כיצד להוסיף את חנות האפליקציות הלא רשמית ל- Plex

אם אתה משתמש ב- Plex, כנראה שמת לב שהמערכת האקולוגית של הערוץ שלהם מעט ... חסרה. חנות אפליקציות של צד שלישי יכולה לעזור.

Plex שמה דגש על ערוצים פחות ופחות בזמן האחרון, וקוברת את האופציה לחלוטין בגרסה האחרונה של לקוח Windows. והרבה מהערוצים המוצעים פשוט לא עובדים. במובן מסוים, זה הגיוני: רוב האנשים משתמשים ב- Plex בפלטפורמות כמו Apple TV או Roku, המציעות את דרכיהם לצפות בתכנים מספקים מקוונים גדולים. המשמעות היא ש- Plex משרת בצורה הטובה ביותר על ידי התמקדות בדברים כמו הצעת טלוויזיה בשידור חי. אבל זה קצת מאכזב אם קיווית להוסיף הרבה אתרי סטרימינג להגדרת ה- Plex שלך.

היכנסו ל- Webtools, תוסף צד שלישי ל- Plex שמוסיף חנות אפליקציות לא רשמית. יש בו למעלה ממאה תוספים, שאותם תוכלו לנהל באמצעות דפדפן אינטרנט.

התקנת WebTools וחנות האפליקציות הלא רשמית

התקנת WebTools היא פשוטה: הורד את המהדורה האחרונה ובטל אותה מהארכיון. כעת עבור לתיקיית התוספים בשרת Plex שלך. אם אתה מפעיל אותו ב- Windows או ב- MacOS, פשוט לחץ על סמל המגש ובחר בפקודה "פתח את תיקיית התוספים".

גרור את התיקיה "WebTools.bundle" מהתיקיה שהורדת לתיקיית התוספים של Plex והתקנת את WebTools.

תגלה שאתה לא יכול להשתמש בתוסף מתוך Plex, עם זאת.

במקום זאת, עליך לפתוח דפדפן אינטרנט ולעבור לכתובת אתר מקומית ספציפית. ייתכן שכתובת האתר המוצגת בתוך Plex לא תפעל, אך אם אתה מגדיר דברים בשרת שלך תוכל פשוט להשתמש localhost:33400.

אם ברצונך לגשת אליו ממחשב אחר, פשוט מצא את כתובת ה- IP של השרת שלך והניח :33400בסוף. התחבר באמצעות חשבון Plex שלך ואתה מוכן לצאת לדרך.

באמצעות חנות האפליקציות האוניברסלית

כעת לאחר שנכנסת ל- WebTools תוכל להתחיל לגלוש בחנות האינטרנט האוניברסלית. חפש את האפשרות "UAS" בסרגל הצד.

אתה יכול להתחיל לחקור מיד. נכון לכתיבת שורות אלה ישנם מעל 170 ערוצים זמינים.

יש הרבה מה לסדר, אז הנה כמה דגשים ששמתי לב אליהם:

  • Common Sense Media: מוסיף המלצות גיל למטא נתונים של טלוויזיה וסרטים.
  • TuneIn2017: מאפשר לך להאזין לתחנות רדיו מקומיות ובינלאומיות.
  • Plexpod: מוסיף תמיכה בפודקאסט ל- Plex. התמיכה הרשמית בפודקאסטים ב- Plex מגיעה, אבל זה מגניב לעת עתה.
  • ארכיון אינטרנט: מאפשר לך לצפות בסרטים ישנים מהאוסף הנרחב של IA.
  • פורנו: אני לא יכול לעקוף את זה: יש כאן כל כך הרבה פורנו, אתם. אולי אל תתנו לילדים שלכם לגשת לדבר הזה.

דבר נחמד אחד בהתקנה זו: ניתן להתקין עדכונים במהירות באמצעותו. המשמעות היא שאם תוסף נשבר תוכלו לתקן אותו במהירות מממשק זה, במקום שתצטרכו להוריד ולהתקין בעדכון בעצמכם.

סרוק לאיתור קבצים וקבצים שאינם בשימוש כרגע

חנות האפליקציות היא תכונת הבאנר בתוסף WebTools, אך תכונה נוספת שכדאי לבדוק היא FindMedia. זה סורק את התיקיות שלך ומצביע על כל הקבצים שאינם כלולים כעת במסד הנתונים של Plex שלך. המחקר גם מצביע על כל קבצים חסרים כי הם כלול במסד נתון. זה כלי שימושי לוודא שכל הדברים שלך מופיעים, אז בדוק אם יש לך אוסף גדול.

העלה כתוביות לשרת Plex שלך

כלי נוסף שעובד לבדוק: דפדפן הכתוביות. הראינו לך כיצד להוריד כתוביות באופן אוטומטי ב- Plex, אך WebTools מאפשר לך לבדוק אילו קבצים באוסף שלך מכילים כתוביות, ואף להעלות כתוביות לשרת שלך.

ישנן תכונות נוספות שנוכל לחפור בהן: גישה ליומני Plex שלך, למשל, וכמה כלים לניהול רשימות השמעה. אם אתה משתמש Plex מתקדם אין שום סיבה לא לתת לזה סיבוב.