כיצד להזמין אנשים לשרת דיסקורד (וליצור קישורי הזמנה)

אתה יכול ליצור שרת Discord לעסק, לקהילה או לקבוצת חברים קטנה. שלח הזמנות כדי להכניס חברים ואוהדים לשרת הדיסקורד שלך, או צור קישור הזמנה מותאם אישית שיימשך ללא הגבלת זמן.

איך להזמין מישהו לשרת דיסקורד

אם השרת הוגדר כציבורי, אתה יכול להזמין כל אחד לשרת על ידי לחיצה ימנית על סמל השרת משמאל. בחר באפשרות "הזמן אנשים".

בתפריט זה תוכלו לגלול מטה ברשימה של חבריכם וללחוץ על כפתור "הזמן" לצד כל שם. אתה יכול גם ללחוץ על כפתור "העתק" כדי להעתיק קישור ללוח ולשלוח אותו לכל אחד.

קישור הזמנה זה יפוג בעוד 24 שעות כברירת מחדל. כל מי שתתן לו את הקישור יוכל ליצור חשבון ולהצטרף לשרת, גם אם הוא עדיין לא משתמש בדיסקורד.

כיצד להתאים אישית הזמנת דיסקורד

באפשרותך לשנות את תאריך התפוגה ולהגדיר מספר שימושים מרבי לקישור הזמנת Discord. כדי להתאים אישית את קישור ההזמנה הזה, לחץ על "ערוך קישור להזמנה" מתפריט ההזמנה המוצג לעיל.

בתפריט זה הזמין הגדרות קישור לשרת, פתח את התפריט הנפתח הראשון כדי לבחור כמה זמן הקישור יימשך. אתה יכול להגדיר מרווחים שונים בין 30 דקות לנצח.

השתמש בתפריט הנפתח השני כדי להגדיר כמה אנשים יוכלו להשתמש בקישור לפני שתוקפו יפוג. אתה יכול להגביל הגדרה זו מאדם אחד ללא הגבלות. לבסוף, לחץ על המתג "הענק חברות זמנית" כדי לגרום לדיסקורד לבעוט חשבונות מהשרת ברגע שהם עוזבים.

התאמה אישית של הגדרות אלה עוזרת להקל הרבה יותר על הזמנת מי שאתה רוצה להזמין. תוכל להגדיר שרת Discord מאובטח באמצעות הגדרות אלה אם ברצונך לשמור על ערוץ פרטי.