כיצד לשנות את גודל התמונות והתמונות ב - Windows

ברוב תוכניות הצפייה בתמונות יש תכונה מובנית שתסייע לך לשנות את גודל התמונות. להלן כלי שינוי גודל התמונה המועדפים עלינו עבור Windows. בחרנו אפשרות מובנית, כמה אפליקציות של צד שלישי ואפילו כלי מבוסס דפדפן.

אולי אתה צריך להעלות גרסה קטנה יותר של תמונה לפייסבוק (הם עושים זאת באופן אוטומטי ורע כשאתה מעלה בכל מקרה) או לאתר חברתי אחר. אולי תרצה לכלול תמונה בדוא"ל שאינה גדולה מדי כל כך. או שאולי אתה רוצה בדיוק את תמונת הגודל הנכונה שתכלול בפוסט בבלוג או במסמך Word. תהיה הסיבה אשר תהיה, לא קשה לשנות את גודל התמונה. ריכזנו את הכלים המועדפים עלינו לביצוע ב- Windows, בין אם עליך לשנות את גודל תמונה אחת או קבוצה שלמה בבת אחת.

הערה מהירה לגבי שינוי גודל התמונות

האיכות של תמונה שגודלה תלויה באמת בתמונה המקורית שאתה משנה את גודל. צילומים נוטים לעשות הכי טוב, לפחות כשאתה מקטין את גודל התמונה, מכיוון שיש להם המון פרטים מלכתחילה. תמונות ברזולוציה גבוהה פתוחות יותר להתפוצץ לגדלים גדולים יותר, אך אפילו יש להם גבולות - לפוצץ תצלום יותר מדי והדברים מתחילים להיות מגורענים.

הנה דוגמה לצילום שגודלו. התמונה המקורית הייתה 2200 × 1938 פיקסלים, וחתכנו אותה לכדי 400 × 352 בלבד. התמונה חדה, והפרטים עדיין קיימים.

אם אתה עובד עם צילום מסך שצילמת במחשב האישי שלך או במכשיר הנייד שלך - או כל תמונה שמכילה טקסט - גודל הגודל נוטה לא לעבוד נורא טוב. הנה דוגמה לצילום מסך שצולם בגודל 1920 × 1040 פיקסלים, ולאחר מכן הוחלף בגודל של 600 × 317 כדי להתאים לאתר שלנו.

זה בסדר אם אתה רק רוצה להראות את המראה הרחב של הדברים, אבל לא כל כך לפרטים. לכן אנו מעדיפים לחתוך צילומי מסך על פני שינוי גודל למאמרים שלנו, כמו בתמונה למטה.

אז, עם זה מהדרך, בוא נעבור לכלי Windows שבהם תוכל להשתמש כדי לשנות את גודל התמונות שלך.

מובנה: השתמש בצבע כדי לשנות את גודל התמונות שלך

צבע היה מצרך מרכזי של Windows מאז גרסה 1.0 בשנת 1985. רוב הסיכויים שהשתמשת בו בעבר. Paint פותח את רוב סוגי הקבצים הנפוצים ביותר (BMP, PNG, JPG, TIFF ו- GIF) ומציע גישה מאוד פשוטה לשינוי גודל התמונות.

ב- Paint, פתח את התמונה שלך על ידי פתיחת תפריט 'קובץ' ואז לחיצה על הפקודה 'פתח'.

מצא ובחר את התמונה שברצונך לשנות את גודל, ואז לחץ על כפתור "פתח".

בכרטיסיה בית בסרגל הכלים Paint, לחץ על כפתור "שינוי גודל".

צבע נותן לך אפשרות לשנות את הגודל לפי אחוזים או לפי פיקסלים. הוא משתמש באחוזים כברירת מחדל, וזה בסדר לשינוי גודל מחוספס. אם אתה זקוק למשהו ספציפי, תצטרך לעבור לשימוש בפיקסלים. כאשר אתה מקליד ערך אופקי או אנכי, Paint יוצר עבורך באופן אוטומטי את הערך האחר כדי לשמור על ממדי התמונה המקורית.

בחר את האחוז הרצוי לך, או את הממדים הרצויים, ואז לחץ על כפתור "אישור".

אם אתה רק צריך לשנות גודל של תמונה אחת בכל פעם ולא רוצה להתקין אפליקציות של צד שלישי, Paint הוא פתרון שינוי הגון למדי.

הערה : החל משנת 2017, Paint נוסף לרשימת האפליקציות שהוצאו משימוש כבר לא מפותחת על ידי מיקרוסופט. במקום זאת, הם מחליפים את Paint עם Paint 3D. סביר להניח שהצבע לא ייעלם לזמן מה, ועדיין תוכל להוריד אותו מחנות Windows.

אפליקציית צד שלישי: השתמש ב- PicPick כדי לשנות את גודל התמונות ועוד הרבה יותר

ל- PicPick ממשק דומה למראה ל- Paint, אם כי יש לו הרבה יותר תכונות מתחת למכסה המנוע, כולל כלי עריכה והערות טובים יותר, וכלי עזר מלא לצילום מסך. זה חינם לשימוש אישי, ורישיון השימוש המסחרי הוא כ- $ 25.

במסך הפתיחה של PicPick, לחץ על הקישור "פתח תמונה קיימת" ואז מצא את התמונה שברצונך לשנות את גודל. אתה יכול גם לגרור תמונה מסייר הקבצים לחלון PicPick פתוח.

בסרגל הכלים, לחץ על כפתור "שינוי גודל" ולאחר מכן לחץ על "שינוי גודל תמונה" בתפריט הנפתח.

PicPick מאפשר לשנות את גודל האחוזים או לפי הפיקסלים. הוא משתמש באחוזים כברירת מחדל, וזה טוב לשינוי גודל מחוספס. אם אתה צריך לשנות את הגודל למידות ספציפיות, עבור לשימוש בפיקסלים. כאשר אתה מקליד ערך רוחב או גובה, PicPick מגדיר באופן אוטומטי את הערך האחר עבורך כדי לשמור על ממדי התמונה המקורית. באפשרותך להשבית זאת על ידי ביטול הסימון של תיבת הסימון "שמור על יחס רוחב-רוחב", אם כי איננו בטוחים מדוע תרצו בכך.

בחר את האחוז הרצוי לך, או את הממדים הרצויים, ואז לחץ על כפתור "אישור".

בעוד ש PicPick (ו Paint, לצורך העניין) עושה עבודה נאה של שינוי גודל תמונה אחת בכל פעם, לפעמים יש לך חבורה של תמונה שאתה צריך לשנות את הגודל לאותם הממדים. לשם כך, אנו פונים לזוג הכלים הבא שלנו.

אפליקציה של צד שלישי: השתמש ב- IrfanView כדי לשנות גודל גודל של תמונות בבת אחת

IrfanView הוא קודם כל צופה בתמונות, וזה נהדר. זה מהיר, קל משקל ויכול לפתוח כמעט כל פורמט תמונה הקיים (אפילו הרבה פורמטי שמע ווידאו). והכי טוב, זה בחינם.

זה לא כולל הרבה כלי עריכה והערות של עורך תמונות כמו PicPick, אבל זה נהדר לשינוי גודל, חיתוך וסיבוב תמונות במהירות. ויש הרבה תוספים זמינים שמרחיבים את הפונקציונליות שלו.

שנה את גודל התמונה היחידה ב- IrfanView

כדי לשנות את גודל התמונה היחידה ב- IrfanView, פתח את תפריט התמונה ולאחר מכן לחץ על הפקודה "שינוי גודל / שינוי דגימה".

ניתן לשנות את הגודל לפי מידות ספציפיות (פיקסלים, סנטימטרים או אינץ ') או לפי אחוזים. IrfanView משתמש בממדים כברירת מחדל, וזה נהדר כאשר אתה זקוק לתמונות בגודל ספציפי, אם כי אתה יכול לעבור לאחוזים לשינוי גודל גס. כאשר אתה מקליד ערך רוחב או גובה, IrfanView מגדיר באופן אוטומטי את הערך האחר כדי לשמור על ממדי התמונה המקורית. ניתן להשבית זאת על ידי ביטול הסימון של תיבת הסימון "שמור על יחס גובה-רוחב (פרופורציונלי)".

הקלד את הממדים (או האחוזים) החדשים של התמונה, ואז לחץ על כפתור "אישור".

זהו זה. גודל התמונה החדשה שלך הוחלף ומוכן לשימוש!

שנה את גודל אוסף התמונות בבת אחת ב- IrfanView

ל- IrfanView יש כלי אצווה מובנה אם יש לך מספר תמונות שאתה צריך להמיר בבת אחת. כלי האצווה יכול להיות מעט מבלבל לעבוד איתו, מכיוון שאתה יכול להשתמש בו כדי להחיל כמעט כל אחת מהפונקציות ש- IrfanView כולל. אבל ברגע שאתה תופס את זה ואילו אפשרויות להשתמש, זה תוספת נהדרת למוצר מעולה כבר.

פתח את תפריט הקובץ ולחץ על הפקודה "המרה אצווה / שינוי שם".

לאחר מכן, בחלונית הימנית, נווט אל התמונות שברצונך לשנות את גודל, בחר בהן ואז לחץ על כפתור "הוסף". לאחר שתוסיפו את התמונות, לחצו על כפתור "מתקדם" משמאל.

לחלון הבא יש הרבה תכונות והוא קצת כואב בעין. האפשרויות הדרושות לנו לשינוי גודל התמונות נמצאות בצד שמאל, כך שנמקד את תשומת ליבנו שם.

בחר בתיבת הסימון "שנה גודל" והזן את הגודל החדש הרצוי לכל התמונות שלך. האפשרויות כאן זהות לזה שתמצא בעת שינוי גודל תמונה אחת. לאחר שהגדרת אותו לחץ על כפתור "אישור" כדי לסגור את החלון מתקדם.

חזרה לחלון הראשי של המרת אצווה, רשום את ספריית הפלט. שם מאוחסנות התמונות החדשות והגדולות שלך. אם תרצה, תוכל לבחור תיקיה אחרת או פשוט ללחוץ על כפתור "השתמש בספריה הנוכחית ('חפש')" כדי לשמור על התמונות החדשות באותה תיקיה כמו המקור. ואל תדאג, המקור שלך נשמר כברירת מחדל.

לבסוף, לחץ על "התחל אצווה" כדי להמיר את כל התמונות שלך.

באינטרנט: השתמש בתמונות BulkResizePhp עבור שינוי גודל אצווה מהיר

אם הורדה והתקנה של תוכנית נוספת למחשב שלך איננה דבר שאתה רוצה (או אם אינך משתמש במחשב האישי שלך), יש הרבה כלים מקוונים לשינוי גודל שאתה יכול לגשת אליהם באמצעות דפדפן האינטרנט שלך בלבד. אחד המועדפים עלינו הוא BulkResizePhotos, שירות בחינם המאפשר לשנות את גודל, לערוך, לחתוך ולדחוס תמונות. זה גם מהיר מאוד מכיוון שהוא לא מעלה את התמונות לשרתים שלהם. התמונות שלך לעולם לא עוזבות את המחשב שלך.

באתר לחץ על הלחצן "בחר תמונות" ואז מצא ובחר את התמונות שברצונך לשנות את גודל. אתה יכול לבחור תמונות בודדות או מאות בבת אחת. לחץ על כפתור "פתח" כשתהיה מוכן.

במסך הבא תוכלו לבחור כיצד לשנות את גודל התמונה - קנה מידה, צד ארוך ביותר, רוחב, גובה או גודל מדויק. בחר אפשרות, הקלד את הגודל הרצוי ולאחר מכן לחץ על כפתור "התחל שינוי גודל".

עם שינוי גודל התמונות, הן נשמרות בתיקיית ההורדות שלך (או בכל תיקיה שהגדרת כדי לשמור הורדות מהדפדפן שלך).

יש לכם כלי מועדף שלא הזכרנו? ספר לנו על כך בתגובות!