כיצד לשמור את כל הכרטיסיות הנוכחיות שלך ב- Chrome לקריאה מאוחרת יותר

Chrome מאפשר לך לפתוח כרטיסיות מהפעלת הגלישה האחרונה שלך כשאתה פותח את הדפדפן. עם זאת, מה אם ברצונך לשמור את קבוצת הכרטיסיות הנוכחית שלך לפתיחה מחדש בכל עת? Chrome אינו מספק דרך לעשות זאת באופן מקורי, אך יש דרך לעקיפת הבעיה באמצעות סימניות.

קשורים: כיצד לפתוח כרטיסיות מהפגישה האחרונה שלך בכל פעם שאתה מפעיל את הדפדפן

אתה יכול להשתמש בתוסף לעשות זאת, כגון Session Buddy. אך אם אינך אוהב להתקין תוספים, תוכל לשמור הפעלות באמצעות תכונת הסימניות המובנית ב- Chrome.

לפני שנתחיל, עלינו לוודא שסרגל הסימניות מופעל. אם לא, לחץ על לחצן התפריט בצד ימין של סרגל הכתובות / סרגל הכלים. העבר את העכבר מעל "סימניות" כדי לגשת לתפריט המשנה. וודא שלצד "הצג סרגל סימניות" יש סימן ביקורת. אם לא, בחר בפריט כדי לאפשר את סרגל הסימניות.

הנה בשר הטריק הזה: כדי לשמור את כל הכרטיסיות הפתוחות כרגע, לחץ לחיצה ימנית על סרגל הכרטיסיות ובחר "סמן את כל הכרטיסיות" מהתפריט הקופץ.

תיבת הדו-שיח כל הכרטיסיות מוצגת. כדי לשמור על סרגל הסימניות שלנו מאורגן, אנו ניצור תיקיה מיוחדת בה נשמור את הפעלות הכרטיסיות השמורות שלנו. כדי ליצור תיקייה בסרגל הסימניות, לחץ על "תיקיה חדשה" בתחתית תיבת הדו-שיח ואז הזן שם לתיקיה שנוספה תחת סרגל הסימניות בעץ התיקיה. וודא שנבחרה תיקיה חדשה והזן שם בתיבת העריכה "שם" עבור תיקיית המשנה שתכיל את הסימניות עבור מושב כרטיסיות זה, כגון התאריך הנוכחי או שם קצר שנותן לך מושג מהם סוגי האתרים. נשמר במושב זה. לאחר מכן לחץ על "שמור".

בדוגמה שלנו, כל הכרטיסיות הפתוחות שלנו מתווספות כסימניות מתחת לתיקיה עם התאריך של היום תחת התיקייה שמורים מושבים.

התיקיה שמורים מושבים (או כל מה ששמעת אותה) מתווספת בסוף סרגל הסימניות. אם ברצונך להעביר אותו למיקום אחר, לחץ והחזק את שם התיקיה וגרור אותו למיקום חדש בסרגל הסימניות.

בפעם הבאה שברצוננו לפתוח את כל הכרטיסיות בפגישה זו, אנו פשוט לוחצים על התיקיה שמורים מושבים בסרגל הסימניות, לוחצים לחיצה ימנית על התיקיה המתוארכת ובוחרים "פתח את כל הסימניות" מתפריט הקופץ.

כל הסימניות באותה תיקייה מתוארכת נפתחות ככרטיסיות נפרדות בחלון הנוכחי. כל הכרטיסיות שהייתם כרגע פתוחות נשארות פתוחות גם כן. אתה יכול גם לפתוח את כל הסימניות בתיקיה זו בחלון חדש, או אפילו בחלון גלישה בסתר.

עכשיו, אתה יכול לשמור הפעלות כרטיסיות אחרות בתיקייה זו בסרגל הסימניות שלך כדי לגשת שוב במועד מאוחר יותר.

אם סיימת עם הפעלת כרטיסיות, תוכל להסיר אותה מסרגל הסימניות. פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה המכילה את הסימניות עבור האתרים / כרטיסיות שברצונך להסיר ובחר "מחק" מתפריט הקופץ.