איך להזרים איך פגשתי את אמא שלך בלי כבל

איך פגשתי את אמא שלך היא קומדיה קלאסית מלאת רגש ורגשות בכל פרק. לא תרצו להחמיץ שנייה מקוד האחים, כך שסטרימינג וצפייה בכל פרק הם חובה.

אתה תאהב להשקיע זמן בהיכרות עם כל דמות, כולל טד, רובין, בארני, מרשל ולילי. שירותי סטרימינג אלה מציעים לכם כל פרק, במיוחד אם כבר התאהבתם בתוכנית. כאן תוכלו לתפוס כל שנייה ממקלארן ולראות מה קורה בדירתו של מרשל.

הולו

הולו היא ביתם של כל עונות של איך פגשתי את אמא שלך . תמורת 6 דולר לחודש תוכלו להזרים כל התערבות ורגע של קוד ברוד שעליו תוכלו לחלום. אתה מקבל גם חודש חינם מהשירות, כך שתוכל לראות אילו מופעים אחרים הוא מציע.

אמזון פריים וידיאו

ל- Amazon Prime Video יש את כל העונות לרכישה ישירות מהאתר שלה. אתה יכול לקנות את כל העונה תמורת 20 דולר, או לקבל פרקים בודדים במחיר של 3 דולר לכל אחד. כך או כך, רובין, בארני וכל הצוות יהיו בכיס שלך כשתזדקק להם.

גוגל פליי

מקום אחר בו תוכלו לרכוש את המופע נמצא ב- Google Play. אתה יכול לקבל כל עונה תמורת 20 דולר, את כל הסדרה תמורת 75 דולר, וכל פרק תמורת 2 דולר ליחידה. לאחר הרכישה, תוכלו להזרים כל פרק בבעלותכם כמעט בכל פלטפורמות.

iTunes

אם כל מה שיש לך הוא Apple, אז iTunes עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלך לרכישת התוכנית עצמה. אתה יכול לקנות עונות שלמות במחיר של 20 דולר, ויהיה לך בכל המכשירים שלך. לא משנה לאן תלכו, תוכלו לצפות ביוקר שהוא לילי ומרשל.

וודו

וודו היא בחירה נוספת לאפליקציה בה תוכלו לרכוש ולארגן תוכניות וסרטים שונים שתרצו לצפות בהם שוב ושוב. תמורת 2 דולר לפרק או 20 דולר לעונה, תוכלו לקבל כל דקה של איך פגשתי את אמא בכיס.

המופע הזה מצחיק ולבבי, ותצחקו, תבכו וכל מה שביניהם. אתה יכול לחיות מחדש את כל הרגעים הגדולים ביותר ואפילו את הקשים כאשר אתה מקבל אחיזה בכל עונה.