כיצד לצפות בנטפליקס עם חבריך באופן מקוון

כשאתה תקוע בבית, אתה מפסיד לראות את Netflix עם החברים שלך. אבל זה שאתה לא יכול להיפגש באופן אישי לא אומר שאתה עדיין לא יכול לצפות ביחד. כך תוכל לצפות בנטפליקס עם חבריך באופן מקוון.

אתה יכול לגרום לזה לקרות עם סיומת Chrome Party של Netflix. זה מאפשר לך ליצור חדר צ'אט מקוון עם החברים שלך בו תוכלו לצפות באותו סרט או להראות בו זמנית.

באפשרותך לשלוח הודעות בחדר הצ'אט, לדלג על חלקים מהסרט או לדלג לפרק הבא של תוכנית. למעשה, אם אתה צופה בתוכנית טלוויזיה, אתה יכול לראות מספר פרקים באותו חדר צ'אט. אם אתה צופה בסרטים, תצטרך ליצור חדר צ'ט חדש בכל פעם.

שוב, מסיבת Netflix זמינה רק כתוסף Chrome, כך שתצטרך לצפות במחשב הנייד או בשולחן העבודה במקום בטלוויזיה או בטאבלט שלך. עם זאת, כדאי להקריב.

חיפשנו באפליקציות וב- Google Play חנויות חלופות. אך הודות למדיניות המחמירה של נטפליקס לגבי אפליקציות צד שלישי, אין אפשרויות אמינות או מאובטחות לעשות זאת מלבד מפלגת נטפליקס. ואנחנו ממליצים לך לא להשתמש באפליקציות שמבקשות את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- Netflix.

הרחבה של מסיבת Netflix היא פשוטה להפליא לשימוש. כל שעליך לעשות הוא לשתף קישור עם חבריך. ברגע שהם ילחצו עליו ויתקינו את סיומת המפלגה של Netflix, כולכם תוכלו לצפות בנטפליקס ביחד.

כדי להתחיל, בקר בדף ההרחבה של Chrome ל- Netflix Party ולחץ על "הוסף ל- Chrome".

בחלון הקופץ, לחץ על "הוסף תוסף".

כעת תראה סמל "NP" בסרגל התוספים. הוא יופיע באפור כאשר אינך משתמש בתוסף.

עכשיו, פתח את אתר נטפליקס והיכנס. בחר משהו שאתה רוצה לראות עם חבריך.

כאשר הסרטון מתחיל להתנגן, הסמל "NP" בסרגל התוספים יהפוך לאדום; לחץ עליו. לחץ על "התחל את המסיבה" בתפריט הנפתח.

אם תלחץ על תיבת הסימון לצד האפשרות "רק לי יש שליטה", אתה תהיה האדם היחיד בצ'אט שיכול לשלוט בסרטון או לדלג לפרק הבא.

מסיבת Netflix מייצרת כתובת URL ייחודית לחדר הצ'אט שלך. העתק זאת ושתף אותו עם חבריך בפלטפורמת המסרים שבחרת. אם אינך רוצה להפעיל את תכונת הצ'אט, פשוט בטל את הסימון בתיבה לצד "הצג צ'אט".

כאשר החברים שלך לוחצים על הקישור, הסרטון יתחיל מיד להופיע. הם יצטרכו ללחוץ על סמל התוסף "NP" כדי לאפשר את מסיבת Netflix, ואז הם ייכנסו לחדר הצ'אט.

בחדר הצ'אט תוכלו לעקוב אחר מי שהצטרף או עזב, כמו גם מי שהשהה או העביר את הסרטון במהירות.

כדי להתאים אישית את הפרופיל שלך, לחץ על סמל הפרופיל שלך בפינה השמאלית העליונה.

כאן תוכלו לשנות את סמל הפרופיל או את הכינוי.

עכשיו, כל שנותר לעשות הוא לשבת, לצפות בתוכנית ולהשתמש בתכונת הצ'אט בכל פעם שאתה רוצה להגיב על משהו.

כשתרצה לסיים את המסיבה, לחץ על סמל "NP" ואז בחר באפשרות "נתק". אם תסגור את הסרטון ותחזור לדף הבית של נטפליקס, זה גם ינתק את המסיבה וחדר הצ'אט.

במסיבת נטפליקס, חדרי הצ'אט סובבים סביב זרמי וידאו מסוימים, ואין חדרים קבועים או היסטוריות צ'אט. לאחר שסיימתם עם סרט וסוגרים את הנגן, גם חדר הצ'אט נעלם.

צפייה בנטפליקס עם חבריך בזמן שאתה תקוע בבית היא דרך נהדרת להעביר את הזמן. זו גם רק אחת מדרכים רבות בהן תוכלו לצפות בסרטונים יחד באופן מקוון.

קשורים: כיצד להפיק את המירב מהזמן הפנוי בבית