כיצד להשתמש ב- Plex בטלוויזיה שלך ב- Amazon Fire ו- TV Stick

האם יש לך Fire TV או Fire TV Stick שאתה לא מנצל ממנו הרבה? זה הזמן לאבק אותם ולהפוך אותם למכשיר Plex זול וקומפקטי.

הטלוויזיה Fire ו- Fire TV Stick נראו כבר זמן רב ככלי רב עוצמה שרוצה לעשות משהו. ל- Fire TV ו- Fire TV Stick יש חומרה די הגונה (במיוחד בזמן שחרורם) אך קשה מדי להשיג קבצי וידיאו מקומיים בטלוויזיה שלך מבלי לנקוט בערכת מפתחים של Android וכמה טריקים להתקנת צד שלישי. אפליקציות כמו Kodi Media Center.

במקום לקפוץ דרך החישוקים האלה, עם זאת, אתה יכול עכשיו להשתמש במדיה המקומית שלך באמצעות Plex Media Sever. ואם אתה כבר משתמש ב- Plex, תוכל ליהנות מחוויית ה- Plex המאוחדת הגדולה שאתה מקבל בכל המכשירים האחרים שלך, כולל המחשב, המכשירים הניידים שלך ובכל מקום אחר Plex נתמך.

מה אתה צריך

כדי לבצע את ההדרכה של היום, אתה רק צריך כמה דברים. בראש ובראשונה, אתה כבר צריך להפעיל את Plex Media Server עם הגדרת המדיה שלך ומוכן לשימוש. אם אתה חדש במשחק Plex, כי ודא לבדוק את המדריך שלנו בנושא הגדרת שרת Plex Media לראשונה וכן כיצד לעדכן את ספריית המדיה של Plex שלך.

קשורים: כיצד להגדיר Plex (ולצפות בסרטים שלך בכל מכשיר)

יחד עם שרת מדיה Plex מוכן לשימוש, תזדקק גם ל Fire TV או Fire TV Stick - זה לא משנה באיזה דור של המוצר אתה משתמש. השתמשנו ב- Plex בהצלחה גם על מקל הדור הראשון, אך אם יש לכם את שניהם ביד, כוח העיבוד הנוסף הופך את Fire TV לבחירה טובה יותר.

כיצד להתקין את לקוח Plex בטלוויזיה האש שלך

כדי להתחיל לעבוד עם Plex בטלוויזיה האש שלך, פשוט הפעל את המכשיר ובחר בתפריט "חיפוש" בחלק העליון של סרגל הניווט השמאלי.

חפש את Plex (זו תהיה התוצאה הראשונה), ובחר בה.

בתפריט האפליקציה, לחץ על "הורד".

לאחר הורדת האפליקציה והתקנתה, לחץ על "פתח" כדי להפעיל אותה ולהתחיל בתהליך הכניסה והתצורה. השלב הראשון הוא קביעת התצורה של הגדרות הסריקה, אשר אתה מבצע באמצעות מקשי החצים בשלט האש שלך. התאם את התצוגה כך שהחצים יהיו כולם גלויים ולחץ על "קבל".

לאחר כיול המסך, תתבקש להתחבר. בחר "היכנס".

קוד PIN על המסך יוצג; הזן אותו בכתובת plex.tv/link כדי לקשר את לקוח ה- Plex שלך לחשבונך. לאחר הקישור, מיד תבעט אותך לממשק ה- Plex הראשי, כפי שנראה למטה.

קשורים: כיצד להזרים טלוויזיה במרכז המדיה של Plex שלך עם ערוצי Plex

כאן תוכל לגלוש בספריות שלך (לראות כאן "סרטי ילדים", "תוכניות ילדים", "סרטים" ו"תוכניות טלוויזיה ", אך שמות הספרייה שלך עשויים להשתנות) וכן לדפדף בערוצים שלך. אם מעולם לא השתמשת בתכונת ערוצי Plex לפני כן, אתה מפסיד - קרא כאן כיצד להתקין ולצפות בערוצי סטרימינג.

פתרון בעיות הפעלה

בתנאים אידיאליים לא תיתקל בשום נושא ותוכל פשוט להתחיל לצפות. ככל הנראה שיש לך בעיות, עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור בעיות. בראש ובראשונה, לפני שנתחיל להטיל את האשמה על Plex, בוא נשלול חיבור רע באופן כללי. לפני שתתחיל להתעסק עם הגדרות ה- Plex, עליך לנסות להפעיל תכני וידאו זורמים אחרים (כמו תוכן חינמי מ- Amazon Instant Video) כדי להבטיח שזה לא נושא Wi-Fi או אינטרנט שמשליך מפתח. אם הסרטון הזה מתנגן ללא כל גמגום או התנהגות מוזרה, הגיע הזמן להמשיך.

הגדרות ברירת המחדל בלקוח Fire TV Plex הן ההגדרות האידיאליות, ועליך לשנות אותן רק אם יש לך בעיות. כדי לגשת להגדרות בחר את שם המשתמש שלך במסך ה- Plex הראשי ולחץ עליו, בחר "הגדרות" בתפריט הנפתח.

בתפריט ההגדרות, נווט לקטע "וידאו". יש כאן כמה שינויים שאנחנו יכולים לבצע שיכולים לעזור לפתור או לפחות לבודד בעיות שיש לך. אם אתה נתקל בבעיות הפעלה כלליות שבהן נדמה ששום דבר לא מתנגן ללא גמגום (ואתה שולל Wi-Fi חלש), אתה יכול לשנות את "האיכות המקומית" להגדרה נמוכה יותר. כברירת מחדל הוא פועל ברזולוציה המקורית של הווידאו, אך אתה יכול לחייג אותו, למשל, 4 מגה לשניות / 720p וכדאי שתראה שיפור - שים לב שבדרך כלל, רוב המשתמשים יצטרכו לחייג רק את האיכות של ה- Fire TV Stick ו- לא טלוויזיה האש.

טריק נוסף שתוכלו לנסות, שמועיל לפסול אם הפורמט של קובץ שרת המדיה הוא האשם או לא, הוא להשבית את "אפשר הפעלה ישירה" ו "אפשר זרם ישיר" כדי לראות אם זה משנה. שתי ההגדרות הללו, בתנאים רגילים, מועילות מאוד מכיוון שהן מאפשרות לשחק בקבצים ישירות במכשיר שלך ללא כל קידוד כבד של המעבד בצד השרת. (תוכל לקרוא עוד על הגדרות אלה בוויקי Plex כאן).

קשורים: כיצד לבצע אופטימיזציה לסרטים ולתוכניות הטלוויזיה שלך להשמעת פלקס חלקה

אם ביטול הסימון שלהם מאפשר להשמיע את התוכן שלך ללא בעיה, אולי זה פיתרון ריאלי. אם נטל ההמרה הנוסף הוא גדול מדי עבור השרת שלך, ייתכן שתרצה לבצע אופטימיזציה מוקדמת של המדיה שלך להפעלה חלקה יותר כדי שהשרת שלך לא יצטרך לבצע את ההמרה הכבדה בזמן. אם אתה בוחר לבצע אופטימיזציה מראש של המדיה שלך, הקפד להפעיל מחדש את הפעלה ישירה וזרם ישיר.

ה- Fire TV ו- Fire TV Stick עשויים להיות האנדרדוגים בעולם הפלטפורמה הזורמת (ואולי, בצדק), אך בתוספת של Plex תוכלו להפיץ את האבק מהמכשירים הישנים שלכם ולהוציא מהם יותר מיילים.