כיצד לשנות את Microsoft Edge לחיפוש בגוגל במקום בינג

הדפדפן Edge החדש של מיקרוסופט משתמש ב- Bing כמנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל, אך אם אתה מעדיף משהו אחר תוכל לשנות זאת. Edge יכולה להשתמש בכל מנוע חיפוש שתומך ב- OpenSearch כברירת מחדל.

Microsoft Edge כבר לא משתמשת במערכת התוספות "ספק החיפוש" הישנה בה השתמשה Internet Explorer, כך שאינך צריך לדאוג להתקנת אלה. במקום זאת, Edge כולל אפשרות נגישה בקלות לשינוי ספק החיפוש שלך.

נעבור לגוגל כדוגמה שלנו כאן, אך תוכל לבחור במנוע חיפוש אחר אם תרצה בכך. לדוגמה, הוראות אלה עובדות גם עם DuckDuckGo.

דפדפן הקצה החדש, מבוסס כרום

כדי להשתמש בגוגל או במנוע חיפוש אחר כברירת מחדל בדפדפן Edge החדש של מיקרוסופט, לחץ על התפריט ובחר "הגדרות".

לחץ על האפשרות "פרטיות ושירותים" תחת הגדרות בסרגל הצד השמאלי.

גלול מטה לתחתית החלונית הימנית וחפש את קטע השירותים. לחץ על האפשרות "סרגל כתובות" שמתחתיה.

לחץ על האפשרות "מנוע חיפוש המשמש בסרגל הכתובות" ובחר "גוגל" או כל מנוע חיפוש שאתה מעדיף. בנוסף ל- Bing ו- Google, Edge כולל גם את Yahoo! ו- DuckDuckGo כברירת מחדל.

סיימת עכשיו. תוכל לסגור את דף ההגדרות וכאשר אתה מחפש מסרגל הכתובות או על ידי לחיצה ימנית על טקסט בדף אינטרנט ובחירה באפשרות "חפש באינטרנט", Edge ישתמש במנוע החיפוש שבחרת.

לניהול רשימת מנועי החיפוש המופיעה כאן, לחץ על האפשרות "נהל מנועי חיפוש". תראה רשימה של מנועי חיפוש. באפשרותך להסיר אותם מהרשימה או ללחוץ על כפתור "הוסף" ולהוסיף מנוע חיפוש משלך על ידי הזנת כתובת URL.

הגרסה החדשה של Edge תמצא אוטומטית מנועי חיפוש בעת השימוש בהם, בדיוק כמו Edge הישן. לדוגמה, אם אתה מעדיף מנוע חיפוש אחר, Edge אומר שאתה צריך "לפתוח כרטיסייה חדשה, ללכת למנוע החיפוש שתרצה להוסיף ולחפש משהו." היא תופיע כאופציה ברשימה לאחר שתשתמש בה, בהנחה שמנוע החיפוש מוגדר כהלכה כך שיציע זאת.

גם לאחר שתשנה את מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל, תיבת החיפוש בדף הכרטיסייה החדשה של Edge תישאר תיבת חיפוש של בינג. אתה יכול להשתמש בשורת הכתובת לחיפוש בגוגל או במנוע חיפוש אחר מדף הכרטיסייה החדשה של Edge.

אדג 'קלאסי

שלב ראשון: קבל יותר מנועי חיפוש

Microsoft Edge כבר לא משתמשת בספקי חיפוש שעליך להתקין מהאתר של מיקרוסופט. במקום זאת, כאשר אתה מבקר בדף אינטרנט המשתמש בתקן "OpenSearch" כדי לחשוף את פרטי מנוע החיפוש שלו, Edge מבחין בכך ויוצר רישום של המידע על מנוע החיפוש.

קשורים: כיצד להוסיף כל מנוע חיפוש לדפדפן האינטרנט שלך

זו אותה הדרך בה גם Google Chrome עובד - בקר בדף אינטרנט עם OpenSearch ו- Chrome יזהה אותו באופן אוטומטי.

כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר של מנוע החיפוש כדי להוסיף את מנוע החיפוש ל- Edge. אם ברצונך להתקין את גוגל, היכנס לדף הבית של גוגל. לקבלת DuckDuckGo, בקר בדף הבית של DuckDuckGo. לאחר שתעשה זאת, תוכל להפוך אותו לברירת המחדל באמצעות ההוראות שלהלן.

לא כל מנוע חיפוש תומך עדיין ב- OpenSearch, אך אנו מצפים שמנועי חיפוש יוסיפו תמיכה לכך במהירות רבה.

שלב שני: שנה את מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל שלך

כדי לשנות את ספק החיפוש שלך, לחץ על כפתור התפריט - זה הכפתור עם שלוש נקודות בפינה השמאלית העליונה של חלון Microsoft Edge. בחר "הגדרות" בתפריט.

בצד שמאל של חלונית "הגדרות", לחץ על האפשרות "מתקדם" בתחתית הרשימה.

גלול מטה בחלונית ההגדרות המתקדמות ותראה את ההגדרה "חיפוש סרגל הכתובות". לחץ על הלחצן "החלף ספק חיפוש".

תראה רשימה של ספקי חיפוש זמינים. בחר את מנוע החיפוש שבו ברצונך להשתמש ולחץ על או הקש על "הגדר כברירת מחדל".

אם מנוע החיפוש שבו ברצונך להשתמש אינו מופיע כאן, ודא שביקרת קודם בדף הבית של מנוע החיפוש. אם ביקרת בדף הבית והוא עדיין לא מופיע, מנוע החיפוש הזה עדיין לא תומך ב- OpenSearch. ייתכן שתרצה ליצור קשר עם מנוע החיפוש ולבקש ממנו לתמוך ב- OpenSearch כדי שתוכל להשתמש בו כמנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל ב- Microsoft Edge.

שלב שלישי: חפש מסרגל הכתובות או מדף הכרטיסייה החדשה

כעת תוכל להקליד שאילתת חיפוש בשורת הכתובת של Edge וללחוץ על Enter - היא תחפש אוטומטית במנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל שלך. Edge אפילו תספק הצעות ממנו בתיבה הנפתחת, בהנחה שמנוע החיפוש שלך תומך בהצעות ותשאיר אותן מופעלות בהגדרות Edge.

שינוי זה משפיע גם על "לאן הלאה?" בדף הכרטיסיות החדש, ומאפשר לך לחפש בקלות במנוע החיפוש המועדף עליך.

קשורים: 47 קיצורי מקשים שעובדים בכל דפדפני האינטרנט

לחיפוש מהיר באמצעות קיצורי מקשים, לחץ על Ctrl + T כדי לפתוח דף כרטיסיות חדש או Ctrl + L כדי למקד את סרגל הכתובות בעמוד הנוכחי ולהתחיל להקליד את החיפוש שלך.

באופן לא מפתיע, אפשרות זו אינה משפיעה על שום דבר מחוץ ל- Microsoft Edge. כאשר אתה מבצע חיפוש מתפריט התחלה או דרך Cortana ובוחר "חפש באינטרנט", Windows יחפש באינטרנט באמצעות בינג. קורטנה, אחרי הכל, "מופעלת על ידי בינג." האפשרות לעיל חלה רק על חיפושים שאתה מתחיל מתוך Microsoft Edge.

כרגיל, הדבר משנה רק את הגדרות הדפדפן היחיד. אם אתה משתמש ב- Internet Explorer ליישומים מדור קודם, יהיה עליך לשנות את מנוע החיפוש שלו בדרך המיושנת. ל- Chrome, Firefox ודפדפנים אחרים יש אפשרויות ברירת מחדל משלהם.