביותר של Office, כולל Office 2016 ו- 2019, כמו גם Office 365 ו- Online. ייתכן שההוראות משתנות בגירסאות ישנות יותר של PowerPoint.

קשורים: מהי הגרסה האחרונה של Microsoft Office?

שילוב קבצי PowerPoint באמצעות אפשרות שקופיות לשימוש חוזר

השיטה "הטובה ביותר" למיזוג קבצי PowerPoint, או לפחות השיטה בה PowerPoint תומכת באופן רשמי, היא שימוש באפשרות "שימוש חוזר בשקופיות". תכונה זו ממזגת את התוכן של קובץ מצגת אחד לאחר, ותואמת את הנושא של קובץ המצגת החדש בתהליך.

לשם כך, פתח את קובץ המצגת שלך ב- PowerPoint - זהו הקובץ שאתה מעוניין להתמזג בו. בלשונית "בית" בסרגל הכלים, בחר בלחצן "שקופית חדשה" ואז לחץ על האפשרות "שימוש חוזר בשקופיות" בתחתית התפריט הנפתח שמופיע.

בצד ימין יופיע תפריט. לחץ על כפתור "עיון" כדי לאתר את קובץ המצגת של PowerPoint שברצונך למזג לקובץ הפתוח שלך.

אתר את קובץ ה- PowerPoint השני שלך ואז לחץ על כפתור "פתח" כדי להכניס אותו.

רשימת שקופיות מהמצגת השנייה שלך תופיע בתפריט "שימוש חוזר בשקופיות" בצד ימין.

ראשית, יהיה עליך להחליט על עיצוב השקופיות שהוכנס. אם ברצונך לשמור על הפורמט (כולל הנושא) מהמצגת המקורית, וודא שתיבת הסימון "שמור על עיצוב מקור" מופעלת בתחתית התפריט "שימוש חוזר בשקופיות". אם לא תבדוק זאת, השקופיות שהוכנסו יוחלו עליהם בסגנון המצגת הפתוחה.

כדי להכניס שקופיות בודדות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שקופית ואז בחר באפשרות "הוסף שקופית". אחרת, לחץ על "הכנס את כל השקופיות" כדי להעתיק את כל השקופיות למצגת PowerPoint הפתוחה שלך.

השקופית (או השקופיות) שלך יוכנסו למצגת הפתוחה, מייד מתחת לשקופית שנבחרה. בשילוב קבצי ה- PowerPoint שלך, תוכל לשמור את הקובץ הממוזג שלך על ידי לחיצה על קובץ> שמור או שמור בשם.

העתקה והדבקה של שקופיות PowerPoint

בעוד ששיטת "שימוש חוזר בשקופיות" מאפשרת לך לשנות את הפורמט של השקופיות שלך לפני שאתה מכניס אותן, אתה יכול גם לשלב קבצי PowerPoint על ידי העתקת השקופיות מקובץ PowerPoint פתוח אחד והכנסתן לאחרת.

לשם כך, פתח מצגת PowerPoint ובחר את השקופיות שברצונך להעתיק מתפריט בחירת השקופית משמאל. משם, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על השקופיות שנבחרו ואז לחץ על "העתק" כדי להעתיק אותם ללוח שלך.

עבור למצגת PowerPoint אליה אתה מעוניין להדביק את השקופיות שלך ואז, בתפריט בחירת השקופיות משמאל, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על המיקום שאליו ברצונך להדביק את השקופיות.

כדי להדביק את השקופיות ולהחיל עליהן את הנושא של קובץ המצגת הפתוח, לחץ על האפשרות הדבק "השתמש בעיצוב יעד".

כדי לשמור על הנושא והעיצוב המקוריים, בחר במקום זאת באפשרות הדבק "שמור על עיצוב המקור".

השקופיות שתדביק יופיעו במצגת החדשה שלך במיקום שבחרת. לאחר מכן תוכל לשמור את הקובץ הממוזג על ידי לחיצה על קובץ> שמור או שמור בשם.