כיצד לנקות את היסטוריית החיפושים שלך ב- Google ב- Android

אם אתה משתמש אנדרואיד, גוגל נמצאת בכל מקום בכל מערכת ההפעלה. אתה יכול לגשת ל- Google Now on Tap כמעט מכל מקום על ידי לחיצה ארוכה על כפתור הבית, לקפוץ ל- Google Now ישירות מהמשגר, או לומר "OK Google" כדי להשתמש בקולך כמעט מכל מקום במערכת ההפעלה. אבל בכל פעם שאתה עושה אחד מאותם דברים, זה יוצר ערך חיפוש חדש בהיסטוריית Google שלך.

אם אתה מחפש דברים שאתה לא רוצה שאנשים אחרים יראו - מתנות לחג המולד, למשל - אז זה יכול להיות בעיה, שכן בפעם הבאה שתפתח את תיבת החיפוש, שלושת הפריטים האחרונים שחיפשת יופיעו לְמַעלָה.

אם אתה רוצה לוודא שהיסטוריית החיפושים שלך היא היסטוריית החיפושים  שלך , ישנן מספר דרכים לבצע ניקיון. השיטה הראשונה מאפשרת לך לנקות את הדברים בזה אחר זה, וזה נחמד אם אתה רק רוצה למחוק כמה דברים. השני יאפשר לכם לנקות נתונים בקנה מידה רחב בהרבה. בוא נלך!

כיצד לנקות פריטי חיפוש בודדים

ניקוי פריטים בודדים מהיסטוריית החיפושים שלך לא יכול להיות קל יותר. ראשית, פתח את Google Now בכל האמצעים שבדרך כלל היית: החלק פנימה ממסך הבית אם אתה משתמש במפעיל Google Now, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית כדי לפתוח את Now on Tap או כל שיטה אחרת שתביא לך לגוגל עכשיו.

משם הקש על תיבת החיפוש - תופיע רשימה קצרה של פריטים שחיפשתם לאחרונה.

מהרשימה הזו פשוט לחץ לחיצה ארוכה על הרשימה שאתה רוצה למחוק. תופיע אזהרה השואלת אם ברצונך להסיר לצמיתות את שאילתת החיפוש מההיסטוריה שלך. הקש על 'מחק' כדי להפוך אותו לרשמי.

וזה זה! אתה יכול לעשות זאת בכמה שיותר מונחי חיפוש שתרצה - חיפושים ישנים יותר יופיעו כאשר אתה מוחק את החדשים יותר (כמובן בסדר כרונולוגי).

כיצד לנקות תוצאות חיפוש בכמות גדולה

אם החלטתם שחיפשתם יותר מדי דברים המיועדים לעיניכם בלבד ורוצים שלא יזכרו לכם דברים כאלה לעולם (או שמישהו אחר יתקל בהם), תוכלו גם למחוק את היסטוריית החיפושים שלכם בכמות גדולה.

פתח חלון דפדפן ונווט אל myactivity.google.com, שייקח אותך למרכז הפעילות שלך ב- Google. אתה יכול גם להגיע לשם על ידי קפיצה אל Google Now> הגדרות> חשבונות ופרטיות> הפעילות שלי. כך או כך, סביר להניח שתצטרך להזין את הסיסמה שלך לפני שתוכל לגשת לדף זה.

מכאן, הקש על תפריט שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר "מחק פעילות לפי".

פעולה זו תפתח תפריט שיאפשר לך למחוק כל מיני דברים מחשבון Google שלך, כמו מעקב אחר מודעות, פקודות עוזר, חיפושי תמונות ועוד. אולם, לצורך הדרכה זו, אנו רק נתמקד בהיסטוריית החיפושים.

ראשית, הקש על התיבה הנפתחת עם הכיתוב "כל המוצרים" וגלול מטה עד שתראה "חיפוש".

לאחר שבחרת את הערך המתאים, תוכל לבחור טווח תאריכים למחיקה: היום, אתמול, 7 הימים האחרונים, 30 הימים האחרונים וכל הזמן. בחר את הרעל שלך ואז הקש על כפתור "מחק".

בשלב זה תופיע אזהרה שתיידע אותך כי היסטוריית החיפושים שלך יכולה להיות חשובה. אם אתה עדיין לא משוכנע, הקש על כפתור "אישור". אתה לא יכול לבטל את מה שאתה עומד לעשות!

ועם זאת, היסטוריית החיפושים שלך במסגרת הזמן שנבחרה נעלמה ללא עקבות. פוף!

כדאי לזכור שזה לא רק עבור היסטוריית החיפושים במכשיר המסוים: זה מכסה את  כל חשבון Google שלך. לא משנה אם חיפשת בשולחן העבודה, במחשב הנייד, בטאבלט או בטלפון שלך - אפשרויות אלה מכסות את הסולם.