10 מעשי קונדס המחשבים המופלאים עד כדי גיחוך

כולם אוהבים מתיחה טובה ... אלא אם כן אתה נמצא בקצה הכיף המקבל. הגיע הזמן לחדד את כישורי התעלול שלך, לא רק כדי לוודא שאתה הטוב ביותר, אלא כדי שתוכל להימנע ממתיחות על ידי אחרים.

כן, בטח, נוכל ללכת עם הסטנדרטים הישנים, כמו מסך כחול של שומר מסך מוות או משהו כזה, אבל הגיע הזמן להשתמש בכישורי הגיק שלנו ולהעלות משהו טוב יותר. נסקור גם כמה מהמועדפים הישנים, אבל אולי עם טוויסט. הערה: רבים ממתיחות אלה דורשות אפשרות לגשת פיזית למחשב של מישהו, ורבים אחרים דורשים מהם להשאיר את המחשב המחובר מחובר וללא השגחה. יהיה עליכם לתכנן בהתאם.

הצהרת אחריות: קבל חוש הומור.

הפוך את מקש הרווח כתוב את החלל Word

הנה מתיחה חכמה עבורך: הפוך את המחשב של הקורבן להקליד את המילה "SPACE" בכל פעם שהם פוגעים בסרגל הרווח. הם יאבדו בניסיון להבין מה לכל הרוחות קורה, וזה לא יכול להיות פשוט יותר.

פשוט צור סקריפט AutoHotkey חדש ושחרר את שתי שורות הקוד הבאות - הראשונה היא הסתרת סמל המגש, והשנייה מגדירה את מקש הקיצור להחלפת הטקסט.

# NoTrayIcon

סביר להניח שתרצה ללחוץ לחיצה ימנית על התסריט ולקמפל אותו להפעלה לפני שתכניס אותו למחשב שלהם. אני לא מספק הורדה בשביל זה! פשוט תדביקו אותו איפשהו במחשב האישי שלהם, השיקו אותו וצפו בכיף!

מה שבאמת משעשע הוא שבזמן שבדקתי את זה, תעלתי את עצמי בטעות - קבצי ה- AHK שלי מאוחסנים ב- Dropbox ומסונכרנים בכל מחשבי המחשב ושכחתי על שולחן העבודה שלי. אופס!

התיימר להתקין את לינוקס במחשב המשתמש של Windows עם תקליטור חי

זה לא יכול להיות פשוט יותר - פשוט למצוא מישהו בעבודה שמכבה את המחשב בלילה, נכנס לפניהם ומאתחל תקליטור לינוקס לייב. ואז השאירו תזכיר בעל מראה רשמי על שולחנם ובו נאמר שהם שודרגו ללינוקס, וצפו בהם נאבקים כדי להבין מה הם עושים. כנראה שתרצה להיפטר מסמל ההתקנה, כמובן.

צור קיצור דרך לכיבוי שנראה כמו תיקיה

זה פשוט ממש לביצוע - פשוט צור קיצור דרך ל- shutdown.exe על שולחן העבודה, ואז שנה את הסמל לתיקיה רגילה, כך שכשהם לוחצים פעמיים על התיקיה כדי לראות מה היא עשויה להכיל, הם מקבלים מערכת נחמדה במקום זאת הודעת כיבוי. אתה יכול לשנות את זמן הכיבוי לממש רחוק בעתיד, כך שהם לא יאבדו שום עבודה, אבל בעיקר כדי שהם יקבלו את מלוא היתרונות של כישורי החנונים שלך.

כיבוי -s -t 1925000 -c "שגיאת מערכת: תיקיית פורנו עמוסה"

אם הם משתמשים ב- XP, האפקט הוא נחמד ודרמטי, ואתה יכול אפילו ליהנות עם זמן הכיבוי ... ב- Windows 7 לא תוכל להשוויץ גם בכישורי הגיק שלך, אבל הם עדיין יראו משהו שיבלבל אותם.

הערה: ב- Windows 7 או Vista תצטרך גם להשבית UAC או אחרת הם יראו הודעה.

העבר את פריסת המקלדת ל- DVORAK

אם אתה באמת רוצה להתברג עם מישהו בלי להתקין שום דבר, פשוט הפעל את פריסת המקלדת החלופית של Dvorak שאפילו רוב הגיקים אינם מכירים. כאשר הם מקלידים, הכל ישתדל.

היכנס ללוח הבקרה -> אזור ושפה -> מקלדות -> שנה מקלדות, ואז לחץ על כפתור הוסף ובחר את פריסת Dvorak (או כל פריסה אקראית אחרת שתרצה). לאחר שתעשה זאת, השתמש בתפריט הנפתח שלמעלה כדי להגדיר את ברירת המחדל.

סביר להניח שתרצה לעבור לכרטיסיה סרגל השפה ולהגדיר את זה גם לנסתר, כך שהם לא יוכלו להבין את זה בקלות.

חבר מחשב עכבר / מקלדת USB אלחוטי למחשב האישי שלהם

בדרך כלל זה מסתדר טוב יותר אם לאדם האחר יש מחשב שולחני, מכיוון שאתה יכול להסתיר את העכבר האלחוטי או מקלט המקלדת מאחורי המחשב האישי שלו, ואז כל פעם להקליד אות נוספת או להזיז את העכבר מעט. אם אתה עושה את זה נכון, אתה יכול ליהנות עם זה במשך זמן רב. הדבר הנהדר הוא שזה אמור לעבוד כמעט על כל אחד, כולל אנשים ששומרים על המחשב נעול כל הזמן.

אם יש להם מחשב נייד ועכבר אלחוטי, אתה יכול פשוט להחליף את העכבר האלחוטי שלהם בעיצוב זהה למראה, מכיוון שהוא לא יעבוד עבור המחשב האישי שלהם. הם מניחים שסוללות העכבר שלהן מתות, ואתה יכול להזיז את מצביע העכבר סביב המסך בעזרת העכבר שלהם. התעלול לא יחזיק מעמד כל כך הרבה זמן, אבל זה יהיה מהנה באותה מידה.

ברור שהתמונה, באדיבות ehavir , מציגה מקלדת קווית - אבל היא תעבוד הרבה יותר טוב עם התקנה אלחוטית.

הכנס הודעה לשעון המערכת שלהם

כבר סקרנו את זה בעבר, אבל אתה יכול בקלות להדביק טקסט מותאם אישית לשעון שיושב בשורת המשימות - ולרוב האנשים לא יהיה מושג כיצד להחליף אותו. פשוט היכנס ללוח הבקרה -> אזור ושפה -> הגדרות נוספות -> זמן, ושנה את סמלי AM או PM לכל מה שתרצה. לחלופין, תוכלו לקרוא כיצד לעשות זאת עבור Windows 7 או Vista.

הפוך את גליל העקיבה או גלגל העכבר

אתה באמת יכול לזרוק מישהו לולאה אם ​​אתה משתמש בתסריט AutoHotkey פשוט כדי להעיף את משטח העקיבה שלהם כדי לגלול בכיוון ההפוך. הם יהיו מבולבלים לחלוטין! אם יש להם במקרה מחשב נייד עם לוח מגע של Synaptics, אתה יכול למעשה לשנות את ההגדרה הזו ממש בלוח הבקרה -> דו-שיח עכבר, אך אחרת, עיין במאמר שלנו המכסה את שיטת הסקריפט, שאמורה לעבוד בכל מקום.

כיצד להשיג את התכונה הגרועה ביותר של OS X Lion ב- Windows (גלילה הפוכה)

הוסף שגיאות הקלדה נפוצות או מילים מצחיקות למילון של MS Word או להשלמה אוטומטית

יש מספר אפשרויות כלשהו עבור זה, והשמיים הם באמת הגבול - הרעיון הוא שאתה מכניס משהו מותאם אישית לתיקון האוטומטי כך שכל מה שהם מקלידים יוחלף במשהו אחר.

אתה יכול להיות עדין עם זה, ופשוט להחליף מילה שהוקלדה כראוי בהקלדה במקום זאת, או שאתה יכול להיכנס פנימה למשהו מהנה יותר - כמו לגרום לכל פעם שהם מקלידים את שמם בסופו של דבר להחליף אותו ב"זה אידיוט ". המון כיף.

עבור Word 2007 או 2010, עבור לכפתור Office -> אפשרויות -> הגהה -> אפשרויות תיקון אוטומטי. לגרסאות קודמות ... אין לי מושג. אם ברצונך שהמערכת תהיה כוללת, תוכל להשתמש באוטו-הוטקיי במקום זאת.

הגדרת עבודות מתזמן המשימות להפעלת יישומים אקראיים (או דף אינטרנט)

אפילו חנון רציני הולך לאיבוד למדי כיצד לפתור בעיות בכרטיסייה חדשה שנפתחת שוב ושוב לדף מסוים אחת לכמה דקות, אם אתה קובר את זה בתוך מתזמן המשימות. פשוט היכנס וצור משימה חדשה, רץ דרך האשף ובחר את הפעלת הדפדפן, חבר את שם האתר לתיבת הארגומנטים ואז הגדר את לוח הזמנים לחזרה על המשימה כל חמש דקות.

הגדר את מצביע העכבר להיראות עמוס תמיד (כדי לגרום למחשב האישי להיראות תלוי)

נחמד ופשוט, אבל אה כל כך כיף! פשוט היכנס ללוח הבקרה -> עכבר -> מצביעים ושנה את המצביע הרגיל לזה העמוס. הם יחשבו שהמחשב שלהם תלוי כל הזמן, אבל זה ממש לא. להנאה נוספת, אתה יכול להפוך את מצביעי העכבר לענקיים.

הפעל את מצב הניגודיות הגבוהה (עם מקש קיצור יחיד!)

יש אפשרות נגישות מובנית שיכולה להיות מבלבלת מאוד למישהו שלא יודע לכבות אותה, והיא דורשת רק לחיצה על רצף מקשי קיצור אחד:

Shift + Alt + מסך הדפסה

זהו זה. ברגע שתלחץ על שילוב המקשים הזה, שולחן העבודה שלהם יעבור למצב ניגודיות גבוהה - תוכל ללחוץ עליו שוב כדי לחזור למצב הרגיל. הדבר הנהדר הוא שגם אם המחשב שלהם נעול, אתה יכול לאפשר ניגודיות גבוהה עם הסמל בפינה השמאלית התחתונה. ב- Mac OS X, אתה יכול ללחוץ על Ctrl + Opt + Cmd + 8 כדי להפוך את צבעי המסך.

המועדף על בית הספר הישן: הזז את סמלי שולחן העבודה, צלם צילום מסך, הגדר כטפט

רוב הגיקים עשו זאת בשלב כלשהו בקריירה שלהם, כי זה פשוט וגם מעצבן, במיוחד עבור מי שלא מצפה לזה. העיקרון הבסיסי פועל בכמה דרכים:

  1. צלם צילום מסך של שולחן העבודה עם הסמלים במקום בו הם נמצאים, הגדר אותו כטפט ואז הסתיר את סמלי שולחן העבודה.
  2. הזז את סמלי שולחן העבודה או צור סמלים מזויפים, צלם צילום מסך והגדר אותו כטפט. בדרך זו חלק מהאייקונים עובדים, וחלקם לא.
  3. צלם את צילום המסך של שולחן העבודה ואז הסתיר את שורת המשימות מתחת לתחתית המסך לפני הגדרת הטפט (זה עובד רק ב- XP). אפילו יותר טוב: הפוך את התמונה הפוכה לפני שתעשה זאת.

התוצאה נראית כמו התמונה למעלה, בהנחה שעוקבת אחר הרעיון השני ויצרת תיקייה בשולחן העבודה שהם בטוח יבחינו מיד. הם ימשיכו ללחוץ, אבל שום דבר לא יקרה.

מַעֲנָק? שלב את זה עם קיצור הדרך לכיבוי, כך שכאשר הם יבינו את זה וינסו לפתוח את התיקיה ... זה ייתן להם גם את מתיחת הכיבוי!

בסדר, אז זה היה למעשה שתים עשרה תעלולים. מתיחה בחוכמה.