כיצד לחפש מוצרים שנמכרים ונשלחים על ידי אמזון עצמה

Amazon.com משמש מתווך במכירת מיליוני סחורות מאלפי ספקים בכל רחבי העולם. האיכות של אותם סחורות משתנה בפראות. כדי למנוע חששות לגבי מוכרי צד שלישי, אתה יכול לבחור לקנות רק מוצרים שנרכשו, בבעלותם ונמכרים על ידי אמזון עצמה. כך.

"נשלח על ידי אמזון" לעומת "נמכר על ידי אמזון"

אמזון מציעה פריטים רבים שבבעלותם ונמכרים על ידי מוכרי צד ג 'אך "ממומשים" על ידי אמזון. איך זה עובד? מוכרי צד שלישי שולחים פריטים למחסני אמזון. לאחר שהפריטים נמכרים, אמזון שולחת אותם ללקוחות - אפילו עם משלוח פריים מהיר. בתמורה, אמזון מקבלת קיצוץ בכל מכירה, ואמזון שומרת על עלויות בכך שלא תצטרך להחזיק מלאי רב כל כך.

באופן כללי, קנייה ממוכרי צד ג 'באמזון היא בטוחה ועובדת היטב, אך מכירת צד ג' יכולה להיות גם מסוכנת. ייתכן שלא תקבל את המוצר כפי שפורסם (אולי תקבל צבע, דגם או סגנון אחר) או במצב שצוין. (חלק מהפריטים נמכרים כחדשים אך למעשה משופצים.) יש ספקים לא מוסריים שאפילו מוכרים פריטים מזויפים דרך אמזון.

אנו נציג בפניך דרך למצוא פריטים שמקורם בבעלות אמזון עד שהם יימכרו ונשלחו אליך. באופן זה, סביר יותר שהפריטים שאתה קונה יהיו אותנטיים ובמצב המפורסם. אמזון מציעה לפעמים גם זיכויי קידום המכירות שחלים רק על פריטים שנמכרים על ידי אמזון עצמה.

כיצד לחפש מוצרים שנמכרים על ידי אמזון

נכון לעכשיו, כדי למצוא מוצרים שנמכרים על ידי אמזון עצמה באמצעות חיפוש, עליך לגשת לגרסת שולחן העבודה של אתר Amazon.com באמצעות דפדפן אינטרנט. אז ראשית, טען את Amazon.com - או את גרסת אמזון בארצך. כשתהיה שם, הקלד את מה שאתה מחפש בסרגל החיפוש ולחץ על "Enter".

כאשר מופיעים תוצאות, הסתכל בסרגל הצד בצד שמאל של המסך. אתר את החלק "מחלקה" ולחץ על אחת המחלקות המתאימות ביותר למה שאתה מחפש. צעד זה הכרחי כדי לצמצם עוד יותר את התוצאות.

לדוגמה, כאן חיפשנו אוזניות, אז בחרנו את "אלקטרוניקה" כמחלקה.

לאחר בחירת המחלקה, גלול מטה בסרגל הצד עד שתראה את הקטע "מוכר". הצב סימן ביקורת לצד "Amazon.com".

לאחר שסימנת את "Amazon.com", תוצאות החיפוש יטענו מחדש ותראה את "Amazon.com" ברשימת קריטריוני החיפוש מעל התוצאות. הפריטים המפורטים להלן יהיו פריטים שנרכשו, בבעלותם ונמכרים על ידי Amazon.com עצמה בלבד.

כמו כן, בכל פעם שאתה מסתכל על פריט מסוים, תוכל לבדוק שוב שהוא נמכר על ידי אמזון על ידי לחיצה על הכפתורים "הוסף לעגלה" ו- "קנה עכשיו". אם תראה את "נמכר על ידי Amazon.com", תדע שהוא יגיע ישירות מאמזון ולא ממוכר צד שלישי.

לפעמים מידע זה מופיע במקום תחת מחיר כחלק ממשפט יחיד, כגון "אוניות מ- Amazon.com ונמכרות."

ניתן לחפש מידע זה גם באפליקציית אמזון בסמארטפונים וטאבלטים. עקוב אחר המידע "נמכר על ידי" תחת הכפתור "הוסף לעגלה". אם לא כתוב "נמכר על ידי Amazon.com", מקורו של המוצר ממוכר צד שלישי.

קניות באתר Amazon.com יכולות להיות שדה מוקשים של בעיות פוטנציאליות, החל מביקורות מזויפות של לקוחות ועד מוכרים רמאים. עכשיו יש לך עוד כלי אחד בארסנל המקוון שלך שיכול לעזור לך לקנות בביטחון רב יותר באינטרנט. בהצלחה!

קשורים: כיצד להימנע ממוכרים אמזוניים מזויפים ומרמאים