כיצד להגדיר מיינקראפט כך שילדיכם יוכלו לשחק באופן מקוון עם חברים

הילדים שלכם אוהבים את מיינקראפט, החברים שלהם אוהבים את מיינקראפט, והם רוצים לשחק בו יחד כשהם לא יכולים להיות באותו מקום פיזי - והם מתחננים שתמשיכו את זה. אל דאגה, אתה לא צריך להבין בעצמך: אנחנו כאן כדי לעזור.

הקמת שרת פרטי עבור ילדיכם וחבריהם לשחק ב- Minecraft היא דרך נהדרת ליצור מקום בטוח עבורם ליהנות מהמשחק הפופולרי ביותר. בניגוד לשרתים ציבוריים, בשרת פרטי יהיו רק שחקנים שאתה מכיר (ילדך והחברים ובני המשפחה שאליהם אתה רשאי להצטרף במפורש). בנוסף, הבעיות הפוגעות בשרתים גדולים וממתונים בצורה גרועה כמו קללות, תוכן והתנהגות בלתי הולמים או צער (כאשר שחקנים מתנגדים לשחקן אחר, בדרך כלל על ידי השמדת הדברים שבנו או גניבת הדברים שלהם), לא יהיו קיימות ב שרת פרטי או אם הם קמים, אתה יודע מי הוא האשם ויכול לשוחח עם ההורה שלהם.

ישנן ארבע דרכים לעשות זאת. בחלקים הבאים תראה את כל הארבעה מסודרים לפי קלות שימוש - מהקל ביותר לקשה ביותר.

אם אתם מחפשים מידע נוסף באופן כללי על מיינקראפט, המשחק שהילד שלכם וכל חבריו אובססיביים אליו, אנו ממליצים בחום לבדוק את מדריך ההורים שלנו למיינקראפט אם אתם רוצים סקירה מוצקה של המשחק עם חששות הוריים ב לתודעה מעמיקה יותר, עיין כאן בסדרה המורחבת שלנו על המשחק. עם השאלות הבסיסיות שלך לגבי המשחק שנענות באמצעות מאמרים אלה, אנו יכולים להתמקד בשאלה הגדולה: כיצד להשיג את ילדך בבטחה ברשת כדי שיוכל לשחק עם חבריהם.

קשורים: מדריך ההורים למיינקראפט

אפשרות ראשונה: רכוש ממלכת מיינקראפט למשחק משותף פשוט

 • יתרונות: פשוט מת. מתארח על ידי החברה שעומדת מאחורי Minecraft.
 • חסרונות: תומך רק ב -10 שחקנים. אין תכונות מתקדמות. (יחסית) יקר.
 • הטוב ביותר עבור: כל מי שרוצה שרת מקוון ממש בשנייה זו ללא מהומה.

הפיתרון הפשוט ביותר המוחלט, ללא הרף, הוא לרכוש מנוי ל- Minecraft Realms. Minecraft Realms היא פלטפורמת השרתים המיניקראפט היחידה המתארחת בעולם, מכיוון שהיא מתארחת ומתוחזקת ישירות על ידי Mojang, חברת האם של Minecraft.

תמורת 7.99 דולר לחודש (החודש הראשון הוא בחינם כדי שתוכלו לנסות אותו), תקבלו שרת Minecraft נגיש ומתמיד עם שלושה חריצי עולם (כך שילדיכם יוכלו לסובב באילו עולמות Minecraft הם משחקים) כמו גם חבורה של תבניות מיני-משחקים אם הם רוצים לשחק מיני-משחקים עם חבריהם.

קשורים: כיצד להגדיר שרת Minecraft פשוט ללא לחץ עם Minecraft Realms

שרתי Realms הם רק רשימת היתרים בלבד, מה שאומר ששחקנים צריכים להיות מאושרים ידנית כדי לקבל גישה לשרת - אדם אקראי לעולם לא יכול להצטרף לשרת עם ילדיך. הם יכולים לתמוך בעשרה שחקנים.

אם הילדים שלך רק רוצים לשחק ב- Minecraft עם חברים, אין לך שום עניין לשחק עם אופני משחק של Minecraft או תוספי שרת (כלים מתקדמים המרחיבים את הפונקציונליות של Minecraft), והם זקוקים למקום רק ל -10 שחקנים ומטה ואז לקבל חשבון Minecraft Realms אינו מעניין.

יש לנו מדריך שלב אחר שלב להקמת חשבון Realms, אותו תוכלו לעשות ממש מתוך העותק של ילדכם של Minecraft. יתרה מכך, יש לנו אפילו מדריך לאיתור עולמות Minecraft מקומיים ולהעלאתם ל- Minecraft Realms, כך שתוכלו לקחת את העולם שילדכם וחבריך עבדו עליו בביתכם ולהפוך אותו לעולמם של Realms כך שפרויקטים לבנייה יוכלו להמשיך ללא לְשַׁהֵק.

אפשרות שנייה: מארחי צד שלישי גמישים אך יותר ידיים

 • יתרונות: יחס התמורה הטוב ביותר לדולר. לארח יותר שחקנים בפחות. תומך בתוספים ותכונות מתקדמות.
 • חסרונות: דורש יותר תצורה מעשית ומעורבות הורים.
 • הכי מתאים ל: להורים שנוח עם Minecraft ולעשות תצורה ידנית כלשהי (או ילדים גדולים יותר שיכולים לעשות זאת בעצמם).

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר אנרגיה בפרויקט (או שיש לך ילד מאוד פיקח שיכול לעשות זאת), תוכל לשקול לרכוש מארח Minecraft של צד שלישי.

ישנם יתרונות רבים המגיעים עם מארח צד שלישי על שרת Realms. בראש ובראשונה תקבל יותר עבור הדולר שלך: 8 $ לחודש שאתה מוציא על שרת Realms יביא לך מארח צד שלישי שתומך בשחקנים רבים יותר (בדרך כלל 20 או יותר בטווח המחירים הזה).

קשורים: כיצד לבחור מארח Minecraft מרוחק

יתר על כן, מרבית המארחים יכללו תמיכה בתוספים המשפרים את Minecraft עם תכונות מגניבות, תת-דומיין כך שלשרת הילד שלך יהיה שם בלתי נשכח כמו "coolkidsbuilding.someMChost.com", ולארח טוב יהיה אפילו לוח בקרה מבוסס-אינטרנט שבו אתה יכול לשלוט בשרת (כמו לנהל את רשימת ההיתרים ולהפעיל ולכבות תוספים).

בצד החיסרון, בזמן שאתה מקבל יותר כסף מאשר לקנות חשבון Realms, אתה גם מקבל יותר עבודה: זה תלוי בך לוודא שרשימת ההיתרים מופעלת, למשל, ואתה ' אני אחראי על ניהול כל תוספות ה- whiz-bang שתקבל עם מארח מתקדם יותר.

זו עבודה כמעט יותר מאשר רק לקנות מנוי לשרת Realms, אבל זה גם  הרבה יותר גמיש. אם אתה מוכן להיות יותר ידיים או ללדת ילד בוגר מספיק כדי להיות מנהל השרת שלהם, קח תוכנית אירוח לא יקרה משירות אירוח מכובד של צד שלישי כמו BeastNode או MCProHosting. זקוק לעזרה בהשוואה ובניגוד של תכונות בכדי לבצע רכישה מושכלת? עיין במדריך שלנו לבחירת מארח מיינקראפט מרוחק.

אפשרות שלישית: אירחו אותו בבית - החומרה שלכם, הטרחה שלכם

 • יתרונות: ההוצאה היחידה שלך היא חשמל. יש לך שליטה מוחלטת על הכל.
 • חסרונות: עליכם להתקין ולהגדיר הכל. אתה מספק את החומרה. אין התחלה מהירה או לוח מחוונים ידידותי.
 • הכי מתאים: להורים מאוד נוח עם מיינקראפט ומחשבים באופן כללי (או לילדים גדולים שרוצים לשים ידיים מאוד).

אם אתה מחשיב את עצמך כטיפוס חנון, ואתה לא חושש לנהל את כל ההיבטים של הפעלת שרת Minecraft לילדים שלך (או שיש לך ילדים שיכולים להתמודד עם כל זה בעצמם), אז אתה יכול להפעיל שרת Minecraft ממש מחוץ הבית שלך.

מהפך: יש לך שליטה מוחלטת על כל התהליך, אתה יכול לבחור את תוכנת השרת שאתה רוצה, הקבצים מאוחסנים ממש בבית, וכל המשחק מתרחש גם בבית. יש לנו מדריכים להגדרת פלטפורמת השרת Minecraft הווניל הזמינה ממוג'אנג או מפלטפורמת שרתים של צד שלישי כמו Spigot התומכת בתוספים.

קשורים: כיצד להפעיל שרת Minecraft מקומי פשוט (עם ובלי מצבים)

בצד החיסרון: אם אתה רוצה שהשרת יהיה 24/7, אתה צריך להשאיר מחשב 24/7 (מה שיעלה לך עלויות חשמל בחודש כמו לקנות מארח זול של Minecraft). אתה זקוק לחומרה מספיק טובה כדי להפעיל את השרת בצורה חלקה מלכתחילה. יהיה עליך להתעסק בקביעת כללי העברת יציאות כדי לאפשר גישה חיצונית לשרת (כך שחבריו של ילדך יוכלו להצטרף), ובזמן שאתה נמצא בו, סביר להניח שתצטרך להגדיר כתובת DNS דינמית כך שלהם חברים יכולים למצוא את השרת בקלות גם אם כתובת ה- IP הביתית שלך משתנה.

הפעלת שרת מותאם אישית מהבית היא בדיוק איך שאנחנו עושים דברים בביתי (ויש לי המון כיף עם זה), אבל לא לכולם יש שרת ביתי שהם ממילא עוזבים ב 24/7 וגם לא הרצון להתעסק עם השרת האמור ותחזק אותו.

אפשרות רביעית: שתף משחק LAN, שם מחכים כאבי ראש ענקיים

 • יתרונות: לא מצריך תוכנת שרת או ידע כלשהו על הגדרות המשחק או השרת. חינם.
 • חסרונות: מחייב אותך לשנות הגדרת נתב בכל פעם שילדך משחק.
 • הכי מתאים ל: ילדים שחולקים משחק עם חבר פעם בירח כחול (אבל באמת, זה לא הכי טוב עבור אף אחד).

אנחנו שום דבר אם לא יסודי, ואנחנו כוללים ערך אחרון זה לא כמו עצה כיצד אלא טיפ כנראה. ייתכן שילדך הציע שכל מה שאתה צריך לעשות בכדי לגרום להם ולחבריהם לשחק ביחד הוא להבין כיצד לחבר את תכונת המשחק המקומית לאינטרנט - אנחנו כאן כדי לומר לך שזה לא שווה את זה.

כאשר שני אנשים משחקים ב- Minecraft באותה רשת (למשל ילדכם וחברם משחקים ב- Minecraft על שני מחשבים ניידים בביתכם), אחד מהם יכול להשתמש בתכונה "Open to LAN" כדי לשתף את המשחק באופן מקומי כדי שחבר שלהם יוכל הצטרפו והם יכולים לשחק ביחד. החישוקים שעליך לקפוץ עליהם בכדי לגרום לעבודה זו ברחבי האינטרנט, לעומת זאת, הם מעצבנים ביותר והרבה יותר מדי ידיים: בכל פעם שילדך מפעיל משחק של Minecraft ומשתמש בתכונה "פתוח לרשת LAN", דרוש ממך לחפור בהגדרות הנתב הביתי שלך ולשנות אותן (מכיוון שלכל משחק LAN יש מספר יציאה אקראי שדורש כלל העברת יציאות מעודכן).

פירטנו כאן את התהליך, שלב אחר שלב, אז אל תהסס לקרוא עליו, לנער את ראשך ולהגיד "כן ... אין עסקה. אני רק אביא עבורם חשבון Realms. " תשמח שעשית.