כיצד להוסיף את ספריית המוסיקה שלך ל- Steam ולהשתמש בנגן המוסיקה של Steam

נגן המוסיקה של Steam מאפשר לך להוסיף קובץ MP3 המאוחסן במחשב שלך לספריית מוסיקה מקומית ולהפעיל אותו - בתוך או מחוץ למשחק, עם בקר או מקלדת ועכבר. זה יהיה שימושי במיוחד במכונת קיטור או במחשב גיימינג בסלון במצב תמונה גדולה.

זה עובד ב- Steam ב- Windows, Mac, Linux ו- Steam OS. אתה יכול להוסיף מוסיקה ולהשמיע אותה מממשק שולחן העבודה, או דרך מצב תמונה גדולה.

הוסף את ספריית המוסיקה שלך משולחן העבודה

קשורים: כיצד להפוך את מחשב המשחקים של Windows לאתחול אוטומטי למצב תמונה גדולה (כמו מכונת קיטור)

כדי להתחיל, לחץ על תפריט "Steam" ב- Steam ובחר "הגדרות". לחץ על הכרטיסייה "מוסיקה" בחלון ההגדרות.

לחץ על כפתור "הוסף" והוסף למחשב שלך ספריה אחת או יותר המכילה קבצי מוסיקה. כברירת מחדל, Steam סורק באופן אוטומטי בספרייה משלה אחר פסי קול וספריית "המוסיקה" של חשבון המשתמש שלך. לחץ על "סרוק עכשיו" כדי ש- Steam יזהה את המוסיקה לאחר שתסיים.

אם אתה מוסיף קבצי מוסיקה חדשים באופן קבוע לספריה שלך, לחץ על תיבת הסימון "סרוק בהפעלה" ו- Steam תסרוק את הספרייה שלך באופן אוטומטי למוסיקה חדשה כאשר אתה טוען אותה. יהיה עליך להפעיל מחדש את Steam עם אפשרות זו מופעלת או לבקר בחלון זה וללחוץ על "סרוק עכשיו" כדי למצוא מוסיקה חדשה.

תוכלו להתאים גם אפשרויות אחרות מחלון זה. לדוגמה, תוכל להשאיר את Steam באופן אוטומטי למוזיקה כשאתה מפעיל יישום, ולקבוע אם זה מושהה באופן אוטומטי בזמן שאתה משוחח בקול בתוך Steam. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך לראות התראה כאשר המסלול משתנה.

נגן מוסיקה משולחן העבודה

כדי להציג את ספריית המוסיקה שלך, אתה יכול לבקר בכרטיסייה "ספרייה" ב- Steam, ללחוץ על התווית בצד ימין של תיבת החיפוש שלך ולבחור "מוסיקה" כדי להציג את ספריית המוסיקה שלך במקום את ספריית המשחק שלך. אתה יכול גם פשוט ללחוץ על תצוגה> פרטי מוסיקה כדי להציג את ספריית המוסיקה שלך.

אם התקנתם כמה משחקים הכוללים פסי קול, אולי תראו כאן קצת מוזיקה גם אם עדיין לא סיפקתם מוזיקה משלכם.

התחל להשמיע מוסיקה מהספרייה שלך ונגן המוסיקה יופיע. ניתן גם לבחור בתצוגה> נגן מוסיקה כדי לפתוח אותו.

כמובן שתכונה זו שימושית במיוחד מכיוון שתוכל לשלוט בהשמעת מוסיקה מתוך משחקים ללא Alt + Tabbing. אחרי הכל, Alt + Tab יכול לגרום לבעיות במשחקים רבים.

לשם כך, פתח את כיסוי Steam בתוך משחק. קיצור הדרך המוגדר כברירת מחדל לכך הוא Shift + Tab. באפשרותך להתאים אישית את קיצור הדרך מתוך Steam על ידי לחיצה על Steam> הגדרות, בחירה באפשרות "In-Game" בחלון ההגדרות, ומסירת קיצור דרך חדש כאן.

בתחתית המסך תראה קישור "מוסיקה". פעולה זו תפתח את נגן המוסיקה בשכבת-על ותאפשר לך לשלוט בנגינה. פשוט לחץ שוב על קיצור הדרך של שכבת העל - Shift + Tab כברירת מחדל - כדי לסגור במהירות את הכיסוי ולחזור למשחק.

הוסף את ספריית המוסיקה שלך ממצב תמונה גדולה

אתה יכול לעשות את אותו הדבר מתוך מצב תמונה גדולה. הגדרות אלה משותפות, כך שאם כבר הגדרת זאת על שולחן העבודה, לא תצטרך להגדיר זאת בנפרד במצב תמונה גדולה.

עם זאת, אם יש לך מכונת קיטור או סתם מחשב סלון שמריץ Steam, מצב תמונה גדולה יאפשר לך להגדיר תכונה זו ולשלוט בהפעלה באמצעות בקר בלבד.

במצב תמונה גדולה - הפעל אותו על ידי לחיצה על סמל הבקר בפינה השמאלית העליונה של שולחן העבודה אם אתה במצב שולחן עבודה - השתמש בבקר או בעכבר שלך כדי לבחור את סמל ההגדרות בצורת הילוך בפינה השמאלית העליונה של מָסָך.

בחר "מוסיקה" תחת שמע במסך ההגדרות.

מסך זה מספק אותן אפשרויות להגדרת תצורה של ספריית המוסיקה שלך. כדי להוסיף תיקיות חדשות המכילות מוסיקה, בחר "הגדרת ספריית מוסיקה" והוסף את התיקיות בתיבת הדו-שיח שמופיעה.

אם יש לך מכונת קיטור ואתה לא רוצה להתעסק עם מערכת הקבצים, אתה אמור להיות מסוגל לשים קצת מוזיקה בכונן הבזק מסוג USB או בכונן קשיח חיצוני ולחבר אותה למכונת הקיטור שלך. לאחר מכן בחר בכונן מחלון זה. זה יעבוד בכל מחשב כדי לאפשר גישה למוסיקה המאוחסנת בכונן נשלף, כמובן.

נגן מוסיקה ממצב תמונה גדולה

נגן המוסיקה עובד באופן דומה גם במצב Big Picture. כדי לגשת אליו, בקר בקטע "ספרייה" ובחר בקטגוריה "מוסיקה מקומית" משמאל.

תראה רשימה בסגנון תמונות ממוזערות של כל האלבומים הזמינים במחשב האישי שלך. בחר אלבום ותוכל לנגן ממנו את כל האלבום או שיר בודד.

כשתעשה זאת, נגן המוסיקה של Steam יופיע. בזמן שאתה מנגן מוסיקה, בפינה השמאלית העליונה של המסך הראשי יופיע לחצן תו מוסיקה המאפשר לך למשוך במהירות את נגן המוסיקה.

תוך כדי משחק, אתה יכול להרים את שכבת Steam - באמצעות קיצור המקשים, על ידי לחיצה על כפתור Steam על בקר Steam או על ידי לחיצה על כפתור Xbox במרכז בקר Xbox. תראה את התיבה "מנגן כעת" עם המוסיקה המושמעת כעת. בחר בו כדי לפתוח את נגן המוסיקה.

תכונה זו מעט בסיסית, אך Valve עשוי לשפר אותה בעתיד. האפשרויות כוללות שילוב עם Spotify, Pandora ושירותי הזרמת מוסיקה אחרים. בתקווה שסתום יוסיף תמיכה ליותר מ- MP3 בלבד בעתיד.