כיצד לשנות את שם המשתמש שלך

כולם יצרו שם משתמש מביך בחייהם שבסופו הם מתחרטים. בין אם יש לך שם משתמש מביך מלפני 5 שנים ובין אם פשוט איות שגוי במשהו, כך תוכל לחזור ולשנות אותו ב- Twitch.

בעבר, אם אתה רוצה שם משתמש חדש ב- Twitch, יהיה עליך ליצור חשבון חדש לחלוטין. יצירת ערוץ חדש הייתה בעיה ממספר סיבות - לא רק שסטרימרים יאבדו רשימה שלמה של עוקבים ומנויים בערוץ הראשון שלהם, אלא שגם כל ההגדרות והעדפותיהם יאבדו.

כעת, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על מספר שלבים פשוטים לשינוי שם חשבונך. ניתן לעשות זאת אחת ל -60 יום.

התחל על ידי כניסה לחשבון Twitch שלך. מדף הבית, לחץ על שם המשתמש שלך בפינה השמאלית העליונה ואז בחר באפשרות "הגדרות" מהתפריט הנפתח.

מדף "הגדרות פרופיל", אתר את שינוי קטעי הטקסט "שם המשתמש" שלך ו"שם התצוגה ". זה גם המקום בו תוכלו לשנות את הביו שלכם (החלק "אודותיי" בערוץ ה- Twitch שלכם).

שם המשתמש החדש שלך ייכנס לתוקף מיד לאחר שתבצע שינויים בסעיף הגדרות פרופיל. העוקבים והמנויים הסטרימינג בשידור חי שלכם יראו ששמכם השתנה בערוץ ה- Twitch שלכם.

ניתן להתאים אישית את אותיות הרישיות של שם התצוגה באופן חופשי, אך עליה להיות באותו האיות כמו שם המשתמש שלך. שם התצוגה שלך ב- Twitch יופיע לצד תגובות, והוא יופיע בפרופיל שלך.

על פי פוסט בבלוג של Twitch, לאחר ששינית את שם המשתמש שלך, שם המשתמש הנטוש יוחזק על ידי הפלטפורמה למשך לפחות 6 חודשים. לאחר מכן, Twitch תחזיר את שם המשתמש למאגר האפשרויות הזמינות לבחירת הקהילה ולמשתמשים חדשים, למעט שמות משתמש של Twitch Partner אשר ימוחזרו רק בנסיבות מיוחדות.