האלטרנטיבות הטובות ביותר ל- uTorrent ב- Windows

זוכר מתי uTorrent היה נהדר? לקוח BitTorrent התחיל היה קל משקל והכניס לקוחות BitTorrent פופולריים אחרים. אבל זה היה מזמן, לפני ש- BitTorrent, Inc. קנתה את uTorrent ודחסה אותו מלא תוכנות זבל ופרסומות.

לעזאזל עם זה. בין אם אתה צריך להוריד ISO של לינוקס או ... ובכן, עשה כל מה שאתה עושה עם BitTorrent, אתה לא צריך להשלים עם מה uTorrent הופך להיות. השתמש במקום זאת בלקוח BitTorrent טוב יותר.

qBittorrent: קוד פתוח, ללא זבל, uTorrent

אנו ממליצים על qBittorrent. מטרתה להיות "אלטרנטיבה חופשית לתוכנה ל- uTorrent", כך שזה הדבר הכי קרוב לגרסה נטולת זבל של uTorrent שתמצאו.

qBitTorrent שואף להציע את התכונות שרוב המשתמשים ירצו תוך שימוש במעבד וזיכרון מעט ככל האפשר. המפתחים נוקטים בדרך אמצעית - לא דוחסים כל תכונה אפשרית, אלא גם נמנעים מתכנון מינימלי של יישומים כמו Transmission.

היישום כולל מנוע חיפוש סיקור משולב, סיומות BitTorrent כמו DHT וחילופי עמיתים, ממשק אינטרנט לשליטה מרחוק, תכונות עדיפות ותזמון, תמיכה להורדת RSS, סינון IP, ותכונות רבות נוספות.

זה זמין עבור Windows, כמו גם לינוקס, macOS, FreeBSD – אפילו הייקו ו- OS / 2!

מבול: לקוח מבוסס פלאגין שתוכלו להתאים אישית

מבול הוא עוד לקוח BitTorrent עם קוד פתוח וחוצה פלטפורמות. בסך הכל, מבול ו- qBittorrent דומים למדי ויש להם הרבה מאותן תכונות. אבל בעוד ש- qBittorrent עוקב בדרך כלל אחר uTorrent, למבול יש כמה רעיונות משלו.

קשורים: מהי מערכת ההתראה החדשה בנושא זכויות יוצרים, וכיצד היא משפיעה עליך?

במקום להיות לקוח מלא בתכונות, כמו qBittorrent, מבול מסתמך על מערכת פלאגין שתביא לך את התכונות המתקדמות שאתה רוצה. זה מתחיל כלקוח מינימלי יותר, ועליך להוסיף את התכונות הרצויות באמצעות תוספים כמו תמיכת RSS, למשל.

מבול בנוי עם ארכיטקטורת שרת לקוח - לקוח Deluge יכול לפעול כדמון או שירות ברקע, בעוד ממשק המשתמש של Deluge יכול להתחבר לאותו שירות רקע. המשמעות היא שתוכל להריץ את Deluge במערכת מרוחקת - אולי בשרת ללא ראש - ולשלוט בה באמצעות Deluge על שולחן העבודה שלך. אבל מבול יתפקד כמו יישום שולחן עבודה רגיל כברירת מחדל.

שידור: לקוח מינימלי שהתגבר על ידי בעיות אבטחה

העברה אינה פופולרית כל כך ב- Windows, הידועה בעיקר כלקוח עבור MacOS ו- Linux. למעשה, הוא מותקן כברירת מחדל בהפצות אובונטו, פדורה ושאר לינוקס. הגרסה הרשמית אינה תומכת ב- Windows, אך פרויקט Transmission-Qt Win הוא "בניית Windows לא רשמית של Transmission-Qt" עם שינויים, תוספות ושינויים שונים שיעבדו טוב יותר ב- Windows.

אזהרה : מאז הכתיבה המקורית של מאמר זה, לשידור היו בעיות אבטחה חמורות. במרץ 2016 שרתי Transmission נפגעו וגרסת ה- Mac הרשמית של Transmission הכילה תוכנות כופר. הפרויקט ניקה דברים. באוגוסט 2016 שוב שרו את שרתים של Transmission וגרסת ה- Mac הרשמית של Transmission הכילה סוג אחר של תוכנות זדוניות. אלה שתי פשרות עיקריות בחמישה חודשים, וזה כמעט בלתי נשמע. זה מרמז שיש משהו לא בסדר באבטחה של פרויקט Transmisison. אנו ממליצים להתרחק לחלוטין מהשידור עד שהפרויקט ינקה את מעשהו.

שידור משתמש ב- backTribmission משלו. כמו מבול, שידור יכול לרוץ כדמון במערכת אחרת. לאחר מכן תוכל להשתמש בממשק השידור בשולחן העבודה שלך כדי לנהל את שירות השידור המופעל במחשב אחר.

לשידור יש ממשק אחר שלא יהיה מוכר מיד למשתמשי uTorrent. במקום זאת, הוא נועד להיות פשוט ומינימלי ככל האפשר. זה מחלק עם הרבה ידיות ומתגים בממשק הלקוח האופייני של BitTorrent למשהו בסיסי יותר. הוא עדיין חזק יותר ממה שהוא נראה לראשונה - אתה יכול ללחוץ פעמיים על סיקור כדי להציג מידע נוסף, לבחור את הקבצים שברצונך להוריד ולהתאים אפשרויות אחרות.

uTorrent 2.2.1: גרסה נטולת זבל של uTorrent שהיא ותיקה ולא מעודכנת

קשורים: הגן על מחשב Windows מפני זבל: 5 קווי הגנה

יש אנשים שמעדיפים לדבוק בגרסה ישנה יותר לפני הזבל של uTorrent. נראה כי uTorrent 2.2.1 הוא הגרסה הישנה שנבחרה. אבל אנחנו לא משוגעים על הרעיון הזה.

בטח, אתה ממשיך להמשיך להשתמש ב- uTorrent ולא תצטרך לדאוג לעדכונים שמנסים להתקין תוכנת זבל על המערכת שלך, להפעיל מודעות מגעילות ולדחוף את כורי BitCoin במחשב שלך. אבל uTorrent 2.2.1 פורסם בשנת 2011. תוכנה זו בת למעלה מחמש שנים ועשויה להכיל מעללי אבטחה שלעולם לא יתוקנו. הוא אף פעם לא יעודכן להכיל תכונות BitTorrent חדשות שיכולות לזרז את ההורדות שלך. אז מדוע לבזבז את זמנכם כאשר תוכלו להשתמש ב- qBittorrent הדומה והרבה יותר מעודכן?

אולי היה הגיוני לדבוק ב- uTorrent לפני 2.2.1 שנים, אך חלופות מודרניות השתפרו באופן דרמטי.

בטח, יש הרבה יותר לקוחות BitTorrent עבור Windows, אך אלה הם האהובים עלינו שלא ינסו להתקין זבל במערכת שלך. למעט הגרסאות הישנות של uTorrent, כולם יישומי קוד פתוח. הודות להתפתחות מונחת קהילה, הם עמדו בפיתוי להעמיס על לקוחות BitTorrent שלהם זבל כדי להרוויח כסף מהיר.