5 דרכים להרוויח יותר כסף בעמק סטארדוו

כשאתה מתחיל לראשונה בעמק סטארדו , זה עשוי להיות מאתגר להבין איך להרוויח יותר כסף. להלן חמש דרכים לייצר הכנסה רבה יותר עבורך ועבור החווה שלך בעיירה פליקן.

דגים מתי שרק תוכלו

דיג הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל הכנסה נוספת רבה, במיוחד כשאתה רק מתחיל ואין לך עדיין הרבה משאבים. כל מה שנדרש הוא סבלנות, רפלקסים טובים וחכה - אותם תוכלו להשיג בחינם מווילי בתחילת המשחק.

דיג בעמק סטארדוו הוא כל מה שקשור לבילוי זמן במשחק, במיוחד מכיוון שעלות האנרגיה של דיג נמוכה יחסית. הדמות שלך יכולה להישאר ערה עד השעה 2 לפנות בוקר, אז נסה למקסם את הזמן שאתה מבלה לדוג בסוף היום. במהלך השבועות הראשונים שלך במשחק, לאחר שתשלים את המשימות היומיומיות שלך, כגון חיפושים ועבודות חקלאיות, הקדיש את שארית זמנך לדיג.

אתה צריך לדוג הרבה בכל גשם. הדגים שתוכלו לתפוס אז שונים לחלוטין ממה שמקבלים כששטוף שמש - בנוסף, הם בדרך כלל נמכרים במחיר גבוה יותר. נצל את הזמן שאתה חוסך מכך שלא תצטרך להשקות את הגידולים שלך.

דגים יקרים יותר ויקרים יותר מופיעים בכל פעם שאתה רחוק יותר מהאדמה. בזמן שמקסום עמוד הדייג שלך צורך יותר אנרגיה, זה עשוי להיות שווה אם יש לך רק זמן מוגבל לדוג. שימו לב לבועות, המופיעות באופן אקראי בגופי מים שונים. הטלת המוט שלך בנקודות אלה גורמת לדגים לנשוך מהר יותר באופן משמעותי.

כשיש לך את הכסף בשביל זה, שדרג את המוט שלך. אתה אמור להיות מסוגל לקנות את מוט הפיברגלס בשבועות הראשונים. זה מאפשר לך להשתמש בפיתיון כדי להגדיל את קצב הנשיכה שלך. מאוחר יותר, תוכלו לקנות את הקוטב אירידיום, המאפשר לכם להשתמש במתמודד שיש להם השפעות מיוחדות שונות על הדיג שלכם.

קשורים: 12 טיפים וטריקים ללא עמק ספויילר שיעזרו לך להתחיל

לפתוח את הגשר על החוף

דרך נהדרת נוספת להרוויח כסף בתחילת המשחק היא בכך שרובין בונה את הגשר על החוף. כדי לפתוח אותו, עליכם לאסוף 300 עצים מכריתת ענפים ועצים. עם 300 העצים במלאי שלך, גש לגשר השבור בצד המזרחי של החוף.

לאחר סיום הבנייה תוכלו לגשת לאזור בריכת הגאות והשפל. אתה יכול למצוא המון פריטים ייחודיים לחיות כאן מדי יום, כמו אלמוגים ותעלות הים היקרות. אלו הן דרך נהדרת להשלים את הכנסותיך בשלב מוקדם, מכיוון שהן עקביות יחסית. בנוסף, אינך צריך לשמור אותם למתכונים עתידיים.

אזור בריכת הגאות והשפל מלא בפריטים ניתנים לבעיה לאחר סערה. הקפד לאסוף אותם לפני שהם מתרעננים למחרת. במהלך הקיץ, סביר להניח שתמצאו כאן פגזי קשת, שיכולים להיות שווים עד 600 גרם.

שתלו הרבה פירות יער

אם אתה מעדיף חקלאות פשוטה, שתילת טונות של פירות יער בכל עונה היא דבר טוב. כל צמחי פירות היער מייצרים מספר יבולים לקציר וצומחים בחזרה מספר ימים לאחר הקציר. הם גם לא צריכים להפוך אותם לריבות או ליינות כדי להפוך לרווחיים ביותר.

יש פירות יער ייחודיים לכל עונה: תותים לאביב, אוכמניות לקיץ וחמוציות לסתיו. אמנם קשה להשיג זרעי תות בעונה הראשונה שלך, אך מקסם את ההזדמנות במהלך הקיץ והסתיו לשתול כמה שיותר פירות יער ביום הראשון.

מכיוון שלמגרש פירות יער בודדים יש מספר רב של קציר בעונה, דאג שתתחיל לגדל אותם מוקדם ככל האפשר. אם תשתל אותם מאוחר, אתה עלול להפסיד במחזור קציר אחד או יותר. אל תשכח להוסיף דשן או Speed-Gro מיד כשאתה שותל - אינך יכול להוסיף דבר לקרקע לאחר שהיבול כבר גדל.

כמו כל הגידולים, נדרש הרבה אנרגיה כדי לטפל באלה. כדאי לנסות לשדרג את פח ההשקיה שלך ולבנות ממטרות בהקדם האפשרי.

התחל להכין ממטרות

בתחילת המשחק, תמצא את עצמך מנסה למקסם את מספר הפעילויות שאתה יכול לעשות ביום. עם זאת, תוגבל על ידי שני דברים: זמן ואנרגיה. בזמן שאתה יכול לאכול אוכל כדי לחדש את האנרגיה שלך, אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי להחזיר זמן אבוד.

מתזים משקים את הגידולים שלכם באופן אוטומטי, כך שתוכלו להשקיע פחות זמן ואנרגיה בכך מדי יום. זה נותן לך יותר זמן לבצע משימות אחרות לייצור כסף, כמו דיג וכרייה. זה גם מאפשר לך לשמור על יותר יבולים בו זמנית, מה שמקנה לך רווח משמעותי יותר לקציר.

ישנם שלושה סוגים של ספרינקלרים בעמק סטארדאו :

  • ספרינקלרים:  אלה יכולים להשקות ארבעה אריחים סמוכים.
  • מתזים איכותיים: אלה יכולים להשקות שמונה אריחים סמוכים.
  • ממטרות אירידיום:  אלה יכולים להשקות 24 אריחים סמוכים.

הגרסה הבסיסית של ספרינקלרים מאוד לא יעילה, לכן אנו ממליצים לך לייצר ספרינקלרים איכותיים כאשר אתה פותח את המתכון במקום זאת. כדי לייצר ממטרה איכותית, עליכם להיות בעלי מיומנות חקלאית ברמה 6, כמו גם מוט ברזל וזהב וקוורץ מעודן.

שפר את המיומנויות שלך

ככל שתתקדם בעמק סטארדוו , רמות המיומנות שלך יגדלו. כשאתה מגיע לרמה 5 או 10 במיומנות אתה בוחר מקצוע שהוא יכולת שתעניק לך בונוסים מיוחדים.

יש מקצועות שיעלו את מחיר המשלוח של קבוצות פריטים מסוימות. לדוגמא, כשמיומנות החקלאות שלך מגיעה לרמה 5, אתה יכול להחליט להיות חוואי או טילר. גמלים יכולים למכור מוצרים מן החי תמורת 20 אחוז יותר ממחיר הבסיס שלהם, ואילו עובדי אדמה יכולים למכור יבולים תמורת 10 אחוזים נוספים. ישנם גם בונוסים דומים להעלאת הרמות שלך בכרייה ובדיג.

Stardew Valley הוא אחד ממשחקי הווידאו המרגיעים האהובים עלינו ביותר לשחק. אם עדיין לא ניסית את זה, בדוק את זה. זה זמין למגוון רחב של פלטפורמות, כולל Windows PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, iPad, Android, PlayStation Vita ו- Linux.

קשורים: 5 משחקי וידאו קלים שיעזרו לך להירגע בזמנים מלחיצים