משגרי היישומים והעגינות הטובים ביותר לארגון שולחן העבודה שלך

האם שולחן העבודה שלך עמוס כל כך עד שלא תוכל למצוא דבר? האם תפריט ההתחלה שלך כל כך הרבה זמן אתה צריך לגלול כדי לראות אילו תוכניות יש? אם כן, אתה כנראה צריך משגר יישומים כדי לארגן את שולחן העבודה שלך ולהקל על חייך.

יצרנו רשימה של משגרי אפליקציות שימושיים רבים בצורות שונות. אתה יכול לבחור בין תוכניות עגינה, משגרי יישומים ניידים, תפריט התחל והחלפת שורת המשימות ומשגרים מכוונים למקלדת.

משגרי יישומי עגינה

Docks הם משגרי יישומים גרפיים המשפרים ומארגנים את שולחן העבודה שלך. הם בדרך כלל ניתנים להתאמה אישית ולהרחבה.

RocketDock

RocketDock הוא משגר יישומים, או עגינה, עבור Windows שיושב בקצה אחד של שולחן העבודה שלך. זה מעוצב על פי סרגל הכלים של Mac OS X ומכיל קיצורי דרך להפעלת תוכניות ופתיחת קבצים ותיקיות. ניתן גם להרחיב את הפונקציונליות של המזח באמצעות docklets והמראה של המזח ניתן להתאמה אישית.

בעבר הראינו לך כיצד להתקין, להשתמש ולהרחיב את RocketDock וכיצד להפוך את RocketDock לנייד.

ObjectDock

ObjectDock הוא מזח נוסף עבור Windows הדומה ל- RocketDock. זה מאפשר לך לארגן את קיצורי הדרך, התוכניות ומשימות ההפעלה שלך על מזח מושך ומושך. תוכל גם להוסיף פונקציונליות נוספת למעגן שלך כווידג'טים, כגון יישומון מזג אוויר, שעון, לוח שנה ווידג'ט למצב סוללה. הגדר את המזח שלך במהירות על ידי ייבוא ​​קיצורי הדרך שלך להפעלה מהירה ופריטים בשורת המשימות המוצמדים. ניתן למקם את המזח שלך בכל קצה המסך.

קיימת גם גרסה בתשלום ($ 19.95) של ObjectDock המאפשרת ליצור כמה רציפים שאתה רוצה ולהוסיף כרטיסיות לרציפים שלך. הוא גם מספק פונקציונליות דמויית Aero-Peek לשיפור החלפת משימות ומאפשר לך לגשת לסמלי מגש המערכת על המזח שלך.

משגר RK

RK Launcher הוא כלי עזר נוסף בחינם עבור Windows המספק סרגל נעים מבחינה חזותית בקצה המסך שאליו תוכלו להוסיף קיצורי דרך לתוכניות, קבצים ותיקיות. ניתן למקם את המזח בכל קצה המסך או באחת הפינות. אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את המראה עם ערכות נושא וסמלים מותאמים אישית ולהוסיף פונקציונליות עם docklets. זה הרבה תכונות והיכולת למזער תוכניות למעגן הופכת את RK Launcher לתחליף נהדר של שורת המשימות.

עגינה ל- XWindows

XWindows Dock היא תוכנית עגינה חינמית עבור Windows המדמה את סרגל הכלים של משגר ה- Mac. זה ניתן להתאמה אישית לחלוטין ומכיל אפקטים גרפיים כמו השתקפויות, שקיפות, צל, טשטוש וכו '. האתר שלהם טוען שהם משתמשים בטכנולוגיות העדכניות ביותר וכי "אתה מקבל את העגינה החזקה, היציבה והמהירה ביותר לפלטפורמת Windows." מנהל התוספים החדש מספק גם מיכל מחסניות חדש, בדומה לתחנת ה- Stacks הזמינה עבור RocketDock, עם תצוגות מאוורר / רשת.

סליידרוק

Sliderdock היא תוכנית עגינה חינמית עבור Windows השונה מתוכניות העגינה שהראינו לכם עד כה. זה מאפשר לך להוסיף קיצורי דרך, קבצים ותיקיות לתוכנה לכל עגינה עגולה, או צלצול, על ידי גרירה ושחרור. אתה יכול לקבל מספר צלצולים של סמלים. סיבוב גלגל העכבר בכל טבעת מסובב את הסמלים ומספק גישה מהירה לסמלים. אתה יכול גם להשתמש בקיצורי מקשים כדי לגשת לסמלים על המזח שלך. סלידרוק ניתן להתאמה אישית לחלוטין, החל ממראה הטבעות והסמלים וכלה בהתנהגות המזח.

מעגל עגינה

מעגל עגינה הוא תוכנית עגינה מעגלית נוספת בחינם עבור Windows, אך שונה מ- Sliderdock. כאשר אתה מפעיל מעגל עגינה, הוא יכול להופיע ממש בסמן העכבר שלך, גם אם העכבר נמצא בקצה המסך. ניתן לגשת לכל סמלים על המזח מחוץ למסך באמצעות גלגל העכבר או מקשי החצים. באפשרותך להוסיף תיקיות, קיצורי דרך, קישורים וניהול ללא הגבלה ברמות משנה. הרקע והסמלים על המזח שלך ניתנים להתאמה אישית מלאה. מעגל העגינה תומך במספר צגים ושולחן עבודה וירטואלי והוא נייד. כדי להריץ אותו, פשוט לחלץ את הקבצים ולהפעיל את קובץ ה- exe.

Winstep Nexus Dock

Winstep Nexus Dock היא תוכנית עגינה חינמית הניתנת להתאמה אישית לחלוטין עבור Windows המספקת השתקפויות סמל חי בין אפקטים רבים אחרים של ממתקי עיניים. יכולות הגרירה והשחרור של Nexus Dock מקלות על ניהול היישומים, הקבצים, המדפסות וכו '. השתמשו בגרירה ושחרור כדי להזיז, להעתיק ולסדר מחדש עצמים מחוץ למעגן. זרוק מסמכים לאובייקטים של יישומים על המזח שלך כדי לטעון אותם אוטומטית בתוכניות המתאימות. גרור פריטים כגון לוח הבקרה והמחשב שלי אל המזח שלך באמצעות תמיכת מערכת הקבצים הווירטואלית של Nexus Dock. מסמכים, תמונות וקבצי וידאו הנגררים אל המזח שלך מוצגים כתמונות ממוזערות לזיהוי קל. שנה את מראה הסמלים על המזח שלך על ידי גרירה ושחרור של קובצי ה- .ico, .png או .tif המועדפים עליך על אובייקטים במעגן.ה- Dock של נקסוס יכול גם לשמש כתחליף לשורת המשימות ביכולתו להציג תוכניות ממוזערות ופועלות ואת מגש המערכת על המזח שלך.

קיימת גרסה אולטימטיבית בתשלום (החל מ- $ 24.95) ל- Nexus Dock, הכוללת תכונות נוספות, כגון מספר רציפים ויכולת לקבץ קיצורי דרך בתתי-רציפים מקוננים, ברציפות עם כרטיסיות ויכולת לשכפל, למחוק ולהשבית ולהפעיל רציפים קיימים .

WinLaunch

WinLaunch הוא משגר יישומים נייד וחינמי עבור Windows שנלקח מ- Mac OS X Lion. זה מתחיל ממוזער ומופעל, בתחילה, באמצעות קיצור המקשים Shift + Tab. כאשר הם מופעלים, סמלי שולחן העבודה של Windows מוסתרים ורקע Windows מטושטש ומציג סמלים במפעיל. ניתן לקבץ סמלים כמו שאתה עושה ב- iOS; גרור ושחרר סמל אחד על גבי אחד אחר כדי ליצור קבוצה שניתן לשנות את שמותה, כפי שמוצג בתמונה הבאה. ניתן גם להזיז ולמחוק פריטים וליצור תיקיות חדשות באמצעות "מצב ג'יגלינג", המופעל על ידי לחיצה ארוכה על העכבר על פריט. הוסף סמלים למפעיל הלחיצה על ידי לחיצה על מקש "F", והקטנת את המשגר ​​לחלון נייד שאליו אתה יכול לגרור קיצורי דרך, קבצים או תיקיות.

הערה: WinLaunch דורש את Microsoft .NET Framework 4, שניתן להוריד באמצעות אחד מהקישורים הבאים:

  • מתקין עצמאי
  • מתקין אתרים (גישה לאינטרנט נדרשת במהלך ההתקנה)

משגרי יישומים ניידים

להלן רשימה של משגרי יישומים ניידים. הם שימושיים להפעלת יישומים ניידים בכונני הבזק מסוג USB, או אם אינך רוצה להתקין תוכנה נוספת במחשב האישי שלך.

PortableApps.com

PortableApps.com הוא פתרון תוכנה נייד מאוד פופולרי עבור Windows המאפשר לך לקחת את התוכנה המועדפת עליך על כל התקן אחסון נייד (כונן הבזק מסוג USB, iPod, כרטיס זיכרון, כונן קשיח נייד וכו '), כמו גם על מקומי. אחסון וענן. זוהי קוד פתוח לחלוטין ופלטפורמה חופשית ומספקת תוכניות ניידות שימושיות רבות. זה בעצם משמש כשולחן עבודה נייד ותוכל לשמור את כל ההגדרות וההעדפות שלך לכל התוכניות הניידות שלך. זה מגיע עם משגר יישומים משלו, המספק גישה נוחה לתוכניות שלך.

CodySafe

CodySafe הוא חלופה ל- PortableApps.com, המספק משגר יישומים בחינם עבור Windows וגישה לתוכניות ניידות. ניתן להוריד תוכניות ניידות מאתר CodySafe, אך מומלץ גם להשיג תוכניות מאתרים כגון PortableApps.com, PortableFreeware.com ו- PenDriveApps.com. אתה יכול לקבץ ולסווג את היישומים הניידים שלך ולהתאים אישית את CodySafe באמצעות עורות, ערכות נושא וצלילים.

CodySafe זמין גם בגרסאות בתשלום ($ 19.90, $ 29.90, ומ- $ 89.90) המספקות מספר הולך וגדל של תכונות נוספות, כגון תת קבוצות ותתי קטגוריות, גישה ל- Apps Depot, הגנת סיסמה והצפנת חומרה.

עיין במאמר שלנו על CodySafe למידע נוסף.

משגר יישומים נייד

משגר יישומים נייד (PAL) הוא משגר חינמי של Windows המארגן את קיצורי הדרך לקבוצות וקטגוריות. ניתן לגשת אליו ממגש המערכת או מקשי הקיצור המוגדרים על ידי המשתמש. ניתן גם להתאים אישית את התפריט באמצעות סגנונות. תוכנות ניידות בפורמט PortableApps.com (PAF) ניתנות להתקנה אוטומטית על PAL. בנוסף לספק תפריט נוח להפעלת יישומים, אתה יכול גם להוסיף מסמכים למסך Docs מיוחד ולכלים וכלים במסך התוספות, כגון הערות, לוח שנה וגישה נוחה לאוסף הפריטים החופשיים הניידים.

מתאבן

Appetizer הוא משגר יישומים נייד, בעל קוד פתוח וחינמי, המאפשר לך לארגן את התוכניות שלך על מזח הניתן להתאמה אישית הניתן להתאמה אישית, שניתן להציג אופקי או אנכי. שנה את גודל הסמלים לכל אחד משלושה גדלים שונים והוסף סמלים מותאמים אישית משלך. ארגן את הסמלים על ידי גרירה ושחרורם על המזח וקבץ את הסמלים שלך לתפריטים. התאם אישית את מזח המתאבנים באמצעות עורות.

PStart

PStart הוא משגר מגשי מערכת פשוט של Windows ליישומים. הוא נועד להפעלת יישומים ניידים, אך ניתן להשתמש בו גם בכונן הקשיח המקומי כתפריט התחלה נוסף המספק תכונת חיפוש מהירה של תוכניות. השתמש ב- PStart כדי לפתוח מסמכים ותיקיות חשובים, כמו גם תוכניות ניידות.

כאשר אתה מתקין את PStart, אתה יכול לבחור להתקין את PStart בכונן הקשיח המקומי שלך או בהתקן נשלף. PStart משתמש בנתיבי קרובי משפחה כשהוא מותקן כיישום נייד. אם כונן הבזק מסוג USB מוקצה לאות כונן שונה כאשר הוא מוכנס למחשב אחר, עדיין ניתן לפתוח כראוי את היישומים, הקבצים, התיקיות הניידים שלך.

יש גם כרטיסיית חיפוש למציאת קבצים במהירות ולשונית Notes לאחסון מידע שאינך רוצה לשכוח.

חליפה

ASuite הוא עוד משגר יישומים נייד בחינם עבור Windows הדומה ל- PStart. הוא מציג את קיצורי הדרך של התוכנית, קבצים, תיקיות וקישורי עמוד אינטרנט במבנה עץ בכרטיסיה רשימה. בדיוק כמו PStart, הוא נועד לפעול גם במדיה נשלפת, כמו כונני הבזק מסוג USB. ASuite משתמש בנתיבים יחסית, כמו PStart, כך שניתן לפתוח את התוכניות, הקבצים והתיקיות שלך בכל מחשב Windows ללא בעיה. התוכנית דורשת התקנה, אך ניתן להתקין אותה בכל כונן, מקומי או נשלף.

הערה: בעת שימוש ב- ASuite ב- Windows 7, אנו ממליצים להתקין את התוכנית במיקום שאינו "C: \ Program Files". ASuite צריכה לכתוב הגדרות תוך כדי הגדרתן ותקבל שגיאה אם ​​היא מותקנת במיקום שאין לך הרשאות כתיבה מלאות.

תפריט SE-TrayMenu

SE-TrayMenu מספק תחליף לסרגל הכלים ההפעלה המהיר החסר ב- Windows 7 (ניתן להשתמש בו גם ב- XP, Vista ו- Windows 8). השתמש ב- SE-TrayMenu כדי לקבל גישה מהירה ליישומים ולפקודות המערכת הנפוצות ביותר באמצעות תפריט קופץ הניתן להתאמה אישית ממגש המערכת של Windows. הוסף במהירות תוכניות, מסמכים, תיקיות וקישורי אינטרנט לתפריט באמצעות גרור ושחרר. התפריט ניתן גם להתאמה אישית לחלוטין.

ניתן להתקין או להשתמש בתוכנית ניידת SE-TrayMenu.

עיין במאמר שלנו אודות SE-TrayMenu למידע נוסף.

תפריט התחלה נייד

תפריט התחלה נייד הוא משגר יישומים פשוט וחינמי עבור Windows בדומה לתפריט התחלה שניתן להתקין על כונן הבזק מסוג USB או על כונן קשיח מקומי. ארגן את התוכניות שלך במערכת תפריטים פשוטה והפעל אותן באמצעות סמל מגש המערכת. כאשר אתה סוגר את תפריט התחלה נייד בכונן הבזק מסוג USB, ניתן לסגור אוטומטית יישומים פועלים. תפריט התחלה נייד מאפשר גם להעלות ולפרוק אוטומטית מכולות TrueCrypt.

תפריט התחלה, שורת המשימות ומשגרי יישומים של Windows בשולחן העבודה

התוכניות הבאות הן משגרי יישומים המחליפים או משפרים את תפריט התחלה של Windows, שורת המשימות או שולחן העבודה. אנו גם מציגים משגר המגיע בצורה של גאדג'ט לשולחן העבודה של Windows 7.

ג'אמפליסט-משגר

Jumplist-Launcher הוא משגר תוכנות בחינם של Windows המאפשר לך לאחד יישומים בשורת המשימות, המשלב יישומים מרובים לרשימת קפיצות אחת. זה לא דורש התקנה, כך שתוכל להריץ אותו ישירות בכונן הקשיח המקומי שלך או בכונן הבזק מסוג USB. באפשרותך להוסיף עד 60 תוכניות בקבוצות מותאמות אישית בתוך רשימת קפיצות אחת ולגרור ולשחרר קיצורי דרך, קבצים ותיקיות אל תיבת הדו-שיח של הגדרת Jumplist-Launcher.

למידע נוסף, עיין במאמר שלנו על Jumplist-Launcher.

7 ערימות

7Stacks הוא משגר יישומים בחינם עבור Windows המדמה את פונקציונליות הערימות מ- Mac OS X. לאחר התקנת 7Stacks, נוסף לשולחן העבודה אייקון המאפשר לך ליצור ערימות חדשות כקיצורי דרך בשולחן העבודה. לאחר מכן תוכל להצמיד עד 10 ערימות שונות לשורת המשימות. אם אינך רוצה להצמיד את הערימות לשורת המשימות, תוכל להשתמש במצב תפריט ולהשאיר את קיצורי הדרך לערימות שלך בשולחן העבודה. ניתן ליצור ערימות מתיקיות מיוחדות, כגון המסמכים שלי, או מתיקיות רגילות בכונן הקשיח.

הערה: ב- Windows 7, ערימות מוצמדות לשורת המשימות. ב- Windows XP ו- Vista, ערימות מוצמדות לסרגל הכלים להפעלה מהירה.

עיין במאמר שלנו אודות 7Stacks למידע.

8Start Launcher

8Start Launcher הוא משגר יישומים בחינם, הניתן להתאמה אישית עבור Windows, המאפשר לארגן בקלות את קיצורי הדרך, מועדפי ה- URL, הקבצים, התיקיות וקישורי היישומים לקבוצות וקטגוריות. ניתן לגשת אל ה- Launcher דרך מגש המערכת, באמצעות מקש חם, או על ידי לחיצה על כפתור העכבר האמצעי. זה נייד ויכול להשתמש בנתיבים יחסית, מה שהופך אותו ליעיל כמשגר יישומים לתוכניות ניידות בכונני הבזק מסוג USB. ניתן להתאים את מראה המשגר ​​באמצעות עורות ותוכלו להשתמש בקובצי תמונות מותאמים אישית (.jpg, .png, .ico, .bmp, .gif) כסמלי הכפתור.

ViPad

ViPad הוא משגר יישומים בחינם וכלי ארגון שולחני עבור Windows המאפשר לך לאסוף את קיצורי הדרך לתוכניות המועדפים עליך, קישורי אתרים, קיצורי דרך לכלי מערכת, קבצים, תיקיות וכו 'במקום אחד. אתה יכול אפילו לסווג את הפריטים בכרטיסיות מותאמות אישית. השתמש בגרור ושחרר כדי לשים פריטים במפעיל ולארגן מחדש את הפריטים.

גאדג'ט משגר האפליקציות של חלונות 7

גאדג'ט משגר האפליקציות של Windows 7 מספק משגר יישומים קטן מאוד המוצג על שולחן העבודה שלך כגאדג'ט. אתה יכול לגרור ולשחרר קיצורי דרך, קבצים ותיקיות לתוכנית ישירות אל הגאדג'ט. תוכל גם להוסיף לגאדג'ט מועדפים מ- Firefox, Opera ו- IE כדי שתוכל לגשת במהירות לאתרים.

משגרי יישומים לינוקס בלבד

אם אתה משתמש בלינוקס, בדוק את משגרי היישומים השימושיים הבאים שזמינים רק עבור לינוקס.

ניווט חלונות

Avant Window Navigator (AWN) הוא סרגל ניווט דמוי עגינה עבור לינוקס המשפר ומארגן את שולחן העבודה של לינוקס. זה יכול לשמש גם כדי לעקוב אחר חלונות פתוחים. AWN ניתן להתאמה אישית רבה ומשתלב בצורה מושלמת לנושא אובונטו שלך. ערכות נושא חינם זמינות להתאמה אישית של מראה הסרגל שלך, כמו גם תוספות להרחבת פונקציונליות הסרגל.

עיין במאמר שלנו על AWN כדי לברר כיצד להתקין ולהתאים אישית AWN במחשב אובונטו שלך.

Gnome-Do

Gnome-Do היא תוכנית מוכוונת למקלדת עבור Linux המאפשרת לך לחפש במהירות פריטים רבים בסביבת שולחן העבודה שלך ב- GNOME, כגון יישומים, סימניות של Firefox, קבצים וכו ', ולבצע פעולות נפוצות בפריטים אלה, כגון Run ו- לִפְתוֹחַ. הוא מבוסס תוסף ומאפשר לך להרחיב אותו בקלות לטיפול בפריטים ופעולות חדשים.

דוקי

Docky הוא יישום עגינה עבור לינוקס שהופך את פתיחת יישומים נפוצים וניהול חלונות למהירים וקלים יותר. זה דומה ל- Avant Window Navigator ומשולב במלואו בשולחן העבודה של GNOME. מלבד היותו משגר יישומים, Docky יכול גם לנהל את היישומים הפועלים שלך ולארח docklets שונים, כולל צג מעבד, דוח מזג אוויר ושעון. יישומים יכולים להשתלב עם Docky כדי להוסיף פריטים נוספים לתפריטי ההקשר שלהם או לשנות את הסמלים שלהם כדי להציג מידע נוסף.

משגרי יישומי מקלדת

משגרי היישומים הבאים מיועדים לאלו מכם שמעדיפים להשתמש במקלדת על פני העכבר. הם הופכים את הפעלת יישומים ופתיחת קבצים למהירים וקלים.

מצא והפעל רובוט (FARR)

Find and Run Robot (FARR) הוא משגר יישומים בחינם עבור מטורפים במקלדת. הוא משתמש בפונקציית "חיפוש חי" אדפטיבית כדי לאפשר לך למצוא במהירות תוכניות ומסמכים במחשב שלך פשוט על ידי הקלדה. הצג את חלון FARR באמצעות מקש חמה מותאם אישית ואז פשוט התחל להקליד את האותיות הראשונות של היישום, הקובץ או התיקיה שברצונך למצוא והתוצאות מוצגות באופן מיידי. אתה יכול גם להשתמש ב- FARR כדי להריץ חיפושים באינטרנט, לשלוח דוא"ל, לתפעל קבצים ועוד. תוספים, תוספות ותוספים זמינים גם עבור FARR.

משגר

Launchy הוא כלי שירות חינמי עבור Windows, Linux ו- Mac שנועד לעזור לך להפעיל את המסמכים, הקבצים, התיקיות והסימניות שלך באמצעות מספר הקשות על המקשים בלבד. זה גם מוסיף את התוכניות לאינדקס בתפריט התחל ב- Windows, ומספק גישה מהירה לתוכניות המועדפות עליך. Launchy נפתח כחלון קטן בו אתה מקליד את מונח החיפוש שלך. התוצאות מוצגות מתחת לחלון תוך כדי הקלדה. יש עורות להתאמה אישית של מראה Launchy ותוספים להרחבת הפונקציונליות שלה. תוספים זמינים רק אם אתה משתמש ב- Launchy ב- Windows.

משגר האפליקציות של Windows 7 (7APL)

משגר האפליקציות של Windows 7 (7APL) מאפשר להפעיל מספר יישומים בו-זמנית ב- Windows באמצעות מקש חמה או בתכונת רשימות הקפיצה של Windows 7. אתה יוצר פרופילים המכילים את כל היישומים שברצונך להפעיל בבת אחת ומחיל מקשי קיצור על כל פרופיל. להפעלת פרופילים מרשימת קפיצות, הצמד את קובץ 7APL.exe לשורת המשימות.

7APL לא צריך להתקין. כל שעליך לעשות הוא לחלץ את קובץ ה- zip וללחוץ פעמיים על קובץ ה- exe.

לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר שלנו על Windows 7 App Launcher.

לֶהָבָה

Blaze הוא משגר יישומים עבור Windows המאפשר לך לחפש את הקבצים והתיקיות שלך באינטרנט, כמו גם להפעיל תוכניות. כמו כן, השתמש ב- Blaze כדי לבצע חישובים במקום והמרות בסיס. צור מיילים תוך כדי ביצוע ובצע פקודות בחלון סייר ספציפי.

Blaze זמין בגרסה ניידת התומכת בנתיבים יחסית. הוא מוסיף לאינדקס את התיקיות בכונן הבזק מסוג USB או בכונן הקשיח החיצוני, כך שגם אם אתה מצמיד את הכונן למחשב אחר ומוקצה לו אות כונן שונה, Blaze עדיין יידע היכן למצוא את הפריטים שלך.

הערה: על מנת להריץ את Blaze, יש להתקין את .NET Framework 3.5 במחשב המארח. לחץ על אחד הקישורים למטה כדי להוריד אותו.

  • מתקין עצמאי
  • מתקין אתרים (דורש גישה לאינטרנט במהלך ההתקנה)

עיין במאמר שלנו על Blaze למידע נוסף.

מוציא להורג

Executor הוא משגר רב-תכליתי עבור Windows המאפשר להריץ תוכניות במהירות ולחפש כל דבר ממיקום מרכזי אחד. זה כמו גרסה מתקדמת יותר וניתנת להתאמה אישית של תיבת הדו-שיח של Windows. היא פועלת באמצעות מילות מפתח ולכל מילת מפתח ניתן להקצות מקשי קיצור, כך שהמנהל יכול גם להופיע כמו מנהלי מקשים פופולריים רבים. ניתן להתאים את הפריסה, המראה וההתנהגות של Executor.

עיין במאמר שלנו אודות אקספקטור למידע נוסף.

השקת מפתח

Key Launch הוא משגר יישומים המאפשר לך להתעלם מתפריט התחל וקיצורי הדרך בשולחן העבודה ולהפעיל תוכניות באמצעות המקלדת. הגדר כינויים להפעלת תוכניות באמצעות קיצורים. לדוגמה, אתה יכול להגדיר "w" עבור "Microsoft Word" וזה מאפשר לך פשוט ללחוץ על Ctrl + רווח ואז על "w" כדי לפתוח את Word.

Famulus

Famulus הוא משגר קבצים ויישומים פשוט ונייד עבור Windows. לחץ והחזק את מקש '*' בלוח המספרים למשך שבריר שנייה כדי להעלות הודעת טקסט. הקלד פקודות מותאמות אישית שהוגדרו מראש בהנחיה ולחץ על מקש Enter להפעלת קובץ, תיקיה, יישום או אתר משויכים. חמש הפקודות הקודמות שהוזנו מאוחסנות לגישה נוחה. התחל את הפקודה שלך בסמל '@' כדי להפעיל ישירות כתובות אתרים, נתיבי קבצים או פקודות מערכת.

הערה: אם אתה משתמש במחשב נייד ללא לוח ספרות, תוכל לשנות את מפתח ההפעלה בהגדרות.

משגר היישומים ControlPad

ControlPad מאפשר לך להשתמש בלוח המקשים המספרי שלך כמערכת ביצוע פקודות עבור Windows. הגדר כל קוד מספרי (או מילת מפתח) לביצוע תוכניות, פתיחת מסמכים, פתיחת דפי אינטרנט או שליחת סדרת הקשות למערכת ההפעלה. לחץ על מקש '*' בלוח המקשים המספרי למשך כשנייה אחת כדי לגשת לחלון בו אתה מזין קוד מספרי או מילת מפתח. לאחר מכן לחץ על מקש '/' בלוח המקשים המספרי כדי להקצות את הקוד או מילת המפתח לתוכנית, לקובץ, לתיקיה וכו '.

הערה: אם אתה משתמש במחשב נייד ללא לוח מקשים מספר, יש מצב מחשב נייד מיוחד המשתמש ב- F12 (לחץ והחזק את המקש) במקום המקש '*' כמפתח שמפעיל את ControlPad.

כאילו כל האפשרויות הללו עבור משגרי יישומים אינן מספיקות, תוכל גם ליצור משגר יישומים בעל עוצמה גבוהה ב- Windows באמצעות סרגל הכלים להפעלה מהירה. לשם כך ב- Windows 7, עליך להוסיף את סרגל הכלים להפעלה מהירה בחזרה לסרגל המשימות. תוכל גם להתקין תוכנית חינמית המאפשרת לך לקבץ קיצורי דרך בסרגל ההפעלה המהירה ולהוסיף כותרות, מפרידים ותפריטי משנה.