כיצד לשנות את הסטטוס שלך באי הסכמה

סטטוס ה- Discord שלך מראה אם ​​אתה עסוק או AFK. אתה יכול לשנות את זה באתר Discord, באפליקציית שולחן העבודה עבור Windows או Mac, או באפליקציה לנייד עבור Android, iPhone או iPad.

שנה את סטטוס הדיסקורד שלך ב- Windows או Mac

כדי לשנות את סטטוס ה- Discord שלך, יהיה עליך להיכנס לחשבונך באתר Discord או באפליקציית שולחן העבודה עבור Windows או Mac.

ממשק ה- Discord זהה עבור Windows ו- Mac. השלבים הבאים אמורים לעזור לך לשנות את סטטוס ה- Discord שלך, בין אם אתה משתמש באתר או באפליקציית שולחן העבודה. סטטוס ה- Discord שלך כולל חשבון, ולכן ההודעה המעודכנת שלך תופיע לכולם בכל שרתי ה- Discord שהצטרפת אליהם.

קשורים: מה זה מחלוקת, והאם זה רק עבור גיימרים?

כדי להתחיל, פתח את אתר Discord או אפליקציית שולחן העבודה ואז היכנס לחשבון Discord שלך. בפינה השמאלית התחתונה תראה את שם המשתמש, סמל הפרופיל והסטטוס הנוכחי שלך.

לחץ על סמל הפרופיל שלך כדי לפתוח את רשימת הסטטוסים הזמינים.

כברירת מחדל, ניתן לבחור ארבעה סטטוסים מוגדרים מראש.

"מקוון" מסמן שאתה מוכן לשוחח ולשחק. אם אתה רחוק מהמחשב שלך, אתה יכול להגדיר את הסטטוס שלך כ"סרק "כדי לציין שאתה לא זמין.

אם אתה עסוק, הגדרת הסטטוס שלך כ"אל תפריע "משתיקה את ההתראות שלך ומראה לאחרים שאתה לא זמין. אם אתה רוצה להיות מוסתר מרשימת המשתמשים המקוונים, אתה יכול להגדיר את הסטטוס שלך ל"בלתי נראה ", אך עדיין תוכל לשוחח בצ'אט ולהשתמש ב- Discord כרגיל.

לחץ על האפשרות שברצונך לשנות באופן מיידי את סטטוס ה- Discord בכל חשבון.

תוכל גם ללחוץ על "הגדר סטטוס מותאם אישית" כדי ליצור סטטוס לבחירתך. פעולה זו תופיע מתחת לשם המשתמש שלך ברשימות ערוצי Discord.

בתפריט הנפתח "נקה לאחר" תוכל להחליט כמה זמן תופיע הודעת הסטטוס המותאמת אישית.

קשורים: כיצד להצטרף לשרת דיסקורד

אם תבחר בסמל האימוג'י, תוכל גם להגדיר סמל סטטוס מותאם אישית. אתה יכול להחיל אחד מאמוג'י הסטנדרטי של Discord או להוסיף אחד מותאם אישית לעדכון הסטטוס שלך.

כשתהיה מרוצה מהסטטוס המותאם אישית שלך, לחץ על "שמור".

בין אם תבחר סטטוס מראש או סטטוס מותאם אישית, הוא יעודכן מיד.

אתה יכול לשנות את הסטטוס שלך בתדירות שתרצה. לפעמים זה ישתנה אוטומטית. לדוגמא, הסטטוס שלך יעבור ל"סרק "אם לא תיגע במקלדת לתקופה קצרה (אלא אם כן כבר הגדרת סטטוס ידנית).

שנה את סטטוס המחלוקת שלך ב- Android, iPhone או iPad

תוכל גם לשנות את הסטטוס שלך באפליקציית Discord לנייד ב- Android, iPhone או iPad. לשם כך, פתח את אפליקציית Discord בטלפון או בטאבלט שלך. הקש על תפריט ההמבורגר בפינה הימנית העליונה כדי לפתוח את השרת ואת רשימת הערוצים.

הקש על סמל פרופיל המשתמש שלך בפינה השמאלית התחתונה כדי לפתוח את תפריט "הגדרות משתמש".

אתה יכול להתאים אישית את חשבון Discord שלך בתפריט "הגדרות משתמש", כולל הגדרת סטטוס חדש. לשם כך, הקש על "הגדר סטטוס".

תפריט קופץ מופיע בתחתית המסך. בדיוק כמו שאתה יכול באפליקציית שולחן העבודה, אתה יכול להגדיר את הסטטוס שלך לאחת מארבע קביעות מוגדרות מראש: "מקוון", "סרק", "אל תפריע" או "בלתי נראה".

קשורים: 8 דרכים להתאמה אישית של חשבון הדיסקורד שלך

הקש על "הגדר סטטוס מותאם אישית" אם ברצונך לעשות זאת במקום זאת.

בתפריט "סטטוס מותאם אישית", הקלד סטטוס בתיבה "הגדר סטטוס מותאם אישית". הקש על האימוג'י שלידו כדי לבחור אחד עבור הסטטוס שלך. הסטטוס המותאם אישית שלך (הן הטקסט והן האימוג'י שלך) יופיע כעת מתחת לשם המשתמש שלך ברשימות המשתמשים של ערוץ Discord.

מתחת להודעת הסטטוס, בחר כמה זמן תרצה שתופיע: 30 דקות, שעה, ארבע שעות או עד מחר.

אם אינך מעוניין שהסטטוס שלך יתבהר כלל, בחר באפשרות "אל תנקה".

כדי לשמור את הסטטוס המותאם אישית שלך, הקש על סמל השמירה בפינה השמאלית התחתונה.

הסטטוס שלך יוחל באופן מיידי.