מתיבת הטיפים: חילוץ שמע מכל סרטון באמצעות VLC, התגנבות בין קירות שכר ועיכוב רשת Windows Live במהלך האתחול.

מדי שבוע אנו חופרים בתיק הדואר של הקורא שלנו ומשתפים את הטיפים והטריקים אליהם אתה שולח. השבוע אנו מדגישים כיצד לחלץ אודיו מכל קובץ וידאו עם VLC, להתגנב בין קירות התשלומים של אתר החדשות וכיצד לעכב את Windows Live Mesh מ- טוען מיד.

חלץ את האודיו מכל קובץ וידאו עם VLC

מוקדם יותר השבוע שיתפנו איתך מדריך לשימוש ב- VLC לשינוי גודל הסרטונים לטלפון האנדרואיד שלך. Reedip כתב עם המדריך שלו לשימוש ב- VLC כדי לחלץ את האודיו מכל קובץ וידאו ולהמיר אותו לפורמט MP3. הוא כותב:

VLC הוא לא רק נגן מדיה, אלא תוכנה שלמה בפני עצמה. זה רק ניסוי שעשיתי כדי לנסות להשיג קובץ MP3 מסרטון שהורדתי מיוטיוב.

ל- VLC דרך קלה מאוד להמיר את ה- FLV (או כל קובץ וידאו אחר לשם כך) ל- MP3

כל שעליך לעשות הוא:

  1. פתח את VLC.
  2. עבור למדיה -> המר / שמור .
  3. כאשר אתה לוחץ על המרה / שמירה, היא פותחת תיבת דו-שיח שבה תוכל לבחור את הקובץ שאתה צריך להמיר (כלומר את קובץ הווידאו / FLV שברצונך להמיר ל- MP3).
  4. לאחר בחירת הקובץ לחץ על כפתור המר / שמור הממוקם בצד ימין התחתון של תיבת הדו-שיח.
  5. לאחר מכן, תהיה תיבת דו-שיח עבור זרם פלט . סמן את האפשרות 'קובץ' ועבור אל 'עיון' כדי לשמור את הקובץ באופן מקומי עם שם הקובץ שבחרת. בכל פעם שאתה מזין את שם הקובץ החדש ולחץ על שמור, בסוף השם קובץ ".ps". החלף את סיומת ".ps" עם סיומת ".mp3".
  6. במקטע הגדרות בתיבת הדו-שיח המר יש תפריט נפתח של פרופיל. בחלק הפרופיל משוך את התפריט מטה ובחר MP3 (לקידוד MP3).
  7. לחץ על שמור ותן לנתונים להזרים. לאחר שתסיים, פתח את קובץ ה- MP3 ותהנה.

טיפ נהדר Reedip; אתה צודק, VLC הוא סכין צבאית שוויצרית אמיתית של כלי מדיה. תודה שכתבת.

התגנב סביב קירות שכר בעזרת העזרה של גוגל

צ'ארלס כותב בטכניקה הפשוטה שלו לקבלת גישה למאמרים המוסתרים מאחורי קירות שכר:

אני נרקומן חדשותי שהודה. אני משתמש בתכונת ההתראה של Google בדואר אלקטרוני כדי לחדד את הנושאים שאני מעוניין בהם. רוב האתרים מציעים תוכן בחינם ויש המבקשים כניסה ... בדרך כלל בחינם.

אבל, ישנם כמה אתרים שרוצים שתשלמו על הזכות לקרוא את המאמרים שלהם. שניים שזכורים לי בידיים הם "וול סטריט ג'ורנל" ו"פיננסי טיימס ". מדוע הם מתעקשים לשלם ללקוחות בעוד שכולם לא ... אין לי מושג. בדרך כלל נראה את הפסקה הראשונה וזה הכל. הקנטה.

יש עבודה מסביב. בתחתית כל מאמר לגוגל יש קישור שאומר: "ראה את כל הסיפורים בנושא זה". בלחיצה על קישור זה מקבלים את כל המאמרים הקשורים. אתה מקבל גם קישור חדש לאתר שהיה חסום בעבר חלקית. קישור זה לעומת זאת הוא המאמר המלא ללא דרישות!

חכם מאוד; קירות שכר הם אסטרטגיה מוזרה כל כך עבור חברות המנסות להתחרות במדיום של מידע חופשי ומיידי. עבודה נחמדה במציאת דרך פשוטה לחצאית סביבם.

עיכוב ההתחלה של רשת Windows Live

הקורא Neutronstar21 כותב עם הטיפ שלו לעיכוב ההתחלה של רשת Windows Live:

יש לי תיקון קל כדי למנוע מ- Windows Live Mesh (WLM) להתחיל בכניסה (Windows 7), אך עדיין אוכל להתחבר אוטומטית כאשר מתחילים ידנית. הייתי זקוק לתיקון זה כיוון שרציתי לסנכרן כרכים מוצפנים שדרשו סיסמה לאחר הכניסה. WLM ייכשל בעת ההתחברות מכיוון שהוא לא מצא את אמצעי האחסון שצוין לסינכרון. 

לא ניתן להשבית WLM כדי להתחיל בכניסה אם האפשרות "כניסה אוטומטית" מסומנת. מצאתי כי עם אפשרות זו מסומנת WLM יכתוב את מפתח הרישום של הפעלת ההפעלה (להלן) בכל פעם שהוא בוצע. מצאתי את שלבים 2-5 כאן כדי לתת קרדיט היכן שהוא אמור להגיע. המפתח שנכתב על ידי WLM בכל פעם שהוא מבוצע (עם אפשרות "כניסה אוטומטית" מסומנת):

[HKEY_CURRENT_USER \ תוכנה \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run]

"WLSync" = "\" C: \\ קבצי תוכנה (x86) \\ Windows Live \\ Mesh \\ WLSync.exe \ "/ רקע"

בכל מקרה, התיקון הוא כדלקמן.

1. למחיקת מפתח הרישום, צור קובץ אצווה שמבצע את הפקודה:

מחק רג 'HKCU \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run' / v WLSync / f

2. להפעלת סקריפט זה ב- Windows 7 Logoff:

הקלד "Gpedit.msc" בתיבה הפעל לחצן התחל ולחץ על "Enter. פעולה זו פותחת את עורך המדיניות הקבוצתית.

3. נווט אל "תצורת משתמש \ הגדרות Windows \ סקריפטים (כניסה / כניסה)" בחלונית השמאלית. לחץ פעמיים על "התנתק" בחלונית הימנית כדי להעלות את המאפיינים.

4. לחץ על "הוסף". פעולה זו טוענת תיבת דו-שיח הוסף סקריפט. לחץ על "עיון" ובחר את התסריט שיצרת. זה מציב אותו בשדה "שם סקריפט".

5. לחץ על "אישור" בתחתית תיבת הדו-שיח הוסף סקריפט כדי לאשר. זה מחזיר אותך לחלון המאפיינים. לחץ על "החל" בתחתית וסגור את עורך המדיניות שלך. הסקריפט יפעל כאשר המשתמש יתנתק.

אם אתה נמצא במצב דומה זה תיקון נהדר לבעיה המתעכבת אך אוטומטית מחוברת ל- Windows Live Mesh. תודה שעשית את עבודת הרגליים והבנת את Neutronstar21!

יש טיפ לשתף? תירה את זה בדרכנו דרך [email protected] ואולי פשוט תראה את זה בעמוד הראשון.