כיצד להיכנס לשניים או יותר חשבונות Skype בבת אחת

סקייפ אינו מציע דרך ברורה להשתמש במספר חשבונות בו זמנית. אינך צריך להתנתק ולהיכנס שוב - אתה יכול להיכנס לחשבונות Skype רבים ככל שתרצה באמצעות יישומי Skype, אינטרנט, Windows, Mac או Linux.

זה עשוי להיות מועיל אם יש לך חשבונות Skype נפרדים לשימוש אישי ולעבודה, למשל. אין טריקים כאלה זמינים עבור אנדרואיד, אייפון או אייפד - אתה תקוע עם חשבון יחיד באפליקציות הסקייפ הניידות.

אינטרנט

קשורים: כיצד להיכנס למספר חשבונות באותו אתר בבת אחת

זה הפך להיות קל יותר עכשיו שיש גרסת אינטרנט של סקייפ זמינה. גרסת האינטרנט תומכת אפילו בצ'אטים קוליים ווידאו ב- Windows ו- Mac OS X.

אם אתה כבר מריץ את Skype במחשב שלך, אתה פשוט יכול לפתוח את אפליקציית האינטרנט של Skype בכתובת web.skype.com ולהיכנס באמצעות חשבון משתמש משני. לאחר מכן תשתמש בשני חשבונות Skype שונים במקביל.

כדי להשתמש בחשבונות משתמש רבים יותר, תוכל לפתוח את מצב הגלישה בסתר או הגלישה הפרטית של הדפדפן ולהיכנס משם לסקייפ - יכול להיות שחשבון אחד ייכנס למצב גלישה רגיל ושני במצב גלישה פרטית. לחלופין, השתמש בדפדפני אינטרנט מרובים שונים (או אפילו בפרופילי דפדפן) כדי להיכנס לכמה חשבונות שונים שתרצה בסקייפ לאינטרנט.

חלונות

כדי להפעיל יישום סקייפ שני ב- Windows, לחץ על מקש Windows + R כדי לפתוח את תיבת הדו-שיח הפעלה, העתק והדבק לתוכו את הפקודה למטה ולחץ על Enter.

בגירסת 64 סיביות של Windows - אתה כנראה משתמש בגרסת 64 סיביות של Windows - הפעל את הפקודה הבאה:

"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

בגירסת 32 סיביות של Windows, הפעל את הפקודה הבאה:

"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

אתה יכול לחזור על תהליך זה כדי לפתוח עותקים שלישיים, רביעיים ואחרים נוספים של Skype. היכנס לכל חלון סקייפ עם חשבון חדש.

(אם התקנת את Skype בתיקייה אחרת במחשב שלך במקום ברירת המחדל, יהיה עליך לשנות את הפקודות שלמעלה כדי לכוון לקובץ Skype.exe במחשב שלך.)

אתה יכול ליצור קיצור דרך כדי להקל על כך. פתח חלון סייר קבצים או סייר Windows ונווט אל "C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \" בגרסת 64 סיביות של Windows או "C: \ Program Files \ Skype \ Phone \" ב- 32 גרסת ביט. לחץ לחיצה ימנית על הקובץ Skype.exe ובחר שלח אל> שולחן עבודה (צור קיצור דרך).

עבור לשולחן העבודה שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קיצור הדרך ב- Skype שיצרת ובחר מאפיינים. בתיבה יעד הוסף / משני עד הסוף. לדוגמה, בגרסת 64 סיביות של Windows, זה אמור להיראות כך:

"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

תן לקיצור הדרך שם כמו "סקייפ (חשבון שני)". אתה יכול להמשיך ללחוץ לחיצה כפולה על קיצור הדרך כדי לפתוח מופעים נוספים של סקייפ.

מק

סקייפ אינה מציעה דרך מובנית לעשות זאת ב- Mac OS X כפי שהיא עושה ב- Windows. שיטות נפוצות לעשות זאת ממליצות להשתמש בפקודה "sudo" להפעלת סקייפ כחשבון הבסיס (מנהל המערכת) - אל תעשה זאת, זה רעיון רע מאוד לאבטחה. אתה יכול ליצור חשבון משתמש משני עבור כל גרסת Skype שאתה רוצה להשתמש בו, אך יש אפשרות טובה יותר ונקייה יותר שגורמת לכל תוכנית Skype לפעול תחת אותו חשבון משתמש שלך.

במקום ליצור חשבון משתמש חדש עבור Skype, תוכל להריץ עותקים נוספים של Skype באותו חשבון משתמש שלך ולהפנות כל אחד מהם לתיקיית נתונים אחרת. הפעל טרמינל והפעל את הפקודה הבאה:

open -na /Applications/Skype.app --args -DataPath /Users/$(whoami)/Library/Application\ Support/Skype2

כדי להיכנס לעותק שלישי של Skype, החלף את "Skype2" ב- "Skype3" והפעל את הפקודה שוב. חזור על תהליך זה כמה פעמים שאתה צריך. תודה למתיו שרלי ב- Super User על הטריק הזה.

לינוקס

סקייפ מציעה אפשרות "משנית" גם בלינוקס. כדי לפתוח מופע אחר של Skype, הפעל מסוף (או לחץ על Alt + F2 כדי לגשת לתיבת הדו-שיח של הפעלת שולחן העבודה שלך) והפעל אחת מהפקודות הבאות:

skype -s

סקייפ - שניות

הפעל את הפקודה שוב כדי לפתוח עוד מופעי Skype. כמו ב- Windows ו- Mac, אתה יכול להיכנס לכל חלון Skype עם חשבון משתמש נפרד.

לשם כך במכשיר iPhone, iPad או Android, יהיה עליך לצאת מחשבון אחד ב- Skype לפני הכניסה לחשבון אחר. אין שום דרך להריץ מספר אפליקציות Skype בכל פעם ב- Android או iOS.