כיצד להדפיס ל- PDF ב- Windows: 4 טיפים וטריקים

בניגוד לרוב מערכות ההפעלה האחרות, Windows עדיין לא כולל תמיכה מהשורה הראשונה בהדפסה למסמכי PDF. עם זאת, הדפסת PDF עדיין די פשוטה - ניתן להתקין במהירות מדפסת PDF בחינם או להשתמש בתמיכה הכלולה בתוכניות שונות.

אנו נסקור דרכים בהן אתה יכול להדפיס בקלות ל- PDF, בין אם אתה נמצא במחשב ביתי שבו אתה יכול להתקין מדפסת PDF ובין אם אתה משתמש במחשב נעול שלא תוכל להתקין עליו שום תוכנה.

משתמש ב- Windows 10? יש תכונת הדפסה מובנית ל- PDF

אם אתה משתמש ב- Windows 10, יש לך מזל כי הם סוף סוף כללו הדפסה ל- PDF תכונה מקורית למערכת ההפעלה. אז אתה יכול פשוט לבחור קובץ -> הדפס מכל יישום, ואז להדפיס לאפשרות "Microsoft Print to PDF" כמדפסת שלך.

ייתכן שכמה פתרונות אחרים עשויים לעשות עבודה טובה יותר, אך כדאי לנסות אפשרות זו מכיוון שהיא אינה דורשת התקנת דבר.

התקן מדפסת PDF

Windows אינו כולל מדפסת PDF מובנית, אך היא כוללת מדפיסה לפורמט הקובץ XPS של מיקרוסופט. באפשרותך להתקין מדפסת PDF כדי להדפיס ל- PDF מכל יישום ב- Windows עם דיאלוג הדפסה. מדפסת PDF תוסיף מדפסת וירטואלית חדשה לרשימת המדפסות המותקנות שלך. כאשר אתה מדפיס מסמך כלשהו למדפסת PDF, הוא ייצור קובץ PDF חדש במחשב שלך במקום להדפיס אותו למסמך פיזי.

אתה יכול לבחור מתוך מגוון מדפסות PDF בחינם הזמינות באופן מקוון, אך היה לנו מזל טוב עם ה- CutePDF Writer החינמי (הורדה מ- Ninite). פשוט הורד אותו, הפעל את המתקין, וסיימת. רק הקפד לבטל את הסימון של סרגל הכלים Ask הנורא ותוכנות נפח אחרות במהלך ההתקנה.

ב- Windows 8, מדפסות PDF שתתקין יופיעו גם בתיבת הדו-שיח ההדפסה הקלאסית בשולחן העבודה וגם ברשימת המדפסות המודרניות.

השתמש בייצוא PDF המובנה של התוכנית

יישומים מסוימים הוסיפו תמיכה משלהם בייצוא PDF כי Windows אין את זה באופן מקורי. בתוכנות רבות ניתן להדפיס ל- PDF מבלי להתקין כלל מדפסת PDF.

  • Google Chrome : לחץ על התפריט ולחץ על הדפס. לחץ על הלחצן שנה תחת יעד ובחר שמור כקובץ PDF.
  • Microsoft Office : פתח את התפריט, בחר ייצא ובחר צור מסמך PDF / XPS.
  • LibreOffice : פתח את תפריט הקובץ ובחר ייצא כקובץ PDF.

בדרך כלל ניתן ליצור קובץ PDF מתיבת הדו-שיח או עם אפשרות "ייצא ל- PDF" או "שמור ל- PDF" אם התוכנית תומכת בכך. כדי להדפיס ל- PDF מכל מקום, התקן מדפסת PDF.

הדפס ל- XPS והמיר ל- PDF

אולי אתה משתמש במחשב שלא ניתן להתקין עליו שום תוכנה, אך ברצונך להדפיס ל- PDF מ- Internet Explorer או מתוכנית אחרת ללא תמיכה משולבת ב- PDF. אם אתה משתמש ב- Windows Vista, 7 או 8, תוכל להדפיס למדפסת Microsoft XPS Document Writer כדי ליצור קובץ XPS מהמסמך.

יהיה לך המסמך בצורה של קובץ XPS שתוכל לקחת איתך. תוכל להמיר אותו לקובץ PDF מאוחר יותר באחת מהשיטות הבאות:

  • השתמש בממיר מקוון : אם המסמך אינו חשוב או רגיש במיוחד, תוכל להשתמש בממיר מבוסס אינטרנט בחינם כמו XPS2PDF כדי ליצור מסמך PDF מקובץ ה- XPS שלך.
  • הדפיסו את קובץ ה- XPS ל- PDF : הביאו את קובץ ה- XPS למחשב שמותקן בו מדפסת PDF. פתח את קובץ ה- XPS במציג ה- XPS של מיקרוסופט, לחץ על קובץ -> הדפס והדפס את קובץ ה- XPS למדפסת ה- PDF הווירטואלית שלך. פעולה זו תיצור קובץ PDF עם תוכן זהה לקובץ ה- XPS שלך.

צור במהירות קבצי PDF מאתרי אינטרנט

אם אתה משתמש במחשב ללא מדפסת PDF ואתה רק רוצה להדפיס דף אינטרנט לקובץ PDF שתוכל לקחת איתך, אינך צריך להתעסק עם שום תהליך המרה. פשוט השתמש בכלי מבוסס אינטרנט כמו Web2PDF, חבר את כתובת דף האינטרנט והוא ייצור עבורך קובץ PDF. כלים כמו זה מיועדים לדפי אינטרנט ציבוריים, ולא פרטיים כמו קבלות על קניות באינטרנט.

כל זה יהיה קל יותר אם Windows תכלול מדפסת PDF, אך מיקרוסופט עדיין רוצה לדחוף לעת עתה את פורמט ה- XPS שלהם.