שחזר קבצים שנמחקו בטעות עם Recuva

זו יכולה להיות התחושה הגרועה ביותר בעולם כאשר אתה מוחק בטעות קובץ חשוב מאוד שעבדת עליו במשך ימים. היום אנו מסתכלים על Recuva, כלי חינמי שעוזר לכם לשחזר קבצים שנמחקו בטעות.

באמצעות Recuva

Recuva פותחה על ידי Piriform שהיא אותה חברה שמביאה לנו עוד שני שירותים מהימנים CCleaner ו- Defraggler. זו אפליקציה חינמית אך תרצה לבטל את הסימון של התקנת סרגל הכלים של Yahoo אם אינך רוצה בכך.

כאשר אתה מפעיל לראשונה את Recuva, הוא מעלה אשף קל לביצוע שמנחה אותך בתהליך ההתאוששות. יש אפשרות להשבית את הפעולה הזו אם לא אכפת לך להשתמש בה.

עכשיו בחר את סוג הקובץ שאתה מנסה לשחזר. אם אתה לא בטוח לחץ על אחר כדי להציג את כל הקבצים, זה שימושי גם עבור סוגי קבצים לא ברורים.

בחר את המיקום שבו נמצא הקובץ. אתה יכול לבחור מדיה נשלפת, ספריות מסוימות או לחפש בכל מקום במחשב.

המתן בזמן ש- Recuva סורק את המערכת שלך אחר קבצים שנמחקו.

כשתקבל את התוצאות הוא יציג את הקבצים ואת הנקודה הירוקה או האדומה שלידם אתה יודע כמה הסיכויים הם ישוחזרו ללא נזק. כאן אנו מראים מצב מתקדם שבו אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של הקבצים השונים שנמצאו.

ישנן כמה אפשרויות טובות שאתה יכול להגדיר כדי לשנות את אופן הסריקה אחר קבצים שנמחקו. תכונה אחת היא Deep Scan שעושה חיפוש יסודי יותר אבל לוקח יותר זמן בהתאם למערכת שלך.

הוא ימצא נתונים שנמחקו גם אם הם רוקנו ממיחזור. זה לא הולך לעבוד בכל פעם במיוחד בקבצים שנמחקו, הושחתו או הוחלפו בצורה מאובטחת. שיטה מומלצת היא להשתמש בזה ברגע שאתה מבין שקובץ נמחק.

הורד את Recuva