דגלי Chrome הטובים ביותר שניתן לאפשר גלישה טובה יותר

לפני שחלק מהתכונות מתפרסמות ב- Google Chrome, לעתים קרובות הן מתווספות כשינויים אופציונליים שמוסתרים מאחורי "דגלים", שתוכל לאפשר לקבל הצצה. הנה כמה מהדגלים הטובים ביותר לגלישה טובה יותר.

דגלים אלו נבדקו ב- Chrome 78 בנובמבר 2019. גם אם אתה משתמש בגרסה חדשה יותר של Chrome, סביר להניח שרבים מהם עדיין עובדים אותו הדבר.

כיצד להפעיל דגל כרום

לפני שתתחיל ללחוץ משם ולהפעיל את כל הדגלים הזמינים, זכור שרוב התכונות הללו לא הסתיימו. כתוצאה מכך, דגלים אלה עלולים לגרום לדפדפן או למחשב שלך להיות לא יציב - וככל שתתאים יותר דגלים, כך הסיכוי שזה יקרה יהיה גבוה יותר.

אנחנו לא מנסים להפחיד אותך מלנסות דברים, כמובן, אבל אתה צריך לשמור על הציפיות שלך.

כמו כן, זכור כי גוגל יכולה להסיר כל אחת מהתכונות הללו בכל עת, כך שעדיף לא להיקשר מדי. יש סיכוי שכל דגל מסוים יכול פשוט להיעלם לאחר העדכון הבא. זה לא קורה לעתים קרובות מאוד, אבל זה קורה.

אם אתה עדיין מעוניין לראות מה קורה מאחורי הקלעים, פתח כרטיסיית דפדפן Chrome חדשה והקלד את הדברים הבאים בסרגל הכתובות שלה (סרגל הכתובות):

כרום: // דגלים

לחץ על מקש Enter כדי לפתוח את דף הדגלים שבו תמצא כל מיני דברים מפוארים. לכל דגל יש פרטים על אילו מערכות הפעלה הוא עובד - Chrome עבור Windows, Mac, Linux, Chrome OS, Android או כל אלה. הקפד לשים לב לכך - דגלים מסוימים מיועדים רק למערכות הפעלה אחרות וייתכן שלא יפעלו במערכת ההפעלה הנוכחית שלך.

כאשר אתה מוצא דגל שאתה רוצה, לחץ על התפריט הנפתח ובחר "אפשר" כדי להחיל אותו על Chrome.

לאחר שתפעיל דגל, יהיה עליך להפעיל מחדש את Chrome באמצעות הכפתור הכחול הקטן שמופיע בתחתית הדף.

אתה יכול להחיל מספר דגלים בו זמנית ואז להפעיל מחדש את הדפדפן לאחר שתסיים. אנו ממליצים להפעיל אחד בכל פעם ולבדוק אותם, למקרה שתיתקל בבעיה בשני דגלים שלא יסתדרו.

עכשיו כשסקרנו כיצד להפעיל דגל Chrome, בואו ניכנס לדגלי Chrome הטובים ביותר לגלישה טובה יותר.

קבץ כרטיסיות יחד

כולנו אשמים בכך שיש לנו יותר מדי כרטיסיות פתוחות בבת אחת, אך לפעמים קשה להבדיל בין כרטיסיות מהאחרות. ובכן, דגל קיבוץ הכרטיסיות הזה עומד להקל על הדברים עבור כל אוגרי הכרטיסיות שם.

בעזרת דגל זה תוכלו לדחוס את כל הכרטיסיות הפתוחות לקבוצות מסודרות בקפידה מבלי לסגור חבורה או להוריד סיומת. קבץ כרטיסיות, תייג אותן בהתאם וקבוצות קוד צבע כדי לזהות אותן בקלות.

העתק והדבק את הקישור הבא בסרגל הכתובות ולחץ על מקש Enter כדי לעבור ישירות לדגל:

chrome: // flags / # tab-groups

אם דגל זה לא ממש עושה את זה בשבילך, ריכזנו עבורכם רשימה של הרחבות Chrome הטובות ביותר לניהול כרטיסיות.

קשורים: הרחבות Chrome הטובות ביותר לניהול כרטיסיות

השתמש במצב הקורא הנסתר של Chrome

גוגל כרום הוא אחד הדפדפנים האחרונים שיש להם מצב קורא מובנה, למרות שנים של התנסות בגירסת שולחן העבודה של כרום. עם זאת, באפשרותך להפעיל אותו באמצעות דגל מוסתר במקום אפשרות שורת פקודה שנדרשה בעבר.

כעת, בכל פעם שתרצה לקרוא מאמר ללא כל הסחות הדעת, המודעות והזבל הנוסף הנלווה אליו, תוכל להסיר את דף האינטרנט למינימום מוחלט, ולהקל על הקריאה.

הדבק את הקישור הבא בסרגל הכתובות ולחץ על מקש Enter כדי לעבור ישירות לדגל:

chrome: // flags / # mode-reader-mode

אמנם זה אמור להתחיל, אך אנו נצלול עמוק יותר למצב הקורא הנסתר של Chrome אם ברצונך לקבל מידע נוסף.

קשורים: כיצד להשתמש במצב הקורא הנסתר של Google Chrome

ביטול התוספות מסרגל הכלים של Chrome

האם יש לך תוספים ל- Chrome שמשתלטים על סרגל הכלים והתפריט שלך? גוגל עובדת על פיתרון לעומס שמגיע עם התקנת כל התוספים. התפריט 'הרחבות' חדש מסתיר הרחבות בסמל סרגל כלים משולב אחד.

קשורים: כיצד להפעיל את תפריט התוספות החדש של גוגל כרום

בעוד שסביר להניח שתוסף זה יופעל כברירת מחדל בעתיד, תוכל לבדוק זאת היום כאשר תפעיל את הדגל. באפשרותך להעתיק ולהדביק טקסט זה בסרגל הכתובות ולחץ על Enter כדי לאפשר את הדגל:

כרום: // דגלים / # הרחבות-תפריט סרגל הכלים

כפה על מצב כהה בכל מקום

אתה יכול להפעיל מצב כהה עבור דפדפן Chrome שלך, אך רוב האתרים לא מצייתים לו. מפתחי אתרים יכולים לקודד את האתרים שלהם בכדי להיכנס אוטומטית למצב כהה יחד עם שאר מערכות ההפעלה שלך, אך מעטים מאוד עושים זאת.

בדגל של Chrome יש פתרון כוח אכזרי. הפעל את "כפה על מצב כהה לתוכן אינטרנט" ו- Chrome יאלץ נושא כהה באתרים שאתה טוען, והפך את הרקע הלבן לכהה וכהה. היא לא מושלמת ואינה נחמדה ומבריקה כמו מצב כהה שמקודדים על ידי מפתחי אתר זה, אך זה לא רע בכלל - ותוכלו לבחור מספר אפשרויות בכדי לכוונן אותו.

קשורים: כיצד להפעיל את המצב האפל של Google Chrome ב- Windows 10

העתק והדבק טקסט זה בסרגל הכתובות של Chrome ולחץ על Enter כדי למצוא את הדגל:

כרום: // דגלים / # אפשר-כוח-כהה

עדכון : ככל הנראה דגל זה גורם לבעיות חמורות במערכת ההפעלה של Chrome החל מ- Chrome 78. אל תפעיל אותו ב- Chromebook, אחרת תצטרך לאפס את מערכת ההפעלה של Chrome לאחר מכן.

קבל לחצן הפעלה / השהיה למוסיקה ווידאו

רבים מאיתנו מאזינים למוזיקה וצופים בסרטונים באינטרנט, אך ציד בכרטיסייה בה המדיה מתנגנת יכול להיות מטלה - במיוחד אם זה נמצא בחלון דפדפן אחר. מחוון הרמקולים הקטן של כרום בכרטיסיות עוזר מעט, אך כפתור ההפעלה / השהיה הנסתר טוב עוד יותר.

כפתור ההפעלה / השהיה יאפשר לך לשלוט במהירות בהפעלה של מדיה אינטרנט - ולראות את שם מה שמנגן - מסרגל הכלים של Chrome.

קשורים: כיצד להפעיל לחצן הפעלה / השהיה בסרגל הכלים של Chrome

כדי למצוא דגל זה, העתק והדבק את הטקסט הבא בסרגל הכתובות של Chrome ולחץ על Enter:

chrome: // flags / # global-media-controls

גלול חלק יותר

דגל זה מאפשר גלילה חלקה יותר בעת צפייה בתכנים באינטרנט באמצעות העכבר והמקלדת. הוא משתמש באנימציית גלילה נוזלית יותר בעת צפייה בתוכן בדף אינטרנט, ואילו גלילת ברירת המחדל ב- Chrome נראית מטלטלת או מגמגמת בעמודים ארוכים בהרבה בזמנים הטובים ביותר.

העתק והדבק את הקישור הבא בסרגל הכתובות ולחץ על מקש Enter כדי לעבור ישירות לדגל:

כרום: // דגלים / # גלילה חלקה

לאחר שתפעיל את הסימון והפעל מחדש את Chrome, דפים ארוכים יותר שהיו מכווצים בזמן שאתה גולל למעלה או למטה זורמים בצורה חלקה יותר.

דפדף מהר יותר באמצעות פרוטוקול QUIC

פרוטוקול QUIC (HTTP / 3), שתוכנן על ידי גוגל, הוא דרך מהירה יותר עבור דפדפני אינטרנט ושרתי אינטרנט לתקשר ולשלוח מידע ביניהם. בעוד QUIC כבר מופעלת באופרה ובכרום הקנרית, עם הדגל הנסתר הזה, אתה יכול להתחיל להשתמש בו בערוץ היציב מיד לפני השחרור. כמובן, זה יאיץ את הגלישה רק אם אתה ניגש לאתר שמתארח בשרת תומך QUIC.

קשורים: כיצד HTTP / 3 ו- QUIC יאיצו את הגלישה שלך באינטרנט

כדי לנצל את HTTP / 3 כעת, העתק והדבק את הקישור הבא בסרגל הכתובות, לחץ על מקש Enter והפעל את הדגל:

chrome: // flags / # enable-quic

הפעל מערכת קבצים זמנית לגלישה בסתר

אתרים מסוימים חוסמים תוכן לכל מי שמשתמש במצב גלישה בסתר, מה שעלול להיות מתסכל כשמנסים לבקר בדף האינטרנט שלהם.

עם ה- API של מערכת הקבצים בדגל גלישה בסתר, הוא יוצר מערכת קבצים זמנית בזיכרון, שבדרך כלל מושבתת במצב גלישה בסתר. זה גורם לאתרים לחשוב שאתה משתמש במופע רגיל של Chrome, ובוטל את חסימת התוכן. לאחר סגירת החלון, אם משהו נשמר במהלך הפגישה שלך, הוא נמחק מיד.

כדי למנוע מאתרים לסקור את הדפדפן שלך כדי לבדוק אם אתה משתמש בסתר גלישה בסתר, העתק והדבק את כתובת האתר בסרגל הכתובות, לחץ על מקש Enter ואז הפעל את ממשק ה- API של מערכת הקבצים בסימן גלישה בסתר:

כרום: // דגלים / # הפעלת מערכת קבצים בתוך גלישה בסתר

בעוד שרבים מדגלי Chrome אלה עדיין נמצאים בפיתוח, היזהר בעת הפעלת מספר דגלים בו זמנית. כפי שהזכרנו קודם, לפעמים דגלים אינם נבדקים לעבוד זה עם זה ועלולים להתנהג בצורה בלתי צפויה. תיהנה מהדגלים המשפרים את הדפדפן בזהירות.