כיצד לחפש בתוך הודעות טקסט ב- iPhone או iPad

הודעות טקסט משמשות כתיעוד היסטורי שימושי של שיחות שקיימנו עם אחרים, כולל אירועים מרכזיים, קישורים שאנו משתפים או אחרת. מעטים מבינים שאתה יכול לחפש בקלות את כל היסטוריית הודעות הטקסט שלך ב- iPhone, מה שעשוי לעזור לך בקמצוץ. כך.

מגבלות חיפוש

לפני שתתחיל בחיפוש, דע שאתה יכול לחפש רק דרך הודעות טקסט שנשמרו כשיחות באפליקציית ההודעות ב- iPhone שלך. זה חל על שתי ההודעות שנשלחות באמצעות SMS ו- iMessage. אם מחקתם או מחקתם שיחות בתוך ההודעות בעבר, לא ניתן יהיה לחפש אותן.

אם סינכרנת את ההודעות שלך ל- iPad באמצעות iCloud, תוכל אפילו לחפש את היסטוריית ההודעות שלך ב- iPad וב- iPad.

אבל אם יש לך היסטוריה בשפע - ואנשים רבים מנהלים שיחות שנמתחות לאורך שנים - יהיה לך הרבה לחפש. ישנן שתי דרכים עיקריות לעשות זאת.

כיצד לחפש הודעות טקסט באמצעות אפליקציית ההודעות

הדרך הטובה ביותר לחפש את היסטוריית הודעות הטקסט שלך היא להשתמש באפליקציית Messages. תוכל לראות במהירות את מירב התוצאות ולעיין בהן בקלות.

ראשית, פתח את אפליקציית ההודעות. אם אתה נמצא בתצוגת שיחה, לחץ על החץ אחורה עד שאתה נמצא במסך הראשי של "הודעות".

הקש על סרגל החיפוש בחלק העליון של המסך, והקלד את מה שתרצה לחפש. המסך ישתנה לרשימת שיחות מובילות שתואמות את החיפוש שלך.

אם תרצה לראות תוצאות נוספות, הקש על "הצג הכל". לחלופין, אם ברצונך לראות תוצאה מקרוב, הקש על השיחה ותועבר למיקום זה בהיסטוריית השיחות שלך.

בכל עת תוכלו להקיש על החץ האחורי ולסקור את תוצאות החיפוש האחרות, או שתוכלו לנקות את סרגל החיפוש ולחפש משהו אחר.

כיצד לחפש את הודעות הטקסט שלך באמצעות זרקור

אתה יכול גם לחפש את היסטוריית הודעות הטקסט שלך באמצעות חיפוש זרקור. כדי לפתוח את הזרקור, עבור אל מסך הבית והחלק כלפי מטה מאמצע המסך באצבע אחת.

בשורת החיפוש, הקלד את מה שתרצה למצוא בהודעות הטקסט שלך.

תוצאות חיפוש מאפליקציות רבות ושונות יופיעו על המסך (אלא אם כיבית אותן בהגדרות). גלול בהם עד שתמצא את קטע ההודעות. מתחת לזה תראה תוצאות חיפוש רלוונטיות מהודעות הטקסט שלך.

אם תרצה, תוכל להקיש על התוצאה שתועבר לשיחה באפליקציית ההודעות.

אם הודעות אינן מופיעות בתוצאות החיפוש של Spotlight שלך, פתח את ההגדרות ונווט אל "סירי וחיפוש" ואז גלול מטה לאפליקציית Messages ברשימה והקש עליה. בקטע שכותרתו "בחיפוש", הקש על האפשרות "הצג בחיפוש" עד שהמתג מופעל.

לאחר מכן, תוצאות ההודעות שלך אמורות להופיע שוב בחיפוש זרקור. תיהנה לסרק דרך ההיסטוריה!