כיצד לשוחח בצ'אט עם חברים ב- Xbox ב- Windows 10

החיבור לחברים שלך בפלטפורמות שונות הופך להיות קל יותר מדי יום. באמצעות אפליקציית Xbox Game Bar ב- Windows 10, תוכל לשוחח בצ'אט באמצעות טקסט או קול במהלך הפעלות הפעלה באמצעות שכבת העל במשחק.

כיצד לגשת לרשימת החברים של Xbox ב- Windows 10

סרגל המשחקים Xbox נותן לך גישה לכלי צ'אט שונים, תכונות סטרימינג, סטטיסטיקה של ביצועים ואפילו Spotify. אתה לא צריך Alt + Tab בין אפליקציות.

כדי לשוחח בצ'אט עם חברי Xbox ב- Windows 10, לחץ על מקש Windows + G בכל עת כדי להעלות את סרגל המשחקים של Xbox. שכבת-על זו פועלת בזמן שאתה משחק במשחק, והיא פועלת גם אם אתה רק משתמש ביישומי שולחן עבודה של Windows.

אם זה לא מופיע, וודא שקיצור המקשים תקין על ידי פתיחת תפריט התחל> הגדרות> משחקים> סרגל המשחקים ואישור כי קיצור הדרך "פתח סרגל משחקים" מוגדר כ- "Win + G".

לאחר שבר המשחקים של Xbox פתוח, לחץ על כפתור שכבות-על בסרגל שנראה כמו שלושה קווים אופקיים. לאחר מכן בחר "Xbox Social (Beta)" כדי לפתוח את רשימת החברים שלך ב- Xbox. תוכל להוסיף חברים מרשימה זו על ידי לחיצה על הכפתור הימני של "חפש או הוסף שחקנים".

קשורים: 6 תכונות נהדרות בסרגל המשחקים החדש של Windows 10

כיצד לשוחח בצ'אט עם חברי Xbox ב- Windows 10

ברגע שרשימת החברים שלך ב- Xbox פתוחה, תוכל ללחוץ פעמיים על שם כלשהו כדי לפתוח חלון צ'אט. מחלון הצ'אט הזה תוכלו להתחיל שיחה קולית על ידי לחיצה על סמל האוזניות. תוכל גם להוסיף חברים נוספים לצ'אט על ידי לחיצה על סמל הפלוס (+).

כעת, לאחר שכבר בלא מעט משחקי Xbox ו- PC יש משחק חוצה פלטפורמות, שיטה מובנית זו לשוחח עם חברי Xbox שלך בזמן השימוש ב- Windows 10 שימושית במיוחד. בין אם אתם משחקים ב- Xbox ובין אם לאו, תוכלו לשוחח בצ'אט עם חבריכם ב- Xbox מכל מחשב Windows 10.