כיצד להטמיע סרטון טוויטר של מישהו מבלי להשיב לו ציוץ

שיתוף סרטון שראיתם בטוויטר אינו מחייב אתכם לבצע ציוץ מחדש של ההודעה או התשובות של הציוץ המקורי. במקום זאת, תוכלו להטמיע את הסרטון בציוץ משלכם תוך מתן אשראי וקישור להעלאה. כך.

אפשר לשתף סרטון טוויטר של מישהו אחר באמצעות האפליקציות הסלולריות של הרשת החברתית ולקוח האינטרנט. התהליך הוא הקל ביותר באייפון, אך זה עדיין אפשרי באתר השולחני של אנדרואיד וטוויטר.

שתף סרטוני טוויטר מהאייפון

התחל על ידי פתיחת אפליקציית Twitter באייפון שלך ואז מציאת ציוץ שכולל סרטון. לאחר מכן לחץ לחיצה ממושכת על הסרטון.

מספר אפשרויות צריכות להופיע בתפריט קופץ. הקש על הלחצן "סרטון ציוץ".

לאחר מכן, חבר את הציוץ שלך וודא שכתובת האתר של הציוץ המקורי נוספה אוטומטית לתיבת הטקסט. כשאתה מוכן לשתף את ההודעה שלך ואת הסרטון, בחר בלחצן "ציוץ".

הציוץ שלך שותף כעת עם העוקבים שלך. כאשר אתה צופה, אתה אמור לראות קישור "מאת" מתחת לסרטון שלוקח אותך לפרופיל הטוויטר של מעלה הסרטון המקורי בעת הקשה עליו.

שתף סרטוני טוויטר מאנדרואיד

התהליך לשיתוף סרטון טוויטר באנדרואיד דומה לזה של האייפון, אך הוא דורש כמה צעדים נוספים.

התחל על ידי פתיחת אפליקציית טוויטר במכשיר האנדרואיד שלך ואיתור ציוץ עם סרטון מוטבע. לאחר מכן, הקש על כפתור השיתוף שנמצא מתחת לסעיף "ציוצים חוזרים" ו"אהבתי ".

מהתפריט שמחליק למעלה מתחתית המסך, בחר באפשרות "העתק קישור לציוץ". כתובת האתר של הציוץ נשמרה כעת בלוח המכשירים שלך.

כעת חזור לדף הבית של אפליקציית טוויטר והקש על כפתור ההלחנה בפינה השמאלית התחתונה.

כתבו הודעה ואז הדביקו את כתובת האתר המועתקת לסרטון הטוויטר על ידי לחיצה ארוכה על המסך ובחירה בלחצן "הדבק" מתפריט ההקשר שמופיע.

עכשיו מגיע החלק המסובך. הקש על המסך כדי להזיז את הסמן לסוף כתובת האתר. לאחר מכן, הקלד והוסף "/ video / 1" לקצה הזנב של כתובת האתר. עכשיו אתה מוכן לבחור בלחצן "ציוץ".

כעת שיתפת את הסרטון עם כל העוקבים שלך מבלי שתצטרך לצייץ מחדש את הציוץ המקורי. כשתלכו ותראו את הציוץ שלכם, תמצאו קישור "מאת" המקור את מעלה הסרטון.

שתף סרטוני טוויטר מהאינטרנט

הוספת סרטון טוויטר לציוץ הבא שלך באמצעות המחשב שלך זהה כמעט לתהליך אנדרואיד.

התחל על ידי ביקור באתר של טוויטר ומציאת ציוץ עם סרטון אותו ברצונך לשתף. משם לחץ על כפתור השיתוף.

לאחר מכן בחר באפשרות "העתק קישור לציוץ" כדי לשמור את כתובת האתר של הציוץ בלוח המחשב שלך.

חזור לדף הבית של טוויטר ואז חבר ציוץ באמצעות התיבה בחלק העליון של החלון. כעת, הדבק את כתובת האתר של הציוץ. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה ימנית בתיבה ובחירת האפשרות "הדבק", באמצעות קיצור המקשים Ctrl + P ב- Windows, או לחיצה על Cmd + P ב- Mac.

כמו ב- Android, כעת תצטרך להוסיף "/ video / 1" לקצה הזנב של כתובת האתר של הציוץ שהודבק. כשהכל נראה טוב, לחץ על כפתור "ציוץ".

צייצת כעת עם סרטון הטוויטר המוטמע בציוץ שלך. ניתן לצפות ולגשת לחשבון הטוויטר של העלה המקורי על ידי לחיצה על הקישור שנמצא מתחת לסרטון.

קשורים: כיצד להסתיר תגובות טוויטר