הרובוטים האיחודיים הטובים ביותר להפעלת השרת שלך

ל- Discord יש ממשק API מקיף ותמיכה טובה בבוטים בפלטפורמה שלהם. בגלל זה, יש טונות של רובוטים להסתובב. עם זאת, רבים מהם פשוט מעתיקים זה את זה. בחרנו את אלה שעושים זאת נכון, וליקטנו אותם כאן.

מתינות בוטים

בוטים לניהול מטרתם לעזור להקל על ניהול הקהילה שלך, ולעתים קרובות לבצע אוטומציה של משימות כמו איסור משתמשים בעייתיים, סינון דואר זבל ותוכן מפורש ואכיפת הכללים שלך.

MEE6

MEE6 עושה הרבה דברים חוץ ממתון בלבד, אך יש לו מסנן דואר זבל אוטומטי ושימושי אוטומציה שימושיים מאוד. תוכלו להפעיל זאת בקטע "מנחים" בלוח המחוונים המקוון שלהם, שם תוכלו לכבות דברים כמו מכסים מעצבנים וספאם אימוג'י, קישורים לשרתים אחרים, קישורים חיצוניים ואזכורים המוניים.

ללא פקודות להגדרה וממשק אינטרנט אינטואיטיבי, MEE6 הוא אחד הרובוטים המתונים הטובים ביותר ברשימה.

דינו

Dyno מארז המון פקודות בבוט אחד, כגון היכולת להשתיק, לבעוט ולאסור משתמשים מהצ'אט עצמו. תכונה שימושית אחת היא "softban", שיאסור ואז יבטל את ביטול המשתמשים למחוק את כל ההודעות שלו.

גאיוס

Gaius הוא קצת יותר מסובך מכמה בוטים אחרים ברשימה זו, אך הוא די חזק עבורו. תכונה שימושית אחת היא מצב איטי לכל השרת, הדומה למצב איטי של Twitch. אתה יכול גם ליצור פילטרים מותאמים אישית עבור מתווך הרכב, ויש לו מערכת תפקידים משלו על גבי דיסקורד.

אינטגרציות

שילובים מקשרים עם שירותים חיצוניים ומחברים אותם לשרת שלך. הנה המועדפים שלנו.

פִּרפּוּר

TwitchBot הוא בוט אינטגרציה מלא של Twitch. זה מאפשר לך להגדיר התראות לסטרימרים, לעיין בעוויתות ולראות נתונים סטטיסטיים, ואפילו להאזין לזרמים בצ'אט קולי של Discord.

מֵדַלִיָה

MedalBot מציעה שילוב עם medal.tv, אתר לשיתוף קטעי משחק. אתה יכול להשתמש בבוט כדי לשלוח את הקליפים שלך ל- Discord באופן אוטומטי.

פטרון

לפטרון יש בוט משלהם שנותן אוטומטית תפקידים לפטרונים שלך. תוכל להוסיף אותו מהגדרותיך באתר על ידי לחיצה על "התחבר לדיסקורד".

בוטים שירות

הרובוטים של השירות אינם נכנסים לקטגוריות האחרות, אך הם שימושיים בפני עצמם.

שַׁויָן

עם 260 פקודות, אקולייזר יכול לעשות לא מעט - תצורת שרת, אפקטים של תמונה, ערוצים קוליים זמניים, ואפילו לשלוח לך ממים אקראיים. יש לו גם אפשרות להוסיף פקודות מותאמות אישית כדי להרחיב את מערך התכונות שלו.

מְתוּרגְמָן

מתרגם הוא בוט שימושי לדיבורים רב לשוניים. הוא משתמש ב- Google Translate API כדי לאפשר לך לתקשר עם כולם. אתה יכול אפילו להגדיר אותו לתרגם באופן אוטומטי הודעות של משתמש, אם כי כדי להשיב תצטרך לתרגם שוב ידנית.

DonateBot

DonateBot הוא די פשוט: זה מאפשר לאנשים לשלם עבור תפקידים ב- Discord, ישירות לחשבון PayPal שלך. זה נהדר עבור תשלומים חד פעמיים שפטרון לא יהיה אידיאלי עבורם.