כיצד ליצור ולעדכן טבלת דמויות ב- Microsoft Word

טבלת דמויות היא רשימה, ממוינת לפי מספר עמוד, של הכיתובים שנשלפו מדמויות, תמונות או טבלאות במסמך. זה כמו תוכן עניינים, אבל זה טבלה של כל דבר שאליו אתה יכול להוסיף כיתוב.

הכנס טבלת דמויות

הוספת טבלת דמויות היא כלי שימושי המאפשר לקורא לנווט במהירות לחלקים ספציפיים במסמך (או כמדריך אישי להפניה מהירה). זה נכון במיוחד למסמכים ארוכים יותר עם כמות מדיה מוגזמת. חשוב לציין, עם זאת, הוספת טבלת דמויות אפשרית רק אם תוסיף כיתובים (שלא להתבלבל עם טקסט חלופי) לדמויות, לתמונות ולטבלאות שלך. אנו נניח שכבר כתבת את החומר הרלוונטי במסמך Word שלך בדוגמה זו.

לאחר שתהיה מוכן להכניס את טבלת הדמויות שלך, המשך ולחץ על מיקום המסמך בו תרצה להוסיף את הטבלה. לאחר מכן, עבור לכרטיסייה "הפניות" ובחר באפשרות "הוסף טבלת איורים".

לאחר הבחירה יופיע חלון "טבלת הדמויות", המציג את התצוגה המקדימה של ההדפסה והאינטרנט של טבלת הדמויות. כאן תוכל גם להתאים מספר אפשרויות ולהתאים אישית את פורמט הטבלה.

לאחר ששינית את ההגדרות שלך, לחץ על "אישור".

טבלת הדמויות שלך תוכנס כעת למסמך Word שלך.

עדכן טבלת איורים

מובן שאובייקטים עם הכיתוב עשויים לנוע בזמן שאתה מוסיף, מסיר וערוך תוכן במסמך. כתוצאה מכך, Word מספק גם דרך פשוטה לעדכן את טבלת הדמויות כך שתשקף את כל השינויים שנעשו.

כדי לעדכן את טבלת הנתונים שלך, תחילה תצטרך לבחור בה. אם לא תבחר בטבלה, אפשרות העדכון לא תהיה זמינה. לאחר בחירת טבלת הדמויות, עבור לכרטיסייה "הפניות" ולחץ על "עדכן טבלה". לחלופין, אתה יכול ללחוץ על F9.

כעת תופיע תיבת הדו-שיח "עדכון טבלת דמויות". כאן תוכל לעדכן את כל הטבלה או רק את מספרי העמודים. בחר באפשרות המתאימה לך ביותר ואז לחץ על "אישור".

טבלת הנתונים שלך תעודכן כעת כדי לשקף את הגרסה הנוכחית של המסמך.