כיצד ליצור חוברת ב- Microsoft Word

עלונים הם כלי שיווקי שימושי המשמש כמעט כל חברה שקיימת. יצירתם אורכת מספר דקות בלבד, ותוכל לעשות זאת ישירות ב- Word באמצעות תבנית או מאפס. כך.

צור חוברת באמצעות תבניות

הדרך הקלה ביותר ליצור חוברת היא באמצעות אחת מהתבניות הזמינות הרבות שיש ל- Word להציע.

קשורים: כיצד ליצור דפי קריעה אנכיים ב- Microsoft Word

כדי להתחיל עם תבנית, פתח מסמך חדש, הקלד "עלון" בתיבת החיפוש של התבנית, ואז לחץ על מקש "Enter". הספרייה הגדולה של Word של תבניות חוברות תופיע. בחר אחד שאתה אוהב.

לאחר הבחירה יופיע באנר המכיל מידע על התבנית. קרא את המידע ואז בחר בלחצן "צור".

כעת כל שעליך לעשות הוא להכניס את הטקסט והתמונות הרלוונטיים למצייני המיקום של התבנית ואז להתחיל להפיץ את החוברת.

אם לא הצלחת למצוא תבנית שמתאימה בדיוק עבורך, תוכל פשוט ליצור תבנית מאפס.

צור חוברת מ- Scratch

כאשר המסמך הריק החדש שלך פתוח, עבור לכרטיסייה "פריסה". כאן בחר באפשרות "כיוון" שנמצאת בסעיף "הגדרת עמוד". מהתפריט הנפתח שמופיע, בחר "נוף", שהוא הכיוון הדרוש לקיפולים תלת-ממדיים.

לאחר מכן, בואו ניתן לעצמנו קצת יותר מקום לעבוד איתו על ידי הקטנת שולי העמודים. לשם כך, עבור חזרה לקבוצה "הגדרת עמוד" בלשונית "פריסה" ובחר בלחצן "שוליים".

לגבי חוברות, בדרך כלל מומלץ לשמור על שולי העמודים על 0.5 "או פחות. בחירת האפשרות "צר" מהתפריט הנפתח היא הפיתרון המהיר. אם ברצונך להקטין את השוליים עוד יותר, אתה יכול לבחור "שוליים מותאמים אישית" ולהזין את הגודל האידיאלי שלך.

עכשיו הגיע הזמן להוסיף עמודות לחוברת שלנו כדי לפרק את העמוד בחלקים שונים. חזרה לקבוצה "הגדרת עמוד" בלשונית "פריסה", בחר בלחצן "עמודות".

תפריט נפתח יופיע. כאן, בחר את מבנה העמודות מהרשימה שבה ברצונך להשתמש או בדוק אפשרויות נוספות על ידי בחירה באפשרות "עוד עמודות".

כשהפריסה מוכנה, כל שנותר לעשות הוא להכניס את התמונות שלך (על ידי בחירת אפשרות מקבוצת "איורים" ובחירת הגרפיקה) ולהוסיף טקסט. לאחר סיום, החוברות שלך יהיו מוכנות להפצה.