כיצד להתאים אישית את הסמלים שלך ב- Windows

התאמה אישית של הסמלים שלך היא דרך נהדרת להפוך מחשב ייחודי לשלך. בואו נסתכל על הדרכים השונות שבהן Windows מאפשר לכם להתאים אישית את הסמלים שלכם.

קשורים: כיצד ליצור סמלים של Windows 7 ברזולוציה גבוהה מכל תמונה

ל- Windows יש כמה אייקונים מובנים שתוכלו לבחור מהם, אך יש גם מספר אינסופי של אייקונים שתוכלו להוריד מאתרים כמו IconArchive, DeviantArt ו- Iconfinder - לכולם יש המון אייקונים בחינם. ואם אתה לא מוצא משהו שאתה אוהב, אתה יכול אפילו ליצור אייקונים ברזולוציה גבוהה מכל תמונה.

ברגע שיש לך את אייקוני החלומות שלך, שמור אותם במקום בטוח - חלק מהתהליכים הללו ידרשו שהם יישארו במקום מסוים במחשב האישי שלך. במקרים אחרים, סביר להניח שתרצה אותם שם למקרה שמשהו ישתבש ותצטרך להחיל אותם מחדש.

שנה את סמלי שולחן העבודה שלך (מחשב, סל מיחזור, רשת וכדומה)

סמלים כמו מחשב זה, רשת, סל המיחזור ותיקיית המשתמש שלך נחשבים "סמלי שולחן עבודה", למרות שגרסאות מודרניות של Windows אינן מציגות את כולן על שולחן העבודה. חלונות 8 ו -10 אינם מציגים אף אחד מסמלי שולחן העבודה למעט סל המיחזור, ואפילו חלונות 7 אינם מראים את כולם. לקבלת סקירה מלאה, עיין במדריך שלנו לשחזור סמלים שולחניים חסרים ב- Windows 7, 8 או 10.

אבל אתה עדיין יכול לשנות את האופן שבו סמלים אלה מופיעים במקום אחר במערכת שלך. לשם כך, יהיה עליך לגשת לחלון "הגדרות סמל שולחן העבודה" כדי להפעיל ולכבות את הסמלים האלה או לשנות את הסמלים המשויכים. ב- Windows 10, אתה יכול לגשת לחלון זה דרך הגדרות> התאמה אישית> ערכות נושא> הגדרות סמל שולחן העבודה. ב- Windows 8 ו- 10, זהו לוח הבקרה> התאמה אישית> שנה סמלי שולחן עבודה.

השתמש בתיבות הסימון בקטע "סמלי שולחן עבודה" כדי לבחור אילו סמלים תרצה בשולחן העבודה שלך. לשינוי סמל בחר בסמל שברצונך לשנות ואז לחץ על כפתור "שנה סמל".

בחלון "שינוי אייקון" תוכלו לבחור כל סמל שתרצו מסמלי Windows המובנים, או לחצו על "עיון" כדי לאתר את קבצי האייקונים שלכם.

אם אתה מחפש סמלים משלך, אתה יכול לבחור כל קובץ EXE, DLL או ICO. לאחר בחירת הקובץ, החלון "שנה סמל" יציג את הסמלים הכלולים בקובץ שבחרת. לחץ על זה שאתה רוצה ואז לחץ על "אישור". כאן אנו משנים את הסמל "המחשב הזה" לשימוש בכזה שנראה יותר כמו מחשב נייד מאשר שולחן עבודה.

לאחר שינוי הסמל שלך, אתה אמור לראות את הסמל החדש המשמש בסייר הקבצים, בשולחן העבודה ובשורת המשימות כאשר התיקיה פתוחה.

ואם אתה רוצה להפוך את השינוי, אתה תמיד יכול לחזור לחלון "הגדרות סמל שולחן העבודה", לבחור את הסמל שברצונך לשנות בחזרה, ואז ללחוץ על "שחזר ברירת מחדל".

שנה סמלי תיקיות

שינוי האייקון של תיקיה הוא לא רק דרך טובה לסדר דברים, אלא גם להפנות תשומת לב לפריטים חשובים. כדי לשנות סמל תיקיה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על התיקיה שברצונך לשנות ואז בחר באפשרות "מאפיינים".

בחלון המאפיינים של התיקיה, עבור ללשונית "התאמה אישית" ואז לחץ על כפתור "שנה סמל".

בחלון "שנה אייקון", תוכלו לבחור כל אייקון שתרצו מסמלי Windows המובנים, או שתוכלו ללחוץ על "עיון" כדי לאתר סמלים משלכם.

אם אתה מחפש אחר קובץ אייקונים משלך, אתה יכול לבחור כל קובץ EXE, DLL או ICO. לאחר בחירת הקובץ, החלון "שנה סמל" יציג את הסמלים הכלולים בקובץ שבחרת. לחץ על זה שאתה רוצה ואז לחץ על "אישור". הנה, אנו משנים את הסמל של תיקיה זו לתמונה אדומה כדי להבליט אותה יותר.

ובחזרה בחלון המאפיינים, לחץ על "אישור".

כעת התיקיה אמורה להופיע עם הסמל החדש.

תכונה זו פועלת על ידי יצירת קובץ Desktop.ini מוסתר בתוך התיקיה שמכיל כמה שורות נתונים כמו:

[.ShellClassInfo] IconResource = D: \ Walter \ Documents \ Icons \ Oxygen-Icons.org-Oxygen-Places-folder-red.ico, 0 [ViewState] Mode = Vid = FolderType = Generic

זהו אחד המקרים שבהם אתה חייב לשמור את קובץ ה- ICO בכל מקום שהיה בו כאשר החלת את הסמל. שים אותו במקום כלשהו שאתה יודע שלא תמחק אותו תחילה, או תסתיר את קובץ ה- ICO.

ואם אתה רוצה לכוונן את האופן שבו תיקיות נראות ופועלות במחשב שלך, עליך לבדוק כיצד להתאים אישית תצוגות תיקיות באמצעות חמש התבניות של Windows וכיצד להתאים אישית את הגדרות תצוגת התיקיה ב- Windows.

שנה את הסמל לסוג הקובץ

ניתן גם לשנות את הסמל עבור סוגי קבצים ספציפיים (אלה שמסתיימים בתוספים מסוימים) כך שכל הקבצים מסוג זה ישתמשו בסמל החדש. למה לטרוח לעשות את זה? נניח, למשל, אתה משתמש בתוכנית לעריכת תמונות המשתמשת בעצם באותו סמל עבור כל סוגי קבצי התמונה השונים שבהם היא תומכת - PNG, JPG, GIF וכן הלאה. אולי יהיה לך נוח יותר אם כל אחד מאותם סוגי קבצים השתמש בסמל אחר, כך שהיה קל יותר להבחין ביניהם - במיוחד אם אתה שומר מספר סוגי קבצים באותה תיקייה.

למרבה הצער, אין דרך מובנית לעשות זאת ב- Windows. במקום זאת, יהיה עליך להוריד כלי חינמי לביצוע העבודה: מנהל סוגי הקבצים של Nirsoft. יש לנו מדריך מלא לשימוש במנהל סוגי הקבצים כדי לשנות את הסמל עבור סוג קובץ מסוים, אז אם אתה חושב שזה יעיל עבורך, קרא אותו!

סוג הקובץ היחיד שמנהל סוגי הקבצים אינו יכול לטפל בו, הוא קבצי הפעלה (EXE). בשביל זה, יש לנו המלצה נוספת על כלים בחינם: Resource Hacker. וכמובן, יש לנו גם מדריך לשימוש בו כדי לשנות את הסמל של קובץ EXE.

שנה את הסמל של כל קיצור דרך

שינוי הסמל לקיצור דרך ב- Windows הוא גם די פשוט ועובד זהה בין אם מדובר בקיצור דרך לאפליקציה, לתיקייה או אפילו לפקודת שורת הפקודה. לחץ לחיצה ימנית על קיצור הדרך ובחר "מאפיינים".

בכרטיסיה "קיצור דרך", לחץ על כפתור "שנה סמל".

This opens the standard “Change Icon” window we’ve seen a couple of times already. Choose one of the default icons or browse to any EXE, DLL, or ICO file that contains icons. After making and applying your selection, you’ll see the new icon in File Explorer, on the Desktop, or on the taskbar if you have your Shortcut pinned there.

If you want, you can even customize those shortcut icons further by removing (or changing) the arrow overlays or preventing Windows from adding the “- Shortcut” text.

Change the Icon of Apps that Are Pinned to the Taskbar

Icons that are pinned to your taskbar are really shortcuts—they just don’t have the arrow overlay and “- Shortcut” text normally associated with shortcuts. As such, you can customize their icons in nearly the same way that you customize any shortcut icon. You just need to keep a few things in mind:

  • You can only customize the icons of apps that are actually pinned to the taskbar. If the icon is only on the taskbar because the app is currently running and it isn’t pinned there, you can’t customize it. So, pin it first.
  • If an app is pinned, but is currently running, you’ll need to close the app before you can change the shortcut icon.
  • Just right-clicking a pinned app shows you the app’s jumplist. To access the regular context menu instead, hold the Shift key down while right-clicking the icon. Choose “Properties” from that menu and then the rest of the process will be familiar to you from the previous section.

Change the Icon of any Drive in File Explorer

אין דרך מובנית פשוטה לשנות את סמלי הכוננים ב- Windows. זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות זאת. הדרך הקלה היא להשתמש באפליקציה חינמית בשם Drive Icon Changer. יש גם דרך שעובדת קצת אחרת וכוללת מעט עריכת רישום. תוכל לקרוא הכל על שתי השיטות במדריך שלנו לשינוי סמלי כונן ב- Windows.

Drive Icon Changer הוא הדרך הקלה ביותר, אם כי אתה יכול לעשות זאת מהרישום אם אתה מעדיף לא להשתמש בתוכנות נוספות.

אני מקווה שזה נותן לך מספיק מידע על שינוי סמלים שתוכל לגרום לדברים להיראות בדיוק כמו שאתה רוצה.