כיצד להשבית את תכונת קבוצת הבית ב- Windows (ולהסיר אותה מסייר הקבצים)

קבוצות ביתיות הופכות את שיתוף הקבצים והמדפסות עם מחשבים אחרים למדי פשוטים. אך אם אינך משתמש בו ומעדיף לא לראותו כלל בסייר הקבצים, לא קשה מדי להשבית אותו.

קשורים: רשת Windows: שיתוף קבצים ומשאבים

רשת של Windows יכולה להסתבך למדי. אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה לשתף את הקבצים והמדפסות שלך עם כמה מחשבי Windows אחרים ברשת המקומית שלך, עם זאת, התכונה HomeGroups הופכת את המשימה להרבה יותר קלה. ובכל זאת, אם אינך משתמש בו כלל ומעדיף שלא לראות אותו בסייר הקבצים שלך - או בתיבות הדו-שיח פתיחה / שמירה בשם - תוכל להשבית את שירות קבוצת הבית. יהיה עליך להשבית כמה שירותים ואז - אם אתה מפעיל את Windows 8 או 10 - צלול מהיר לתוך הרישום. כך תוכל לעשות זאת.

שלב ראשון: עזוב את קבוצת הבית אם המחשב האישי שלך כרגע חלק מאחד

אם המחשב האישי שלך הוא חלק מקבוצת בית, תצטרך לעזוב את קבוצת הבית לפני שתשבית את השירות. לחץ על התחל, הקלד "קבוצה ביתית" ולאחר מכן לחץ על אפליקציית לוח הבקרה "קבוצה ביתית".

בחלון הראשי "קבוצה ביתית" לחץ על "עזוב את הקבוצה הביתית".

בחלון "עזוב את הקבוצה הביתית", אשר שברצונך לעזוב על ידי לחיצה על "עזוב את הקבוצה הביתית".

כאשר האשף מסיים להסיר אותך מקבוצת הבית, לחץ על כפתור "סיום".

עכשיו שאתה כבר לא חלק מקבוצת בית, אתה יכול להשבית את שירותי קבוצת הבית.

שלב שני: השבת את שירותי קבוצות הבית

כדי להשבית את התכונה HomeGroup ב- Windows, יהיה עליך להשבית שני שירותי HomeGroup. לחץ על התחל, הקלד "שירותים" ולאחר מכן לחץ על אפליקציית "שירותים".

בחלונית הימנית של חלון השירותים, גלול מטה ומצא את השירותים "מאזין קבוצות ביתיות" ו"ספקי קבוצות ביתיות ". לחץ פעמיים על שירות "מאזין קבוצות ביתיות" כדי לפתוח את חלון המאפיינים שלו.

בחלון המאפיינים בחר "מושבת" מהתפריט הנפתח "סוג הפעלה" ואז לחץ על "אישור".

לאחר מכן, יהיה עליך להשבית את שירות "ספק קבוצות הבית" באופן זהה. פתח את חלון המאפיינים שלו והגדר את "סוג ההפעלה" ל "מושבת".

אם אתה משתמש ב- Windows 7, כי זה כל מה שנדרש כדי להשבית את תכונת HomeGroup ו להסירו מחלון סייר הקבצים שלך. למעשה, ברגע שתפסיק ותשבית את שירות "ספק קבוצות הבית", קבוצת הבית תיעלם מסייר הקבצים ב- Windows 7.

אם אתה מפעיל את Windows 8 או 10, הצעדים שנקטת עד כה יבטלו את התכונה HomeGroup, אך יהיה עליך לעבור לשלב השלישי ולבצע עריכת רישום מהירה כדי להסיר אותה מחלון סייר הקבצים.

שלב שלישי: הסר את קבוצה ביתית מסייר הקבצים על ידי עריכת הרישום (Windows 8 או 10 בלבד)

ב- Windows 8 או 10, תצטרך לנקוט בצעד הנוסף ליצירת מפתח רישום שבו תוכל להשתמש כדי להסיר את HomeGroup מסייר הקבצים.

אזהרה סטנדרטית : עורך הרישום הוא כלי רב עוצמה ושימוש לרעה בו יכול להפוך את המערכת שלך לבלתי יציבה או אפילו בלתי פעילה. זו פריצה די פשוטה וכל עוד אתה מקפיד על ההוראות, לא אמורות להיות לך שום בעיות. עם זאת, אם מעולם לא עבדתם איתו בעבר, שקול לקרוא כיצד להשתמש בעורך הרישום לפני שתתחיל. ובהחלט גבה את הרישום (ואת המחשב שלך!) לפני שתבצע שינויים.

קשורים: ללמוד להשתמש בעורך הרישום כמו מקצוען

פתח את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל והקלדת "regedit". לחץ על Enter כדי לפתוח את עורך הרישום ולתת לו הרשאה לבצע שינויים במחשב האישי שלך.

בעורך הרישום, השתמש בסרגל הצד השמאלי כדי לנווט למפתח הבא:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ {B4FB3F98-C1EA-428d-A78A-D1F5659CBA93}

קשורים: כיצד להשיג הרשאות מלאות לעריכת מפתחות רישום מוגנים

כברירת מחדל, מפתח זה מוגן, כך שתצטרך לקחת עליו בעלות לפני שתוכל לבצע עריכה כלשהי. עקוב אחר ההוראות שלנו כיצד לקבל הרשאות מלאות לעריכת מפתחות רישום מוגנים ואז תוכל להמשיך בהוראות כאן.

לאחר קבלת בעלות על {B4FB3F98-C1EA-428d-A78A-D1F5659CBA93}המפתח, לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר חדש> ערך DWORD (32 סיביות). תן שם לערך החדש "System.IsPinnedToNameSpaceTree."

כשאתה יוצר את System.IsPinnedToNameSpaceTreeהערך החדש , נתוני הערך שלו כבר מוגדרים ל- 0, וזו ההגדרה שברצונך להסיר קבוצה ביתית מסייר הקבצים. השינויים אמורים להיכנס לתוקף באופן מיידי, לכן פתח חלון סייר קבצים ובדוק פעמיים כדי לוודא שהקבוצת הביתית הוסרה.

אם הכל הצליח, תוכל לסגור את עורך הרישום. אם אי פעם תרצה להפוך את השינוי הזה, פשוט חזור לעורך הרישום, לחץ פעמיים על System.IsPinnedToNameSpaceTreeהערך כדי לפתוח את חלון המאפיינים שלו ושנה את התיבה "נתוני ערך" מ- 0 ל -1.

כיצד להפעיל מחדש את קבוצת הבית לאחר השבתתו

אם ברצונך להפעיל את HomeGroup שוב, תצטרך להפוך את ההוראות שכיסנו כאן.

  1. השתמש בעורך הרישום כדי להגדיר את System.IsPinnedToNameSpaceTreeהערך ל- 1 או פשוט למחוק את הערך לחלוטין.
  2. השתמש באפליקציית השירותים כדי להחזיר את השירותים "מאזין קבוצות ביתיות" ו"ספקי קבוצות ביתיות "ל"ידני".

לאחר מכן תוכל לראות את קבוצת הבית ב סייר הקבצים וליצור או להצטרף לקבוצת בית שוב.

למרות שלמרות האנשים פריט HomeGroup המוצג בסייר הקבצים לא יהיה עניין גדול, עדיין נחמד בידיעה שאתה יכול להסיר אותו אם תרצה בכך. זה יכול להיות שימושי במיוחד אם אתה משתף את המחשב שלך ופשוט לא רוצה שאנשים יתקלו בטעות בדרך לשתף את הקבצים שלך עם מחשבים אחרים.