כיצד לשלוט בפלייסטיישן 4 באמצעות הטלפון החכם שלך

אפליקציית פלייסטיישן הרשמית של סוני, הזמינה גם לטלפונים אנדרואיד וגם לאייפונים, מאפשרת לכם לשלוט מרחוק על ה- PS4 שלכם. השתמש בו כשלט הפעלה או מקלדת להקלדה מהירה מבלי להסתמך על בקר ה- PS4 ומקלדת הטלוויזיה.

בעוד שנינטנדו בחרה לאגד בקר שלם עם לוח משחקים עם מסך מגע, גם סוני וגם מיקרוסופט הוסיפו סביבת "מסך שני" עם אפליקציית סמארטפון. זה לא משולב ישירות בכמה שיותר משחקים, אבל זה עדיין תכונה שימושית.

שלב ראשון: הורד את האפליקציה

תכונות אלה דורשות את אפליקציית הפלייסטיישן הרשמית של סוני, הזמינה בחנות האפליקציות של אפל וב- Google Play. בעוד שהאפליקציה תוכננה במקור למכשירי אייפון וסמארטפונים אנדרואיד, היא פועלת כעת גם באייפדים ובטאבלטים של אנדרואיד.

התקן את האפליקציה במכשיר המועדף עליך והפעל אותה. היכנס עם אותו חשבון PlayStation Network שאיתו נכנסת ל- PS4 שלך.

שלב שני: התחבר ל- PS4 שלך

כדי להשתמש בתכונות המסך השנייה, הקש על סמל "התחבר ל- PS4" באפליקציה והקש על "מסך שני". בהנחה שהסמארטפון והפלייסטיישן 4 שלך נמצאים באותה רשת, הטלפון שלך אמור למצוא את ה- PS4 שלך באופן אוטומטי. הקש עליו כדי להתחבר. אם אינך רואה את PS4, וודא ששני המכשירים נמצאים באותה רשת.

לאחר שתעשה זאת, נאמר לך לעבור להגדרות> הגדרות חיבור אפליקציות לפלייסטיישן> הוסף מכשיר בתפריט ה- PS4 שלך. תראה כאן קוד. הקלד את הקוד לאפליקציה כדי לרשום את הטלפון החכם שלך ב- PS4 שלך. מסך הגדרות> פלייסטיישן חיבור הגדרות מסך ב- PS4 שלך נותן לך רשימת מכשירים מחוברים ומאפשר לך להסיר אותם בעתיד, אם תרצה בכך.

כשתסיים, תראה שה- PS4 שלך מחובר כעת כשתקיש על התחבר ל- PS4> מסך שני. מסך זה גם נותן לך כפתור הפעלה, המאפשר לך להכניס במהירות את ה- PS4 למצב מנוחה.

שלב שלישי: השתמש בסמארטפון שלך כשלט רחוק

כדי להשתמש בסמארטפון שלך כשלט עבור ה- PS4 שלך, הקש על התחבר ל- PS4> מסך שני ואז הקש על הלחצן "מסך שני" מתחת לשם PS4. תראה מסך מרוחק עם ארבעה סמלים בחלקו העליון של המסך.

קשורים: כיצד לחבר עכבר ומקלדת לפלייסטיישן 4 שלך

הסמל הראשון מאפשר לך להשתמש באפליקציה כ"מסך שני "במשחק, אם המשחק תומך בכך. הסמל השני מאפשר לך להחליק ולהקיש על הטלפון שלך כדי לנווט בתפריטים של המסוף. הסמל השלישי נותן לך מקלדת בסמארטפון שלך, המאפשר לך להקליד במהירות שדות טקסט. הסמל הרביעי מאפשר להציג תגובות של צופים בזמן שידור המשחק.

אם אתה מוצא את עצמך מעוניין במקלדת נוחה יותר להקליד ב- PS4 שלך מבלי שתצטרך לבטל את נעילת הטלפון החכם תחילה, זכור כי באפשרותך לחבר אלחוטי מקלדת ועכבר Bluetooth פיזיים למסוף שלך.

חלק מהמשחקים מאפשרים לך להציג מפה או מסך מלאי באמצעות פונקציית "המסך השני" של אפליקציה זו, אך רוב המשחקים לא טרחו ליישם תכונה זו. אם משחק אינו תומך בתכונה זו, תראה את ההודעה "מסך זה אינו בשימוש כרגע" כאשר תלחץ על הסמל הראשון משמאל.

השתמש בתכונות אחרות של פלייסטיישן, אפילו דרך האינטרנט

שאר האפליקציה מספקת מגוון תכונות שימושיות אחרות. תכונות אלה מסתמכות על חיבור לשרתי רשת הפלייסטיישן של סוני, כך שהם יעבדו מכל מקום - גם אם הפלייסטיישן 4 שלך אינו מופעל.

המסך הראשי מציג את עדכון "מה חדש", זרמי משחקים חיים, רשימת חברים, התראות ותכונות חברתיות אחרות הנגישות בדרך כלל רק דרך המסוף.

הקש על "הודעות" ותופנה להוריד את אפליקציית PlayStation Messages הנפרדת מחנות האפליקציות של אפל או מ- Google Play, מה שמאפשר לך לשלוח ולקבל הודעות עם אותו שירות העברת הודעות פלייסטיישן שבו תשתמש ב- PS4 שלך.

הקש על כפתור "חנות" ותועבר לחנות פלייסטיישן בטלפון שלך, ומאפשר לך לגלוש למשחקים, הדגמות, סרטים ותוכניות טלוויזיה בטלפון שלך ולרכוש אותם. עם הגדרות ברירת המחדל של מצב מנוחה, ה- PlayStation 4 שלך יתעורר באופן אוטומטי ויוריד משחקים שתרכוש, ואז יחזור למצב מנוחה. הם צריכים להיות מוכנים לשחק כשאתה חוזר למסוף שלך.

הקש על לחצן התפריט לצד סמל הפרופיל שלך ותראה תפריט עם קישורים נוספים המאפשרים לך להציג במהירות את הפרופיל והגביעים שלך או לממש קודי קידום מכירות. תכונה זו מאפשרת לך לסרוק קודים במהירות באמצעות מצלמת הטלפון שלך או להקליד אותם באמצעות מקלדת בטלפון שלך, וכך לחסוך לך טרחה על הקלדתם באמצעות בקר ה- PS4 שלך.

האפליקציה של סוני מספקת מגוון תכונות שימושיות, אם כי היא בהחלט לא הכרחית. רק קומץ משחקים טרחו ליישם פונקציות משלהם במסך השני המשתמשות באפליקציה זו, ומפתחים בחרו מדי פעם ליצור אפליקציות נלוות ספציפיות למשחק שעובדות בפלטפורמות PS4, Xbox One ו- PC במקום להסתמך על יישומי Sony. .