כיצד לשלב תמונות לקובץ PDF אחד ב- Mac

נניח שאתה מגיש מועמדות לעבודה, והחברה המעסיקה רוצה שנשלח אליהם מסמכים חתומים, או דמיין שאתה רוצה להוסיף תוספת לבית שלך והקבלן רוצה לראות תמונות. איך אתה עושה את זה בקלות ב- Mac?

אתה יכול פשוט לצרף את כולם להודעת דואר אלקטרוני או להודעת טקסט, אך שיטה זו היא מעט מחשידה ויכולה להיות קצת מעצבנת את הנמען. לחלופין, תוכל לרכוס את כולם ולשלוח אותם בצורה כזו, אך אז האדם בצד השני צריך לפתוח אותם, מה שיכול גם להגביר משתמשים מסוימים.

המרת תמונות ל- PDF ב- Mac היא ממש קלה, והיא הופכת את הדברים לניהול הרבה יותר אם אתה סורק במסמכים.

סורקים מייבאים בדרך כלל תמונות בפורמט JPG. אם אתה רק צופה בהם בסוף שלך, זה בסדר שכולם משקרים כקבצים נפרדים. אם ברצונך לשתף אותם עם מישהו אחר, הצבתם בקובץ PDF היא כמעט אידיאלית.

בדוגמה זו, עליך לשלוח לחבר עותקים סרוקים של מגילת העצמאות, החוקה ומגילת הזכויות.

ראשית, עבור לתיקיית היישומים ופתח את אפליקציית התצוגה המקדימה (או חפש אותה באמצעות Spotlight). תצוגה מקדימה תנחה אותך לפתוח את התמונות הרצויות לך, לכן דפדף לתיקייה בה הן נשמרות ובחר בהן. השתמש במקש Command כדי לבחור מספר תמונות. כשתסיים לבחור תמונות, לחץ על כפתור "פתח".

כאשר התמונות שלך נבחרות, תוכל לסדר אותן מחדש לפי הסדר הרצוי לך על ידי לחיצה וגרירה סביב בסרגל הצד התצוגה המקדימה.

ברגע שאתה מרוצה מההזמנה שלהם, בחר "קובץ> הדפס".

לפני שנמשיך במסמכים שלנו, אנו רוצים להקדיש רגע מה להראות לך מה לעשות אם התמונות שלך אינן מכוונות כהלכה. בדוגמה הבאה אנו רואים תמונה שצולמה בכיוון דיוקן. אנחנו צריכים לשנות את זה לנוף כדי שהמקבל שלנו לא יצטרך לסובב את הראש. לחץ על הלחצן "הצג פרטים" בתחתית דו-שיח ההדפסה.

יש לך כאן שלל אפשרויות, אל תהסס לקחת את הזמן לעיין בהן. היחיד שאנו מעוניינים בו בשלב זה הוא תכונת הכיוון.

לאחר שתוודא שהכל מכוון נכון ובסדר הנכון, בפינה השמאלית התחתונה, לחץ על התפריט הנפתח הקטן שאומר "PDF". יש לך כמה אפשרויות, אם אתה רוצה להמשיך ולשלוח אותו בדוא"ל מייד, אתה יכול לבחור "דואר PDF", אך לעת עתה אנו פשוט בוחרים "שמור כקובץ PDF ...".

בתיבת הדו-שיח שמירה, ברצונך למלא אותו בכל מידע שתמצא לנכון, וודא להחליט היכן ברצונך לשמור את ה- PDF. בחרנו לשמור את זה בשולחן העבודה.

אם אתה מעוניין להוסיף סיסמה למסמך PDF שלך, לחץ על "אפשרויות אבטחה ..." בתיבת הדו-שיח שמור ותקבל אפשרויות לא רק להגנה באמצעות סיסמה על המסמך בעת פתיחתו, אלא גם להעתקת תוכן, כמו גם תדפיס את זה.

לאחר שתהיה מוכן, תוכל ללחוץ על כפתור "שמור" בתיבת הדו-שיח שמירה וה- PDF שלך ייווצר.

אוקיי, אבל מה אם תשכח להוסיף כמה תמונות, או שתרצה להסיר תמונה? אנחנו לא יכולים לשלוח לחברנו את שלושת המסמכים האלה ולא לשלוח להם עותק של התיקונים החוקתיים שנותרו!

אין בעיה, פשוט פתח את ה- PDF החדש שנוצר וגרור כל תמונה נוספת שתרצה להוסיף אליו או בחר את התמונות שאתה רוצה להסיר, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר "העבר לאשפה" מהתפריט שהתקבל (או השתמש Shift + מחק).

ברגע שאתה מרוצה מהשינויים שלך, פשוט שמור מחדש את קובץ ה- PDF מתפריט הקובץ, או השתמש ב- Command + S.