כיצד לבדוק את הסטטוס של AppleCare במכשירי Apple שלך

לא משנה אם מכשיר ה- Apple שלכם נמצא בתקופת האחריות הראשונית של AppleCare או מכוסה על ידי AppleCare +, בדיקת הכיסוי הנוכחי שלו יכולה להיות הצעד הראשון לקבלת תיקון. כך תבדוק מה מכוסה ומה לא.

כפי שאנשים רבים למדו לאורך השנים, תיקון מכשירי אפל מחוץ ל- AppleCare יכול להיות מאמץ יקר, במיוחד בהתחשב במצב הנוכחי של תיקון מחברות. שום דבר לא זול כשכל זה מלוכד או מולחם ללוח לוגיקה, אז כנראה שתקווה שכרטיסיית התיקונים שלך תאסוף על ידי אפל. אם לא, הדברים יכולים להיות יקרים, מהירים.

למרבה המזל, בדיקת כיסוי AppleCare היא פשוטה למדי, ותוכל לבדוק את כל המכשירים שלך במקום אחד.

עדכון: כעת תוכל לעבור אל הגדרות> כללי> אודות כדי לראות מידע על אחריות. אפשרות זו נוספה ב- iOS 12.2, שוחררה ב -25 במרץ 2019. אם אין לך AppleCare, היא תראה לך את סטטוס האחריות המוגבלת של ה- iPhone או ה- iPad שלך.

כיצד לבדוק את מצב AppleCare עבור מכשיר יחיד

ישנם מספר מסלולים שונים שתוכלו לנקוט בהם אם ברצונכם לבדוק את כיסוי AppleCare עבור מכשיר יחיד. האחת מחייבת שיהיה לך את המספר הסידורי של המכשיר, אך ניתן לעשות זאת מכל מחשב עם דפדפן אינטרנט וחיבור לאינטרנט. השני כולל הורדת אפליקציית iPhone או iPad.

אם אתה יודע את המספר הסידורי של המכשיר המדובר, עבור אל checkcoverage.apple.com והקלד את המספר הסידורי בתיבה הרלוונטית. יהיה עליך גם למלא קוד אבטחה כדי להוכיח שאתה אנושי.

לאחר השלמתך, הקש על כפתור "המשך", ויופיע מידע על המכשיר שלך, כולל אם הוא מכוסה על ידי AppleCare או AppleCare +.

כיצד לבדוק את מצב AppleCare עבור כל המכשירים שלך

אם אתה מעדיף לראות את כל המכשירים שלך במקום אחד, מבלי להזין מספרים סידוריים, הורד את אפליקציית "Apple Support" מ- App Store והיכנס באמצעות מזהה Apple שלך. לאחר הכניסה, הקש על סמל החשבון שלך בראש המסך.

לאחר טעינת המסך, הקש על "בדוק כיסוי".

תראה מסך שמציג כל מכשיר המשויך למזהה Apple שלך, וכן הערה המציינת אם הוא מכוסה כרגע על ידי AppleCare או AppleCare +. אתה יכול להקיש על מכשיר כדי לראות מידע נוסף עליו.