היפטר מחלון הקופץ הכניסה המעצבן של Microsoft OneDrive

בכל פעם שאתה מאתחל מחדש את מחשב Windows 10 שלך, Microsoft OneDrive מטריד אותך להתחבר או ליצור חשבון. אבל מה אם אתה לא רוצה? מה אם אתה רוצה שייעלם לנצח? מיקרוסופט לא נותנת לך אפשרות זו, אך יש לנו דרך להשבית אותה לתמיד.

הייתם חושבים שאם המחשב כל כך חכם, הוא יקבל את ההודעה לאחר שתסגרו מהדיאלוג בכל פעם מחדש. אבל לא. הם באמת, באמת, מאוד רוצים שתירשם ל- OneDrive. תפסיקי!

כיצד להשבית, להרוג, להשמיד ולהפסיק את בקשת ההרשמה של Microsoft OneDrive לתמיד

אם אתה רוצה לגרום לדיאלוג המעצבן להיעלם לתמיד, תצטרך להשבית את OneDrive, וישנן כמה דרכים שתוכל לעשות זאת.

האפשרות הפשוטה ביותר: השבת את OneDrive מ- Startup

הסיבה ש- OneDrive מתחיל לפעול עם Windows בכל פעם היא משום שהוא מופיע ברשימת פריטי האתחול בתצורת המחשב האישי. כדי להשבית את הפעלת OneDrive בכל פעם מחדש את המחשב האישי, לחץ לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחר באפשרות "מנהל המשימות" - או השתמש במקשי הקיצור CTRL + SHIFT + ESC.

במנהל המשימות, בחר באפשרות "פרטים נוספים" בתחתית, ואז דלג לכרטיסיה אתחול, שם תראה את פריט השורה הפוגע. תן לזה חבטה טובה עם כפתור השבת וסיימת.

בפעם הבאה שתאתחל את המחשב, חלון הכניסה המעצבן של OneDrive אמור להיעלם.

לעולם לא תשתמש ב- OneDrive? אתה יכול פשוט להסיר את ההתקנה

קשורים: כיצד להשבית את OneDrive ולהסיר אותה מסייר הקבצים ב- Windows 10

במקום להשבית משהו שאתה מתכנן לא להשתמש בו לעולם, האפשרות הגרעינית היא פשוט להסיר אותו. עבור אל הגדרות (לחץ על Windows + I), לחץ על האפשרות "יישומים", מצא את Microsoft OneDrive תחת הקטע "יישומים ותכונות" ואז לחץ על כפתור "הסר התקנה".

קשורים: כיצד להשבית את OneDrive ולהסיר אותה מסייר הקבצים ב- Windows 10

הערה: אם אתה משתמש בגרסת Pro של Windows, תצטרך להשתמש בתיקון מדיניות קבוצתית כדי להסיר את OneDrive מסרגל הצד של סייר הקבצים, אך עבור משתמשי בית ואם אתה רק רוצה שזה יפסיק לצוץ ולעצבן אותך ב אתחול, הסרת ההתקנה צריכה להיות בסדר.

או שאתה יכול להשתמש ב- OneDrive, אולי

לחלופין, תוכל להשתמש ב- OneDrive אם תרצה בכך. אם יש לך מנוי ל- Office 365 יש לך גישה לטרה-בייט של שטח וזה עובד די טוב.