כיצד להמיר שירי iTunes ל- MP3

יש הרבה "ממירי שמע" רישומיים שמנסים לגרום לך לשלם 20 $ עבור משהו שאתה יכול לעשות בחינם עם התכונה הנסתרת הזו ב- iTunes. זה פשוט לשימוש ועובד עם הספרייה הקיימת שלך.

פתח את העדפות iTunes (iTunes> העדפות או Command + Comma) ונווט לכרטיסייה "כללי". לחץ על כפתור "הגדרות ייבוא" בתחתית.

חלון זה מאפשר לשנות את הפורמט שבו מוסיפים שירים חדשים לספרייה שלך. אתה יכול לבחור מכל אחת מהאפשרויות כאן, אבל נשתמש ב- MP3.

כברירת מחדל, קצב הסיביות נמוך למדי, אך תוכל להגדיל אותו:

קצב הסיביות שולט ישירות באיכות השמע. 320 קצב לשנייה הוא גבוה ככל שרוב ה- MP3 עוברים ואיכות טובה מאוד. עם זאת, אם הקובץ שאתה ממיר אינו מאותה האיכות, זה לא ישפיע.

קשורים: כיצד פועלת דחיסת קבצים?

כעת, לאחר ששינינו את הגדרות הייבוא, נוכל להשתמש בפונקציה המובנית "צור העתק" לשכפול שיר. מכיוון שבחרנו MP3 כפורמט הקובץ שבחרנו, המקודד ישתמש בזה בעת העתקת השיר. תוכל למצוא אפשרות זו תחת קובץ> צור גרסת MP3.

זה ישכפל את הקובץ, כך שיהיו בספריה שלך שני קבצים עם אותו שם. אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על אחד מהם ולבחור באפשרות "הצג במאתר" מהתפריט הנפתח כדי לקבל גישה לקובץ MP3 בפועל.

אתה יכול להמיר כמה שירים בו זמנית שתרצה. iTunes שומרת את העותקים באותה תיקיית אלבום, כך שתוכל למיין לפי "תאריך שינוי" או "תאריך הוספה" ב- Finder כדי לבחור את השירים החדשים. חפש קבצים שנוצרו בו זמנית.

מכאן תוכלו להעביר אותם למקום אחר או למחוק את הקבצים הישנים.

אם אתה זקוק למשהו טוב יותר משימוש ב- iTunes, או שאתה לא רוצה להוסיף את הקבצים שלך ל- iTunes רק כדי להמיר אותם, אתה יכול לנסות את XLD, ממיר שמע חופשי ופתוח.

פשוט הורד את ה- DMG, פתח את התוכנית ובחר את פורמט הפלט ואז בחר "פתח" מתפריט הקובץ. זה ימיר את הקבצים באופן אוטומטי וישמור אותם באותה ספריה.

נקודות זכות תמונה: flatvector / Shutterstock