כיצד לעקוב אחר צעדיך באמצעות מכשיר אייפון או אנדרואיד בלבד

אתה לא צריך שעון חכם, רצועת כושר או מד צעדים כדי לעקוב אחר צעדיך. הטלפון שלך יכול לעקוב אחר כמה צעדים שאתה לוקח וכמה רחוק אתה הולך לבד, בהנחה שאתה פשוט נושא אותו איתך בכיס.

בטח, לעוקבי כושר יש הרבה תכונות שימושיות, אבל אם כל מה שאתה רוצה זה הדברים הבסיסיים, הטלפון שלך מאפשר לך לעקוב אחר הדברים האלה בלי ללבוש ולהטעין מכשיר אחר בפועל. זה מובנה באפליקציית Apple Health במכשירי iPhone ובאפליקציית Google Fit בטלפוני Android.

מעקב אחר צעדים עובד הכי טוב בטלפונים חדשים יותר

זה אפשרי הודות לחיישני תנועה בעלי עוצמה נמוכה הכלולים בסמארטפונים מודרניים. לכן זה אפשרי רק עם מכשירי iPhone 5s ואילך - מכשירי iPhone ישנים יותר לא כוללים את התכונה הזו. אם אתה נושא את ה- iPhone שלך ​​איתך, הוא יכול לעקוב אחר הדרך בה אתה נע ולזהות כמה צעדים אתה לוקח, כמה רחוק אתה הולך או רץ, וכמה מדרגות אתה עולה.

בצד האנדרואיד זה קצת יותר מסובך. גוגל פיט תנסה לעבוד גם על טלפוני אנדרואיד ישנים יותר, אך היא תעבוד בצורה המדויקת ביותר - ועם פחות הסוללה - על טלפונים חדשים יותר הכוללים חיישנים אלה בעלי הספק נמוך. כפי שהסביר מהנדס Google Fit ב- StackOverFlow:

אנו סוקרים מעת לעת מד תאוצה ומשתמשים בלימוד מכונה וביורשים כדי לזהות נכון את הפעילות ומשך הזמן. עבור מכשירים עם מוני צעדים לחומרה, אנו משתמשים במונים צעדים אלה כדי לפקח על ספירת השלבים. במכשירים ישנים יותר, אנו משתמשים בפעילות שזוהתה כדי לחזות את מספר הצעדים הנכון.

לכן, אם יש לך טלפון חדש שיש בו חיישן דומה לאלה שנמצאים באייפון החדש, הוא אמור לעבוד גם כן. אם יש לך טלפון ישן יותר, הוא ישתמש בנתונים מחיישנים אחרים כדי לנחש כמה צעדים ביצעת, וייתכן שזה לא ממש מדויק.

Apple Health באייפונים

קשורים: מה אתה יכול לעשות עם אפליקציית הבריאות של iPhone שלך

כדי לגשת למידע זה, פשוט הקש על סמל היישום "בריאות" במסך הבית שלך. כברירת מחדל, לוח המחוונים יופיע עם הכרטיסים "צעדים", "מרחק הליכה + מרחק", ו"טיסות טיפסו ". אתה יכול להקיש על הכרטיסים "יום", "שבוע", "חודש" ו"שנה "כדי לראות כמה צעדים עשית, כמה רחוק הלכת ורצת וכמה מדרגות עלית , להשלים עם ממוצעים. קל לראות עד כמה היית פעיל ואיך זה השתנה לאורך זמן, עם הימים הפעילים ביותר והפחות פעילים שלך.

גוגל פיט בטלפונים אנדרואיד

גוגל פיט היא המתחרה של גוגל ל- Apple Health, והיא כלולה בכמה מכשירי אנדרואיד חדשים. אתה עדיין יכול להתקין אותו מ- Google Play בטלפונים ישנים, אך כפי שהזכרנו קודם, זה יעבוד טוב יותר בטלפונים חדשים יותר עם החומרה המתאימה למעקב אחר תנועה.

כדי להתחיל, התקן את Google Fit מ- Google Play אם הוא עדיין לא מותקן. ואז הפעל את אפליקציית "Fit" בטלפון אנדרואיד שלך.

יהיה עליך להגדיר את Google Fit, כולל מתן גישה לחיישנים הדרושים כדי לעקוב אחר ספירת הצעדים שלך. לאחר שתעשה זאת, פתח את אפליקציית Google Fit והחל סביב כדי לראות כמה צעדים עשית ופרטי כושר אחרים, כגון הערכה של מספר הקלוריות ששרפת.

מידע זה קשור לחשבון Google שלך, כך שתוכל לגשת אליו גם ב- Google Fit באינטרנט.

גם אפליקציות Apple Health וגם Google Fit הן אותן אפליקציות שהיית משתמש בהן אם היה לך שעון Apple, שעון Android Wear או מכשיר אחר למעקב כושר שמשולב בפלטפורמות אלה. שעונים ייעודיים ומכשירי מעקב כושר עשויים לספק מידע נוסף לאפליקציות הבריאות והכושר הללו, אך הטלפון שלך יכול לספק חלק מהיסודות הבסיסיים.

רק זכרו לקחת את הטלפון אתכם! השימוש ב"לביש "יעיל מכיוון שתמיד תהיה לך את זה לאורך כל היום, בעוד שאתה עלול להשאיר את הטלפון שלך יושב איפשהו בזמן שאתה מסתובב במקום לשמור אותו בכיס. אם תעשה זאת, בסופו של דבר זה לא יספור את כמות הצעדים והמרחק שעברת. אתה יכול לעשות צעדים לא מעטים רק בזמן שאתה מסתובב בבית או במשרד, ותצטרך לטלפון שלך כדי לעקוב אחרי אלה.