כיצד (ולמה) להעביר את מספר הטלפון הישן שלך ל- Google Voice

אם אתה רוצה לשמור את מספר הטלפון הישן שלך לאחר שקיבלת מספר חדש, או שאתה רק רוצה מספר טלפון שני לשחק איתו, אתה יכול להעביר את המספר הזה לשירות Google Voice המדהים. כך תעשה זאת.

קשורים: 8 סיבות לכך שאתה צריך להשתמש ב- Google Voice (אם אתה אמריקאי)

מדוע שארצה לעשות זאת?

אם החלפת ספק לאחרונה וקיבלת מספר טלפון חדש, אך ברצונך לשמור על מספר הטלפון הישן שלך למקרה הצורך, תוכל להעביר אותו ל- Google Voice כדי שלא תצטרך לשלם עבור תוכנית שנייה. שיחות למספר הישן שלך יועברו למספר החדש שלך, ולעולם לא תחמיץ שיחה חשובה מכיוון שמישהו שכח לעדכן את פנקס הכתובות שלהם.

בטח, אתה יכול להשיג טלפון חדש מ- Google Voice ולהשתמש בו גם לסמס ולהעברת שיחות. עם זאת, אם יש לך מספר קיים שבו ברצונך להשתמש ב- Google Voice, תוכל להעביר אותו לשירות ולהשתמש בו במקום זאת.

מה הקאץ?

ראשית, העברת מספר טלפון ל- Google Voice דורשת תשלום חד פעמי של 20 $.

שנית, כאשר אתה מעביר מספר ל- Google Voice, אינך יכול להשתמש באפליקציית Google Voice כדי לשלוח הודעות טקסט - זה דורש חיבור נתונים באמצעות Wi-Fi או LTE / 3G. אתה יכול, עם זאת, להעביר טקסטים של Google Voice למספר החדש שלך. כשתשיב להם באמצעות אפליקציית המסרים הרגילה שלך, נראה שהם מגיעים ממספר Google Voice שלך, וזה די מגניב.

כך גם לגבי ביצוע שיחות וקבלת שיחות - כל עוד העברת שיחות מופעלת, תוכל לבצע ולקבל שיחות ממספר Google Voice שלך, גם ללא חיבור נתונים.

לבסוף, כדי להעביר מספר ל- Google Voice, אתה צריך שני מספרי טלפון:

  • מספר הטלפון הישן שלך, אותו אתה מעביר ל- Google Voice. מספר זה עדיין חייב להיות פעיל כשתתחיל בתהליך ההעברה - אל תבטל את חשבונך עדיין!
  • מספר הטלפון החדש שלך, אליו תעביר את השיחות והטקסטים שלך מ- Google Voice. זה יכול להיות מספר במוביל חדש, או באותו ספק שבו אתה משתמש כרגע.

במקרה שלי עברתי למוביל חדש (קריקט), אז פשוט התחלתי איתם חשבון חדש והעברתי את מספר ה- Verizon שלי. כשעשיתי זאת, גוגל ביטלה עבורי את חשבון Verizon שלי.

אם אתה מקבל מספר חדש באותו הספק, תצטרך להוסיף מספר לחשבונך, ולאחר מכן Google Voice תבטל עבורך את המספר הישן.

ודא שאתה לא נמצא באמצע חוזה, מכיוון שהנחיית המספר שלך עשויה לגבות עמלת סיום מוקדם (תעודת סל) מהספק שלך! אם אינך בטוח, התקשר לשירות הלקוחות וודא שהוא רושם בחשבונך לא לחייב אותך בתעודת סל בעת ביטול.

כיצד לנמל את מספר הטלפון שלך

הצעד הראשון הוא לעבור אל www.google.com/voice. אם מעולם לא השתמשת ב- Google Voice לפני כן, תעבור את תהליך קבלת הסכם התנאים והשירותים לפני שתוכל להתחיל להשתמש בו. ואז תדלג על הצעדים הראשונים האלה.

אם אתה משתמש קיים, לחץ על סמל גלגל השיניים של ההגדרות בפינה השמאלית העליונה ובחר "הגדרות".

בחר בכרטיסייה "טלפונים" אם היא עדיין לא נבחרה.

ליד מספר Google Voice הנוכחי שלך לחץ על "שנה / יציאה". זכור שהעברת מספר ל- Google Voice תחליף את מספר Google Voice הנוכחי שלך לאחר 90 יום, אך תוכל לשלם 20 $ נוספים כדי לשמור על המספר הזה (כך שתקבל שני מספרים קוליים).

לאחר מכן לחץ על "אני רוצה להשתמש במספר הנייד שלי". אם אתה משתמש חדש ב- Google Voice, זה יהיה המסך הראשון שתראה לאחר קבלת התנאים והשירותים.

הקלד את מספר הטלפון שעליו ברצונך להעביר ולאחר מכן לחץ על "בדוק אם קיימות אפשרויות זמינות".

לחץ על "נמל את המספר שלך".

לחץ על תיבות הסימון וקרא את כל הדברים שתצטרך להבין לפני תהליך ההעברה. לאחר מכן לחץ על "הבא: אימות טלפון".

השלב הבא הוא אישור שבבעלותך ומספר הטלפון שאליו אתה מעביר בפועל, כך ש- Google Voice תתקשר אליך למספר זה ואז תזין את המספר הדו ספרתי המוצג על המסך בלוח המקשים של הטלפון שלך. . לחץ על "התקשר אליי עכשיו" כדי להתחיל בתהליך זה.

לאחר סיום התהליך, הזן את פרטי חשבון תוכנית הספק שלך, כמו מספר החשבון, ה- PIN, ארבע הספרות האחרונות של מספר הביטוח הלאומי וכן הלאה. במקרה שלי זה היה פרטי חשבון Verizon שלי. לאחר מכן לחץ על "הבא: אישור".

וודא שכל הפרטים נכונים ואז לחץ על "הבא: תשלומי Google".

אם ברשותך כרטיס אשראי מתועד ב- Google, תוכל להמשיך וללחוץ על "קנה" כשהקופץ מופיע. אם לא, יהיה עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך לפני שתמשיך.

לאחר הרכישה, תקבל חלון קופץ "אישור רכישה". לחץ על "בוצע" להשלמת התהליך.

בדף הבא תזכרו אותך בכמה דברים, כמו כיצד יוחלף מספר הקיים שלך ב- Google Voice (אלא אם כן אתה רוצה לשמור אותו תמורת 20 דולר נוספים), כמו גם כיצד יהיה עליך לחבר טלפון חדש מספר לחשבון Google Voice שלך ​​כטלפון העברה.

בשלב זה, כל שנותר לעשות הוא לחכות לסיום תהליך ההעברה, אשר יכול להימשך עד 24 שעות, ויכולות העברת הודעות הטקסט נמשכות עד שלושה ימי עסקים.

בינתיים, שורת סטטוס צהובה תופיע בחלק העליון של Google Voice ותאמר שמספר הטלפון שלך נמצא בתהליך העברה.

כיצד להעביר שיחות למספר הראשי שלך

ברגע שמעבירים את מספר הטלפון הישן שלך ל- Google Voice, אתה יכול להשתמש בו כדי לשלוח הודעות טקסט לכל אחד, כל עוד יש לך Wi-Fi או חיבור נתונים, או שהם שלחו לך הודעה ראשונה כאשר העברת SMS מופעלת. הדרך היחידה לבצע ולקבל שיחות דרך המספר הישן שלך היא להשתמש במספר הטלפון הראשי שלך כמספר העברה. במילים אחרות, בכל פעם שמישהו מתקשר למספר הטלפון הישן שלך, השיחה הזו תועבר למספר הראשי שלך.

להגדרת מספר העברה, חזור להגדרות הקול של Google ובחר בכרטיסייה "טלפונים" כמו שעשית קודם לכן. רק הפעם לחץ על "הוסף טלפון נוסף".

הזן שם למספר ההעברה שלך והקלד את מספר הטלפון שמתחתיו. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך להעביר גם הודעות טקסט. אם ברצונך להגדיר הגדרות נוספות, לחץ על "הצג הגדרות מתקדמות".

במסגרת הגדרות אלה, תוכל לקבל גישה ישירה לתא הקולי של המספר הישן שלך ואפילו להגדיר כאשר אתה מעביר שיחות אליך בזמנים מסוימים, בערך כמו אל תפריע (אם כי ל- Google Voice יש תכונה נפרדת ונפרדת בפועל). לאחר הגדרת ההתאמה האישית, לחץ על "שמור".

לאחר מכן, Google Voice יתקשר למספר ההעברה שלך כדי לוודא שאתה הבעלים שלו ולהפעיל אותו, ותתבקש להזין את המספר הדו ספרתי המוצג על המסך בלוח המקשים של הטלפון שלך. לחץ על "התחבר" כדי להתחיל בתהליך זה.

לאחר אימות המספר שלך הוא יופיע כעת בכרטיסייה "טלפונים" ב- Google Voice ממש מתחת למספר שהועבר.

תראה הגדרה חדשה כאן: היכולת לקבל הודעות טקסט על מספר ההעברה שלך בכל פעם שמישהו משאיר הודעה קולית במספר הישן והנמל שלך. סמן את התיבה שליד זה אם ברצונך להפעיל אותו.

בשלב זה, עם זאת, מספר ההעברה שלך מוגדר ואתה יכול ללכת. אם תרצה לבצע שיחה באמצעות מספר הטלפון הישן שלך, תוכל לעשות זאת מתוך אפליקציית Google Voice בטלפון החכם שלך (אם יש לך חיבור נתונים), או על ידי התקשרות למספר Google Voice שלך ​​כדי להתקשר.

תמונת כותרת מגוגל