כיצד לפתוח קובץ DMG ב- Windows

בין אם אתה מתכנת מקליט מושבע המשתמש במחשב Windows, ובין אם מצאת קובץ DMG במחשב Windows שלך, זה יכול להיות שימושי לדעת מהו וכיצד לפתוח אותו. למרבה המזל קל לפתוח ב- Windows אם אתה יודע איך.

מהם קבצי DMG?

קבצי DMG הם קבצי תמונת דיסק של MacOS. הם דומים לקבצי ISO - עמיתם מבוסס Windows שלהם.

תמונות דיסק אלה מכילות בדרך כלל קבצי התקנת תוכנה עבור אפליקציות MacOS, אך ניתן להשתמש בהן גם להחזקת קבצים דחוסים. אם זו אפליקציה שנכתבה עבור MacOS, ברור שלא תוכל להתקין ולהפעיל את האפליקציה ב- Windows. אבל, אתה עדיין יכול לפתוח אותם ולהסתכל.

אינך יכול לפתוח קבצי DMG ישירות ב- Windows. לשם כך תזדקק לכלי צד שלישי.

פתח קבצי DMG ב- Windows באמצעות 7-Zip או DMG Extractor

יש הרבה כלים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לחלץ קבצי DMG ב- Windows. שני המועדפים שלנו הם 7-Zip ו- DMG Extractor. בבדיקותינו מצאנו כמה קבצי DMG שייפתחו עם אחת מהאפליקציות הללו, אך לא עם השנייה. עם זאת, לא מצאנו קבצי DMG שלא הצלחנו לפתוח עם אחת משתי האפליקציות הללו.

אנו ממליצים להתחיל עם 7-Zip מכיוון שלגרסה החינמית של DMG extractor יש מגבלות מסוימות - הגדולה שבהן היא רק אפשרות לחלץ חמישה קבצים בכל פעם. אם 7-Zip אינו מצליח לחלץ את קובץ ה- DMG שלך, עליך לנסות את DMG Extractor ובאופציה, להחליט אם כדאי לקנות את הגרסה המקצועית.

פתח קבצי DMG עם 7-Zip

7-Zip הוא כלי דחיסה קל משקל, אך עוצמתי, להורדה בחינם. בנוסף לחילוץ קבצי DMG, אתה יכול להשתמש ב- 7-Zip כדי לחלץ את רוב סוגי הקבצים הדחוסים שם, כולל ZIP, CAB, ISO, RAR ו- WIM, רק כמה מהם. זה גם מאפשר לך ליצור קבצים דחוסים משלך ב- ZIP, WIM, 7z וכמה פורמטים אחרים.

לאחר התקנת 7-Zip, תוכלו פשוט ללחוץ פעמיים על קובץ DMG כדי לפתוח אותו ולעיין בתוכנו.

אם ברצונך לחלץ את הקבצים מה- DMG כדי שיהיה להם קל יותר לעבוד איתם, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קובץ ה- DMG, הצבע על תפריט "7-Zip" ואז בחר באחת מאפשרויות החילוץ. בחר "חלץ קבצים" כדי לבחור תיקייה שבו מתבצעים חילוץ הקבצים, "חלץ כאן" לקבצי תמצית לאותה תיקייה שבה נמצא קובץ DMG הוא, או "חלץ אל  folderName " כדי ליצור תיקייה חדשה על שמו של קובץ DMG והתמצית את הקבצים לאותה תיקייה חדשה.

מהירות החילוץ תלויה בגודל קובץ ה- DMG ובמהירות המחשב.

לאחר סיום החילוץ תוכלו לעיין בקבצים בחלון רגיל של סייר הקבצים.

באפשרותך להציג או לערוך את הקבצים באמצעות כל אחת מהתכונות הרגילות של סייר הקבצים או כל אפליקציה שבה אתה משתמש.

פתח קבצי DMG עם Extractor DMG

חולץ DMG מספק אפשרות נוספת לחילוץ קבצי DMG. הגרסה החינמית עובדת היטב, אך יש לה כמה מגבלות:

  • אינך יכול לחלץ קבצים הגדולים מ -4 GB
  • אינך יכול לחלץ קבצים מוצפנים
  • אתה יכול לחלץ רק 5 קבצים בכל פעם, מה שיכול להוות כאב אם אתה צריך לחלץ קובץ DMG שלם.

אם אתה זקוק לאחת מהתכונות ברשימה זו, תצטרך לרכוש את הגרסה המקצועית ($ 9.95). מסיבה זו, אנו ממליצים בחום לנסות את פתרון ה- 7-Zip שהתארנו בסעיף הקודם ולהשתמש ב- DMG Extractor רק אם 7-Zip אינו יכול לפתוח קובץ מסוים.

אנו נשתמש בגרסה החינמית עבור הדרכה זו, אך מלבד המגבלות הללו, הגרסה המקצועית עובדת באותה מידה.

לאחר התקנת DMG Extractor, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ פעמיים על קובץ ה- DMG שלך כדי לפתוח אותו. אתה יכול לדפדף בקבצים ישירות בחלון Extractor DMG אם אתה רק רוצה לראות מה יש בתוך קובץ DMG.

אם אתה צריך לחלץ את הקובץ, לחץ על כפתור "חלץ" בסרגל הכלים ולאחר מכן בחר באחת מאפשרויות החילוץ. באפשרותך לחלץ את כל הקבצים לשולחן העבודה או לתיקיה שבחרת, או לחלץ רק קבצים שבחרת.

רק זכרו שהגרסה החינמית מאפשרת לכם רק לחלץ חמישה קבצים בכל פעם.

זה בעצם כל מה שאתה צריך לדעת כשמדובר בחילוץ תוכן קבצי DMG למחשב Windows שלך. אם אינך מעוניין להוריד תוכניות אלה, אפשרות אחת נוספת היא לעקוב אחר המדריך שלנו כיצד להמיר קבצי DMG ל- ISO. לאחר סיום ההמרה, תוכלו לעלות על ה- ISO ב- Windows ולגשת לקבצים בדרך זו.

קשורים: כיצד להמיר קבצי DMG לקבצי ISO ב- Windows