כיצד להסיר או להתקין כרטיס SIM באייפון

לכל אייפון יש חריץ לכרטיס SIM בצדו הימני. חריץ זה מכיל מגש המכיל את כרטיס ה- SIM של האייפון שלך. כרטיס ה- SIM הזה מאפשר לטלפון שלך להתחבר לספק שלך כדי שתוכל ליצור ולקבל נתונים ניידים.

אולי לעולם לא תצטרך לגשת לכרטיס ה- SIM שלך אם קנית את ה- iPhone שלך ​​עם אחד המותקן מראש מהספק. עם זאת, אם אתה קונה טלפון לא נעול ונקי ב- SIM, או אם אתה קונה משומש, תצטרך להכיר מהו כרטיס SIM וכיצד להחליף אותו.

למרבה המזל, הגישה למגש כרטיס ה- SIM של אייפון אינה מסובכת, אך תצטרך שלושה דברים לפני שתתחיל.

  1. אייפון (ברור)
  2. כרטיס ה- SIM שברצונך להתקין
  3. כלי לתקוע בצד האייפון שלך להוצאת מגש ה- SIM

הסופי הזה יכול להיות קצת מסובך. תלוי באיזה אייפון יש לך בתיבה. אם יש, אתה יכול ללכת. אם לא, הם טיפשים-זולים באמזון, אבל אתה יכול גם להשתמש במהדק נפרש, במחט או כמעט בכל דבר אחר שהוא דק ומחודד. רק נסה לא לדקור את עצמך תוך כדי.

ברגע שיש לך את כלי הסרת כרטיס ה- SIM שלך (או פרוקסי), תקוע אותו לתוך החור הקטן המהווה חלק ממגש ה- SIM. אתה צריך להרגיש קצת התנגדות, ואתה צריך לדחוף את זה קצת. אם זו הפעם הראשונה שאתה עושה זאת, זה אולי מרגיש קצת מוזר, אבל אתה צריך להפעיל קצת כוח כדי להוציא את המגש. ברגע שתעשה זאת, המגש יתחיל להיפלט, וכל מה שאתה צריך בשלב זה הוא למשוך אותו בשארית הדרך החוצה.

לאחר שהמגש נגמר, הסר כל כרטיס SIM קיים והתקן אותו. ודא שיש לך את זה בצורה הנכונה באמצעות פינות מחורצות כמדריך. לאחר התקנת הכרטיס במגש, הכנס מחדש את כל העניין לאייפון שלך, וודא כי חור הסיכה מסתדר עם החור בטלפון כמוך.

לאחר השלמת התקנת הכרטיס, האייפון שלך צריך לזהות אותו ללא הפעלה מחדש של מכשיר כלשהו. אם לא, נסה להפעיל ולכבות את מצב טיסה, או להפעיל מחדש את ה- iPhone לחלוטין. זה אמור להפעיל אותך בסדר גמור.