כיצד להוסיף מוסיקה למצגת ה- PowerPoint שלך

ישנן דרכים רבות לשפר את מצגת ה- PowerPoint שלך - הוספת אנימציות לאובייקטים, התאמה אישית של סגנונות מעבר שקופיות ושימוש בערכות נושא מעניינות לשם כמה. בנוסף לכל אלה, תוכלו להוסיף מוסיקה גם למצגת שלכם.

הוספת מוסיקה למצגת שלך

PowerPoint מקל מאוד להוסיף מוסיקה למצגת שלך. הוספת מוסיקה למצגת שלך עשויה להיות רעיון מצוין, אך ישנם גם מקרים בהם היא עשויה להיחשב כלא מקצועית. אנחנו לא כאן כדי להגיד לך מתי לעשות את זה, רק איך לעשות את זה, אבל לוודא שזה מתאים למצב.

עבור לכרטיסייה "הוסף" ואז לחץ על כפתור "שמע".

תפריט יופיע, המאפשר לך להעלות מוסיקה מהמחשב האישי שלך או להקליט רצועת שמע משלך.

אם תרצה להקליט אודיו משלך, בחר באפשרות "הקלט אודיו", וחלון "הקלט סאונד" יופיע. קדימה, תן שם לאודיו שלך ואז לחץ על סמל "הקלט" כשאתה מוכן להתחיל.

לאחר בחירת סמל "הקלטה", יתחיל טיימר שייתן לכם את האורך הכולל של הצליל המוקלט. ברגע שאתה מוכן להפסיק את ההקלטה, לחץ על סמל "עצור". כדי להאזין להקלטה שלך, אתה יכול ללחוץ על סמל "הפעל". אם אתה מרוצה ממה שאתה מקליט, בחר "אישור" כדי להכניס אותו למצגת שלך.

אם אתה מעדיף להעלות מוסיקה מהמחשב במקום זאת, חזור לתפריט אפשרויות השמע ובחר באודיו במחשב שלי. פעולה זו תפתח את ספריית המחשב האישי שלך. אתר את קובץ השמע שבו תרצה להשתמש, ואז בחר "הוסף" בפינה השמאלית התחתונה של החלון. PowerPoint תומך בכמה פורמטים פופולריים, כמו MP3, MP4, WAV ו- AAC.

כעת תראה סמל רמקול במצגת שלך. כאן תוכלו להשמיע את השמע, לשלוט בעוצמת הקול ולהזיז את השמע קדימה או קדימה 0.25 שניות.

בנוסף, הכרטיסייה "הפעלה" מופיעה ברצועת הכלים. כברירת מחדל, "סגנון השמע" מוגדר אוטומטית ל"אין סגנון ". המשמעות היא שהאודיו יושמע רק בשקופית שבה אתה מכניס אותו, הסמל יופיע במצגת והשמע יתחיל רק לאחר שתלחץ על סמל זה.

אבל אתה יכול לשנות את כל זה. אתה יכול להשתמש באפשרויות כאן כדי לכוונן את עוצמת השמע המוגדרת כברירת מחדל, לבחור אם המוסיקה תתחיל אוטומטית או בלחיצה, אם היא תנגן בשקופיות אחרות, אם היא תיפתח עד שתפסיק אותה, וכן הלאה.

אנו נשתנה זאת על ידי בחירה באפשרות "הפעל ברקע" בקטע "סגנונות שמע".

ישנן גם כמה אפשרויות אחרות. אתה יכול להוסיף (או להסיר) סימניות לזמנים ספציפיים בקליפ השמע שלך, לקצץ חלקי שמע ולהעניק לאודיו אפקט דהייה / יציאה.

השתמש בכלים אלה כדי להתאים אישית את השמע המושלם עבור המצגת שלך.