כיצד לשנות את זמן הקצאת מסך הנעילה של Windows 10

כברירת מחדל, מסך הנעילה של Windows 10 פסק זמן ומכבה את הצג לאחר דקה אחת. אם תרצה שיישאר זמן רב יותר מזה - נניח, אם יש לך תמונת רקע שאתה אוהב להסתכל עליה או שאתה נהנה מלהשתמש בקורטנה - יש פריצת רישום פשוטה שתוסיף את ההגדרה לאפשרויות החשמל שלך.

ראשית, יהיה עליך להתמודד עם הרישום כדי להוסיף את הגדרת הזמן הקצוב לאפשרויות החשמל של המחשב. אתה יכול לעשות זאת על ידי עריכת הרישום באופן ידני או הורדת הפריצות שלנו בלחיצה אחת. לאחר הוספת ההגדרה, תגדיר את פסק הזמן שלך באמצעות היישומון הרגיל של אפשרויות צריכת חשמל בלוח הבקרה. כך תוכל לבצע את הכל.

קשורים: כיצד להתאים אישית את מסך הנעילה ב- Windows 8 או 10

הוסף הגדרת פסק זמן לאפשרויות צריכת חשמל על ידי עריכת הרישום באופן ידני

כדי להוסיף את הגדרת הזמן הקצוב לאפשרויות צריכת החשמל, אתה רק צריך לבצע התאמה להגדרה אחת ברישום Windows.

קשורים: ללמוד להשתמש בעורך הרישום כמו מקצוען

אזהרה סטנדרטית: עורך הרישום הוא כלי רב עוצמה ושימוש לרעה בו יכול להפוך את המערכת שלך לבלתי יציבה או אפילו בלתי פעילה. זה פריצה די פשוטה וכל עוד אתה מקפיד על ההוראות, לא אמורות להיות לך שום בעיות. עם זאת, אם מעולם לא עבדת איתו בעבר, שקול לקרוא כיצד להשתמש בעורך הרישום לפני שתתחיל. ובהחלט גבה את הרישום (ואת המחשב שלך!) לפני שתבצע שינויים.

פתח את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל והקלדת "regedit". לחץ על Enter כדי לפתוח את עורך הרישום ולתת לו הרשאה לבצע שינויים במחשב האישי שלך.

בעורך הרישום, השתמש בסרגל הצד השמאלי כדי לנווט למפתח הבא:

HKEYLOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Power \ PowerSettings \ 7516b95f-f776-4464-8c53-06167f40cc99 \ 8EC4B3A5-6868-48c2-BE75-4F3044BE88A7

בחלונית הימנית, לחץ פעמיים על Attributes הערך כדי לפתוח את חלון המאפיינים שלו.

שנה את הערך בתיבה "נתוני ערך" מ -1 ל -2, ואז לחץ על אישור.

זה כל מה שאתה צריך לעשות ברישום. הצעד הבא שלך יהיה שינוי הגדרת הזמן הקצוב באמצעות אפשרויות צריכת חשמל. אם תרצה אי פעם להסיר הגדרה זו מ'אפשרויות צריכת חשמל ', פשוט חזור אחורה ושנה את  Attributesהערך מ -2 בחזרה ל -1.

הורד את הגרזן שלנו בלחיצה אחת

אם לא מתחשק לך לצלול לתוך הרישום בעצמך, יצרנו כמה פריצות רישום שתוכל להשתמש בהן. הפריצה "הוסף הגדרת זמן קצוב למסך הנעילה לאפשרויות צריכת חשמל" יוצרת את השינויים Attributesבערך מ -1 ל -2. גרזן "הסר את הגדרת זמן הקצאת זמן הנעילה מאפשרויות צריכת חשמל (ברירת מחדל)" משנה את Attributesהערך מ -2 בחזרה ל -1, ומשחזר את הגדרת ברירת המחדל שלו. . שני הפריצות כלולות בקובץ ה- ZIP הבא. לחץ פעמיים על זה שבו ברצונך להשתמש ולחץ דרך ההנחיות. לאחר החלת הפריצה הרצויה,  השינויים יתקיימו באופן מיידי.

פריצות פסק זמן למסך הנעילה

קשורים: כיצד ליצור פריצות רישום עבור Windows משלך

פריצות אלה הן למעשה רק 8EC4B3A5-6868-48c2-BE75-4F3044BE88A7  המפתח, שהופשט לערך התכונות שדיברנו עליו בסעיף הקודם ואז מיוצא לקובץ .REG. הפעלת אחת מהאפשרויות מגדירה את הערך למספר המתאים. ואם אתה נהנה להתעסק עם הרישום, כדאי לקחת את הזמן ללמוד כיצד ליצור פריצות רישום משלך.

שנה את הגדרת הזמן הקצוב באפשרויות צריכת חשמל

כעת, לאחר שהפעלת את הגדרת הזמן הקצוב, הגיע הזמן להפעיל את אפשרויות החשמל ולהפעיל אותו. לחץ על התחל, הקלד "אפשרויות צריכת חשמל" ואז הקש Enter כדי לפתוח את אפשרויות החשמל.

בחלון אפשרויות צריכת חשמל, לחץ על הקישור "שנה הגדרות תכנית" לצד תוכנית החשמל שבה אתה משתמש.

בחלון ערוך הגדרות תוכנית, לחץ על הקישור "שנה הגדרות צריכת חשמל מתקדמות".

בתיבת הדו-שיח אפשרויות צריכת חשמל, הרחב את הפריט "תצוגה" ותראה את ההגדרה החדשה שהוספת ברשימה כ"פסק הזמן הקצוב לנעילת המסוף ". הרחב את זה ותוכל להגדיר את פסק הזמן למספר הדקות שאתה רוצה.

זה קצת טרחה שצריך להתמודד עם הרישום רק כדי להפוך את ההגדרה הזו לזמינה, אבל לפחות היא שם. ואם יש לך מחשב שולחני או מחשב נייד מחובר למקור חשמל, זה נחמד לדעת שאתה יכול להשאיר את מסך הנעילה למעלה מדקה אם תרצה בכך.