כיצד לייצא את אנשי הקשר של Apple iCloud ו- iPhone ל- Windows 10

שיתוף אנשי קשר בין ה- iPhone שלך ​​ל- Mac הוא קל, בהתחשב בכך ששני המכשירים מסתנכרנים בענן של אפל. אבל האם ידעת שאתה יכול לשתף את אנשי הקשר שלך ב- iPhone גם עם מחשב Windows 10? נדריך אותך בזה!

עבור מדריך זה לא השתמשנו בכלים של צד שלישי שפותחו במיוחד לייצוא אנשי קשר. במקום זאת נציג שתי שיטות הזמינות בקלות ב- iPhone וב- Windows 10. השיטה הראשונה כוללת את שירות ה- iCloud של אפל, שהוא האפשרות הטובה יותר אם אתה צריך לייצא יותר מאיש קשר אחד.

השיטה השנייה מסתמכת על דואר אלקטרוני. אינך זקוק ללקוח דואר אלקטרוני ספציפי - Gmail, Yahoo, iCloud, Outlook וכן הלאה, הכל עובד בסדר גמור. אנו נראה לך כיצד לאחזר ולהוריד אנשי קשר דרך אפליקציית Windows 10 Mail.

ייצא אנשי קשר דרך iCloud

כדי להשתמש בשיטה זו, יש לסנכרן את אנשי הקשר שלך עם iCloud. זו הדרך הטובה ביותר לייצא אנשי קשר בכמויות גדולות.

כדי להתחיל, פתח את אפליקציית "הגדרות" באייפון שלך. מיקומו בטלפון שלך עשוי להיות שונה ממה שמוצג להלן; השתמש בחיפוש הזרקורים אם אינך יכול לאתר אותו.

באפליקציית "הגדרות", הקש על שמך בחלקו העליון של המסך, ואז הקש על "iCloud" במסך הבא.

ודא ש"אנשי הקשר "מופעל (ירוק) ומסונכרן לענן. אם לא, הקש על המתג כדי להפעיל אותו ולסנכרן את אנשי הקשר שלך.

לאחר מכן, פתח דפדפן במחשב Windows 10 והיכנס לאתר iCloud עם מזהה Apple שלך. לחץ על "אנשי קשר".

בחר איש קשר במסך הבא. אם ברצונך לייצא איש קשר אחד, לחץ על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית התחתונה ולאחר מכן בחר "ייצא vCard" בתפריט הנפתח.

אם ברצונך לייצא אנשי קשר מרובים, לחץ תחילה על שם יחיד. לאחר מכן, הצב את סמן העכבר מעל איש הקשר הסופי שברצונך לייצא, לחץ והחזק את מקש Shift ואז לחץ על איש הקשר האחרון. לחץ על סמל גלגל השיניים ולאחר מכן בחר "ייצא vCard" בתפריט הנפתח.

כברירת מחדל, קובץ VCF מוריד לתיקיית "הורדות" במחשב האישי שלך. לחץ לחיצה ימנית על הקובץ ובחר "פתח" בתפריט הנפתח.

לאחר מכן בחר היכן ברצונך להתקין את אנשי הקשר שלך. האפשרויות שלך כוללות את Outlook, אפליקציית People ואנשי קשר של Windows. לאחר שתבחר, לחץ על "אישור" כדי לייבא את אנשי הקשר שלך.

ייצא באמצעות אפליקציית אנשי הקשר

שיטה זו שולחת את אנשי הקשר שלך למחשב Windows 10 באמצעות דוא"ל. החיסרון העיקרי, עם זאת, הוא שאתה יכול לייצא רק איש קשר אחד בכל פעם.

הקש על "אנשי קשר" ב- iPhone שלך ​​כדי לפתוח את האפליקציה "אנשי קשר" (ייתכן שהיא נמצאת במיקום אחר בטלפון שלך ממה שמוצג להלן).

לאחר מכן הקש על איש הקשר שברצונך לייצא. לאחר טעינת הפרטים, הקש על "שתף איש קשר".

הקש על אפליקציית דוא"ל בתפריט הנפתח שמופיע כדי לשלוח את איש הקשר למחשב Windows 10 שלך. מלא את פרטי הדוא"ל ולאחר מכן שלח לעצמך.

כאשר אתה מקבל את הדוא"ל במחשב Windows 10 שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ המצורף ל- VCF ולאחר מכן לחץ על "פתח" בתפריט הנפתח. שוב, האפשרויות שלך הן Outlook, אפליקציית אנשים ואנשי קשר של Windows.

חזור על שלבים אלה עבור כל איש קשר נוסף שברצונך לייבא ל- Windows 10.